Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • crolick
    Legionista
    • 05.2003
    • 5812

    Panowie i Panie,

    spokojnie. Źródło to Nowy Dzień. Gazetka na poziomie Faktu, właśnie wchodzi na rynek. Na dzień dobry muszą się czymś wykazać

    Komentarz

    • Mini
      Legionista
      • 05.2003
      • 7773

      a autor tego tekstu ?

      Komentarz

      • (L)ukasz
        Legionista
        • 07.2005
        • 714

        Zamieszczone przez crolick
        Panowie i Panie,

        spokojnie. Źródło to Nowy Dzień. Gazetka na poziomie Faktu, właśnie wchodzi na rynek. Na dzień dobry muszą się czymś wykazać
        sprzeciw. Gazeta ukazuje się od ponad tygodnia. Po drugie zobacz kto się zajmuje działem sport, to raczej chyba nie są takie "pismaki" jak Fakt

        Komentarz

        • Raffi
          *****istrator
          • 05.2003
          • 13553

          Zamieszczone przez Fakt
          Bronowicki w Legii?

          Na początku grudnia Grzegorz Bronowicki ma zostać piłkarzem Legii. Zawodnik Górnika Łęczna może grać na lewej stronie obrony lub pomocy. Klub ze stolicy naszego kraju zapłaci za tego piłkarza 100-120 tysięcy euro. Legii zależy na jak najszybszym sfinalizowaniu transferu i podpisaniu umowy.

          Bronowicki należy do najbardziej walecznych piłkarzy ligi polskiej. W Łęcznej występuje na prawej stronie obrony, ale równie dobrze radzi sobie na lewej flance defensywy czy pomocy.

          - Legia przysłała nam ofertę kupna Grześka - potwierdza menedżer Górnika Waldemar Kwiatkowski. - Warszawscy działacze są zainteresowani szybkim rozpoczęciem negocjacji. Na razie czekamy na powrót z urlopu prezesa Zbigniewa Krasowskiego. Szef powinien zjawić się w klubie 30 listopada. Na początku grudnia sprawa może zostać załatwiona - dodaje Kwiatkowski.

          Menedżer Górnika twierdzi, że Bronowicki jest wart więcej niż 100 tysięcy euro. Legia wstępnie gotowa jest zapłacić 120 tysięcy. Zainteresowanie tym piłkarzem przejawiała też Wisła Kraków, ale oferty nie złożyła.

          - Działacze Wisły nawet nas o Grześka nie pytali. Jedyna propozycja nadeszła z Warszawy, a Grzesiek bardzo chce grać właśnie w Legii - wyjaśnia mededżer Kwiatkowski
          Zamieszczone przez GW
          Milijas i Radonjić blisko Legii

          Ruch transferowy wokół warszawskiego klubu trwa. Bliscy przyjścia na Łazienkowską są Serbowie Nenad Milijas, Srdjan Radonjić i napastnik z Kamerunu. Wczoraj trwała też dyskusja na łączach w sprawie sprowadzenia dwóch Brazylijczyków. - Ale to ciężka sprawa. Każdy ma tam po sześciu-siedmiu menedżerów. Musimy poczekać, aż w grudniu skończą się rozgrywki ligowe. Trwają też rozgrywki w lidze serbskiej - mówi Marek Jóźwiak odpowiedzialny w Legii za sprowadzanie piłkarzy.

          - Marek pytał mnie o zawodnika z mojej młodzieżówki - mówi Dragomir Okuka, prowadzący obecną kadrę U-21 Serbii i Czarnogóry - ostatni trener Legii, który nie przegrał z Wisłą w Krakowie (w roku 2002 Legia zremisowała tam 1:1). Chodzi o pomocnika Nenada Milijasa z FK Zemun (powinien kosztować ponad 500 tys. euro). Zainteresowanie wzbudza 24-letni napastnik Srdjan Radonjić z Partizana Belgrad (ponad 1 mln). To główne cele transferowe warszawian z tego regionu. Na Legii oglądają poza tym kasety z występami napastnika z Kamerunu i kilku innych piłkarzy.
          Decyzje w grudniu.

          - Piotrek Włodarczyk na pewno zimą nie opuści Legii - deklaruje trener Dariusz Wdowczyk. Marcin Smoliński i Dariusz Zjawiński w poniedziałek wyjeżdżają do Szkocji. Szkoleniowiec dementuje także pogłoski o wyjeździe Dawida Janczyka do francuskiego Olympique Marsylia. - Nikt z Francji się z nami nie kontaktował - mówi.

