Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Europejskie Puchary 2021/22

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jutro nie gramy o zwycięstwo.czy remis tylko o to czy przegramy 2-3 bramkami po walce czy nasze grajki będą dalej kompromitować nasz klub (nie wiem 0-7, 0-8?)
    A tak wogóle to uważam że w zimie większość piłkarzy Legii będzie chciało zmienić klub najlepiej na zagraniczny aby spokojnie czekać na przelew co miesiąc i moc spokojnie chodzić sobie po galeriach handlowych.

Jak dla mnie to jest ostatnia szansa aby ci co są na kontrakcie w Legii pokazali ze chca tu zostać, a jak nie to niech oni spadają.
    Dziś wyliczyłem tylko 6 piłkarzy których docelowo bym zostawił:
    Tobiasz (bramkarz nr 3, naciągana kandydatura), Wieteska, Nawrocki, Emreli, Kastrati i Muci.
    Cala pomoc jest do dupy.
    Resztę prędzej czy później (oby nie) bym się pozbył.
    Kapitanm bym zrobił Wieteske, z tych co by zostali. Ale co to za wybór.
    Za wesoło to nie jest patrząc na długość kontraktów.

Na prawdę nie wiem jak my wygraliśmy z zespołem z Anglii nie tak dawno temu? (!)
    Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Komentarz

• Przez ostatnie pare miesięcy słyszałem, jaka to mamy pakę. Więc dobry moment na weryfikację.

A tak serio to jutro wszystko mniej niż 3:0 to będzie dobry znak. Wobec wyniku Spartaka dużo ważniejszy jest mecz właśnie z nimi i przede wszystkim z Jagiellonia. Też nie ma się jutro co umierać czy 2 3 czy 4 w plecy. Są ważniejsze wyzwania przed nami. A szans z nimi nie mamy w zasadzie żadnych.
      "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
      (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
      Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Trochę dziwne bo dzisiaj gramy z mocnym klubem, z klubem z Anglii ale jakoś ten mecz mnie nie rusza, w sensie jego wynik, ja tu się raczej nastawiam na to co napisał Kijek porażka mniej niż 3:0 będzie ok, wiadomo jakieś tam nadzieje zawsze są głównie pewnie na to że ten Daka który kosztował 30mln E zagra tak jak na Łazienkowskiej gdzie wyglądał czysto piłkarsko tak że u Nas byłby 3 napastnikiem, chociaż obawiam się że to wypadek przy pracy i bardziej może wyglądać jak ze Spartakiem.

Tak naprawdę kluczowy mecz gramy u siebie w grudniu ze Spartakiem Moskwa.bo jakoś nie widzę dzisiaj 3 punktów które dały by Nam już na 100% puchary na wiosnę.

Komentarz

• Mnie również, sytuacja w lidze jest koszmarna i to zabija całą radość z przygody w LE.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
            Mnie również, sytuacja w lidze jest koszmarna i to zabija całą radość z przygody w LE.
            Mam tak samo jak Ty

Komentarz

• Lisy w beznadziejnej formie i bez kluczowego zawodnika. Ja tam liczę na 3 pkt.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Lisy w beznadziejnej formie i bez kluczowego zawodnika. Ja tam liczę na 3 pkt.
                Dobrze, że my jesteśmy obecnie w gazie

Oczywiście, wiadomo jak się mecz skończy...
                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                Wiedźmin

Komentarz

• Witam wszystkich dziwna sprawa nigdzie nie ma transmisji w telewizji na tvp2 można obejrzeć o 23:00 retransmisję.Może ktoś z was ma link do obejrzenia meczu to miło by było,pozdrawiam i dziękuję.

Komentarz

• Oficjalnie na żywo w viaplay. Niestety skończyli okres próbny za 0 zł. Teraz jest za 34 zł za miesiąc, ale z kodem LEGIA2021 jest 4 miesiące za połowę ceny czyli 17 zł.

Komentarz

• Wprowadzono zmiany w ustawie, dołączając platformy streamingowe do prawa nakazującego pokazywanie ważnych wydarzeń sportowych w otwartych pasmach. Był miesiąc na wejście ustawy w życie i ten mecz już miał się łapać, a widzę cisza. Wszyscy zapomnieli o temacie, a Viaplay ma wyjebane jaja.
                      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                        Wprowadzono zmiany w ustawie, dołączając platformy streamingowe do prawa nakazującego pokazywanie ważnych wydarzeń sportowych w otwartych pasmach. Był miesiąc na wejście ustawy w życie i ten mecz już miał się łapać, a widzę cisza. Wszyscy zapomnieli o temacie, a Viaplay ma wyjebane jaja.
                        A kto decyduje czy dane wydarzenie jest ważne?

Komentarz

• Zamieszczone przez olek_grom Zobacz posta
                          Oficjalnie na żywo w viaplay. Niestety skończyli okres próbny za 0 zł. Teraz jest za 34 zł za miesiąc, ale z kodem LEGIA2021 jest 4 miesiące za połowę ceny czyli 17 zł.
                          Zakładasz drugie konto i z bańki.
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Zakładasz drugie konto i z bańki.
                            No właśnie nie z bańki, bo od wtorku zlikwidowali w ogóle tę promocję na 30 dni za darmo.

Komentarz

• Zamieszczone przez olek_grom Zobacz posta

No właśnie nie z bańki, bo od wtorku zlikwidowali w ogóle tę promocję na 30 dni za darmo.
                              O to chamy. Dobrze wiedzieć.
                              Bazinga!
                              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez LukaszWawa76 Zobacz posta

A kto decyduje czy dane wydarzenie jest ważne?
                                Jest przecież spis cały i należą do nich mecze polskich drużyn w pucharach.
                                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Pracuję...
                                X