Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Europejskie Puchary 2021/22

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Nasz Sanepid powinien zrobić to samo, oko za oko itd...
    Piłka nożna dla kibiców.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Nasz Sanepid powinien zrobić to samo, oko za oko itd...
      Co Ty ********.sz ?
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Skoro oni nie chcą nas, to dlaczego mamy u nas włoszczyznę witać z kwiatami? Niech spierd...ją.
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Napisał Ci zukoju i Marcino więc przestań pisać głupoty.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Skoro oni nie chcą nas, to dlaczego mamy u nas włoszczyznę witać z kwiatami? Niech spierd...ją.
            A jaka w tym wina kibiców Napoli, że psy/sanepid/czy ch*j wie kto tam jeszcze nie chcą nas wpuścić? Dlaczego my mielibyśmy nie wpsuzczać kibiców skoro oni z takimi decyzjami nie mają nic wspólnego?!
            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
            Better Dead Than Red

Komentarz

Skoro oni nie chcą nas, to dlaczego mamy u nas włoszczyznę witać z kwiatami? Niech spierd...ją.
              Oni tzn kto? Nie ważne czy to psiarnia, sanepid, władze miasta czy nawet sam papież wydał taką decyzję. Nie byli to na pewno kibice Napoli.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta

Oni tzn kto? Nie ważne czy to psiarnia, sanepid, władze miasta czy nawet sam papież wydał taką decyzję. Nie byli to na pewno kibice Napoli.
                Ależ oni wszyscy mogą być kibicami Napoli (żarcik, jakby toś nie skumał )

Never Surrender

Komentarz

• Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta

Ależ oni wszyscy mogą być kibicami Napoli (żarcik, jakby toś nie skumał

Papież Franciszek jest kibicem San Lorenzo.
                  Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Legia Warszawa informuje, że pomimo trwających od ponad tygodnia starań Klubu, stosowne włoskie organy utrzymały decyzje o niesprzedawaniu biletów obywatelom polskim na mecz SSC Napoli – Legia Warszawa, który odbędzie się w Neapolu w dniu 21 października. Uznajemy takie działania za całkowicie niezasadne i dyskryminujące. Klub otrzymał pierwszą decyzję, obejmującą wtedy szereg różnych meczów na terenie Włoch 6 października po południu i niezwłocznie podjął działania nakierowane na umożliwienie udziału naszych kibiców w meczu. Prowadzone były rozmowy pomiędzy zarządami klubów, wysłano także oficjalne pismo do stosownych włoskich organów. Działania Klubu wspierało Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP i Ambasada RP w Rzymie, za co dziękujemy. Niestety, we wtorek 12 października otrzymaliśmy kolejną decyzję, tym razem obejmującą jedynie mecz SSC Napoli – Legia Warszawa i polskich obywateli. To decyzja skandaliczna, całkowicie nieuzasadniona i pozbawiająca naszych kibiców w pełni przysługującego im prawa do wspierania swojej drużyny podczas meczów wyjazdowych. Jest to niezgodne z duchem sportowej rywalizacji i wartościami, na których opiera się europejski futbol.

Dlatego dzisiaj wysłaliśmy kolejne stanowcze pismo w tej sprawie i oczekujemy od włoskiej strony stosownej reakcji. Informujemy także, że oprócz cofnięcia uprawnienia do biletów dla kibiców na sektorze gości, klubowi została przyznana dwa razy mniejsza niż rekomendowana w wytycznych UEFA pula biletów dla oficjalnych gości, sponsorów oraz partnerów biznesowych Klubu.

Jednocześnie informujemy, że Legia Warszawa jest gotowa przyjąć na swoim stadionie kibiców SSC Napoli i jest do tego w pełni przygotowana organizacyjnie.
                    Podkreślenie ode mnie. Ja się o kibiców Napoli nie martwię i mam ich głęboko w ..., planowałem lot do Neapolu i jestem .. no jestem, jaki jestem ...

Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Klub może tak sam od siebie nałożyć taki zakaz? Nie musi być jakieś zgody od UEFA czy coś?

Komentarz

• Kto wie jak kupić bilety? Czy przy wejściu w Neapolu sprawdzają dowód z biletem czy tylko sam bilet?

Dajcie znać na priv.

POZDRO

Komentarz

• Zamieszczone przez Wojtas_mB Zobacz posta
                          Kto wie jak kupić bilety? Czy przy wejściu w Neapolu sprawdzają dowód z biletem czy tylko sam bilet?

Dajcie znać na priv.

POZDRO
                          Nie kupisz biletu. Włosi zablokowali sprzedaż dla obywateli Polski.

Komentarz

• Zamieszczone przez LukaszWawa76 Zobacz posta

Nie kupisz biletu. Włosi zablokowali sprzedaż dla obywateli Polski.
                            To jest oczywiste, ale pytam o patenty tutaj lub na priv. Ja sam mam dwa z tyłu głowy, ale może jest coś lepszego na co nie wpadłem.

W Talinie czy Pradze też nie sprzedawali, jeden wariat nawet był w Moskwie.

Pozdro

Komentarz

• Tylko miejscowi mogą coś załatwić. W sensie, "pomóc przyjezdnym".

Komentarz

• Może wejść jako opiekun osoby niepełnosprawnej?

Komentarz

Pracuję...
                                X