          Włodarczyk w poprzednim sezonie strzelił trzy gole w wygranym aż 5:1 meczu z Wisłą Kraków u siebie, teraz jest zdecydowanie najlepszym snajperem warszawskiej drużyny (po siedem goli w lidze i Pucharze Polski). W przerwie letniej był na testach w szkockim Aberdeen i wypadł bardzo pozytywnie. Zimą do Legii przyjdzie kilku zawodników - w tym napastników. - Ale Włodarczyk zostaje. Jest nam potrzebny - twierdzi Wdowczyk, który dementuje również, jakoby Dawid Janczyk miał jechać do Marsylii i tam stać się zawodnikiem słynnego Olympique. - Nie skontaktował się z nami nikt z francuskiego klubu. Swego czasu dostaliśmy dla niego zaproszenie z Arsenalu Londyn, ale zaczął u nas grać, więc go nie puściliśmy. Porozmawiałem z jego menedżerem i ostrzegłem, by nie rozpowszechniał takich pogłosek. Wiem, że zabiera na wakacje do Francji Maćka Korzyma [wypożyczony do Odry Wodzisław - latem wraca do Legii - red.], którego interesy także prowadzi, ale jak się dowiem, że był gdzieś na testach... - tak stawia sprawę szkoleniowiec warszawskiego zespołu.

          Janczyk nie pojedzie więc do Francji, Włodarczyk do Szkocji, ale do tego drugiego kraju jadą Marcin Smoliński i Dariusz Zjawiński. Młodzi zawodnicy niemieszczący się w podstawowym składzie Legii dostali zaproszenie na testy w drugoligowym St. Johnstone (trzecie miejsce w tabeli). Mogą zostać wypożyczeni bezpłatnie do końca sezonu. To efekt kontaktów Wdowczyka z menedżerem Raymondem Sparksem, który brał udział w transferach do Celticu Glasgow Macieja Żurawskiego i Artura Boruca. Także dzień po meczu z Wisłą z Polski wyjeżdża Aleksandar Vuković. On jednak na zabieg (w ostatnim czasie miał spore kłopoty z mięśniami brzucha).
          podobno młodzi jadą już w poniedziałek. Wg Faktu Janczykowi zakazał wyjazdu do Marsylii Wdowiec za to pojedzie tam (najpóźniej latem) Korzym. Wg wywiadu z Walterem, planują 2-3 zakupy "solidniejsze".
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

          Komentarz

          • (L)ukasz
            Legionista
            • 07.2005
            • 714

            Według ostatnich doniesień prasowych 2-3 zawodnicy będą takimi, którzy podniosą poziom sportowy Legii i nie zawiodą, czyli o klasę lepsi od Włodarczyka, Szałachowskiego itd.. Ciekawie się robi.

            Komentarz

            • Kapon
              Legionista
              • 06.2004
              • 643

              Zakup Bronowickiego IMHO moze sie okazac solidnym wzmocnieniem.
              Z polskiej ligi widziałbym jeszcze w Legii Kaźmierczaka i Grzelaka (chociaz zaraz pewnie by sie okazało, ze z Kaczorowskim w jednym filmie śpiewał ).

              Napastnicy raczej z zagranicy, Jeleń mnie nie przekonuje, biorac pod uwage kwote jaka chce za niego Płock, chyba, ze faktycznie jak zapowiadali solidnie spuszcza z ceny...

              Wzmocnień potrzeba jeszcze w na środku defensywy, ale ze w twardej Polsce, nie można znaleźć jednego twardo grajacego obrońcy....
              jest to conajmniej dziwne... tu chyba trzeba zaciagu z Bałkanów

              Komentarz

              • Kempes
                Legionista
                • 06.2003
                • 8032

                Ten Bronowicki to dla mnie jedna klasa z Szałachowskim jak nie z deka gorszy.
                W Łęcznych i innych , wyjdzie takiemu jednemu z drugim dobra runda i od razu jest to jedna z jaśniejszych postaci naszej ligi.

                Jeśli tacy gracze zaliczają sie do kategorii : 2 , 3 naprawde solidne wzmocnienia - to ja cienko to widze.

                Dla mnie z Polski nie ma już do wyjęcia nic ''zajebistego''.
                Jako ,że obecny skład predysponuje do walki o mistrza w tym sezonie o tyle wzmocnienia kojażą mi sie ze szczebelkiem wyżej - Europa.

                Wiem wiem ... jestem malkomentem i nie wierze w naszych zajebistych słowiańskich kopaczy Jeleń , Kazimierczak , Bronowicki ? Nie są lepsi niż nasi obecni więc to ZNACZĄCE WZMOCNIENIE nie jest. Szukać za granicą ichniejszych Frankowskich czy Sobolewskich.
                Jesteś panem własnego losu.

                Komentarz

                • Endrju
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 1954

                  Zamieszczone przez Kempes
                  Ten Bronowicki to dla mnie jedna klasa z Szałachowskim jak nie z deka gorszy.
                  W Łęcznych i innych , wyjdzie takiemu jednemu z drugim dobra runda i od razu jest to jedna z jaśniejszych postaci naszej ligi.

                  Jeśli tacy gracze zaliczają sie do kategorii : 2 , 3 naprawde solidne wzmocnienia - to ja cienko to widze.

                  Dla mnie z Polski nie ma już do wyjęcia nic ''zajebistego''.
                  Jako ,że obecny skład predysponuje do walki o mistrza w tym sezonie o tyle wzmocnienia kojażą mi sie ze szczebelkiem wyżej - Europa.

                  Wiem wiem ... jestem malkomentem i nie wierze w naszych zajebistych słowiańskich kopaczy Jeleń , Kazimierczak , Bronowicki ? Nie są lepsi niż nasi obecni więc to ZNACZĄCE WZMOCNIENIE nie jest. Szukać za granicą ichniejszych Frankowskich czy Sobolewskich.

                  IMHO Kazimierczak to jednak byłoby znaczące wzmocnienie.

                  Ale ja tu tylko sprzątam ...
                  "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                  żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                  w środek meczu, nasze twarze mokną,
                  nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

                  Komentarz

                  • Kempes
                    Legionista
                    • 06.2003
                    • 8032

                    Faktycznie on chyba najbardziej , z Burkhardem mogli by zrobić najlepszy środek w Polsce.
                    Jesteś panem własnego losu.

                    Komentarz

                    • Sokol
                      Legionista
                      • 09.2003
                      • 3694

                      Zamieszczone przez Kempes
                      Ten Bronowicki to dla mnie jedna klasa z Szałachowskim jak nie z deka gorszy.
                      W Łęcznych i innych , wyjdzie takiemu jednemu z drugim dobra runda i od razu jest to jedna z jaśniejszych postaci naszej ligi.
                      .
                      Szalachowski jest b.dobry, bedzie tutaj gwiazda - zobaczysz :P

                      Komentarz

                      • Rycy
                        Legionista
                        • 10.2005
                        • 11

                        Jak dla mnie Gottawald to moze być pomyłka, ale nie skreślajmy go z góry. Zjawa ze Smołą niech sobie jadą do Szkocji. Ograją się i będzie z nich pożytek. Co do Serbów którzy mają przyjść do Legii to możę być całkiem dobry pomysł. W młodzieżówce Serbii nie grają byle ogórki. Bronowicki? Nie jest zły, ale jak dla mnie to byłoby to wzmocnienie ławki rezerwowych co jest oczywiście potrzebne.
                        www.gabo.blo.pl
                        www.pennywise69.prv.pl
                        www.fcporto-poland.com
                        www.liganet.pl

                        Komentarz

                        • Kenijczyk
                          Legionista
                          • 08.2005
                          • 659

                          trzeba powiedziec ze Svitlica jak przychodzil tez mial byc niewypałem, tak samo Vuko, gdy za pierwszym razem przyszedl kilka lat temu. Gottwald podobno byl obserwowany przez zajebistych fachowcow takich jak nasz prezes wiec musi byc dobry.

                          Komentarz

                          • (L)ukasz
                            Legionista
                            • 07.2005
                            • 714

                            W pierwszej lidze utrwala siębłędne pojęcie, że piłkarz 22-24 letni jest młodym, perspektywicznym piłkarzem. Nic bardziej mylnego. W takim wieku powinno się już pokazywać swoje umiejętności. Takim tropem zajdziemy maksymalnie do 2,3 rundy pucharu UEFA. Najlepszym przykładem dobrego transferu jest Janczyk - młody zdolny, bez kompleksów, że to Legia czy nie Legia. Po prostu gra. I jeszcze jedno - można wyciągnąć za niego już w tym momencie sporą kasę.

                            Komentarz

                            • Rycy
                              Legionista
                              • 10.2005
                              • 11

                              Zamieszczone przez Kenijczyk
                              trzeba powiedziec ze Svitlica jak przychodzil tez mial byc niewypałem, tak samo Vuko, gdy za pierwszym razem przyszedl kilka lat temu. Gottwald podobno byl obserwowany przez zajebistych fachowcow takich jak nasz prezes wiec musi byc dobry.
                              Jak przez takich fachowców jak nasz prezes był obserwowany to Gottawald musi być mega-niewypałem...
                              www.gabo.blo.pl
                              www.pennywise69.prv.pl
                              www.fcporto-poland.com
                              www.liganet.pl

                              Komentarz

                              • matx
                                Legionista
                                • 05.2005
                                • 4925

                                I jeszcze jedno - można wyciągnąć za niego już w tym momencie sporą kasę.
                                Chyba nic glupszego nie mogliby nasi wlodarze zrobić jak sprzedawanie Jańczyka. Zresztą temat jego sprzedarzy jest podobno nieaktualny, więc to jaką kasę za niego można wyciągnąć chyba nie ma znaczenia.
                                My na monopol mamy prawdę!

                                Komentarz

                                Pracuję...