Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mioduski i Kucharski WON

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ty piszesz poważnie czy to ironia ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Oczywiście, że poważnie. Nie obchodzą mnie inne kluby. Interesuje mnie tylko Legia (ew. zgody).

Tak znam te śpiewki co poniektórych, że silna liga to silniejsza Legia. Abyście się nie zdziwili jak np. Amica wygra za rok mistrzostwo i zgarnie dodatkowe 30 baniek i je w końcu właściwie spożytkują. Bo ile razy można robić źle?
      Gość nie potrafi znaleźć sponsora na nazwę stadionu, a "załatwia" kasę dla wszystkich. To właściciel i prezes Legii, czy może prezes PZPNu skoro tak troszczy się o wszystkich?

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
        Oczywiście, że poważnie. Nie obchodzą mnie inne kluby. Interesuje mnie tylko Legia (ew. zgody).

Tak znam te śpiewki co poniektórych, że silna liga to silniejsza Legia. Abyście się nie zdziwili jak np. Amica wygra za rok mistrzostwo i zgarnie dodatkowe 30 baniek i je w końcu właściwie spożytkują. Bo ile razy można robić źle?
        Gość nie potrafi znaleźć sponsora na nazwę stadionu, a "załatwia" kasę dla wszystkich. To właściciel i prezes Legii, czy może prezes PZPNu skoro tak troszczy się o wszystkich?
        Myślę, że nie trzeba czekać do przyszłego sezonu. Efekty widać już 50 baniek na plusie za zeszły rok do tego ten otwierają na dzien dobry sprzedażą za 10mln euro Kamińskiego. Efekty widać.

Jeśli Darek nie ogarnie się dość szybko to nasze obecne problemy to będzie dopiero początek a nie środek czy koniec.
        Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Dodatkowo jeszcze rozumiałbym, gdyby to była transakcja "wiązana", tj. Legia "załatwia" kasę też dla innych, ale inne kluby też robią coś dla Legii, np. sprzedają jej zawodników, ale nie po kilka mln euro, tylko w rozsądnych cenach (plus dodatkowo bonusy i % od następnej sprzedaży). Ale nie, wolą opylić zagranicę, żeby tylko czasem Legii nie sprzedać.
          I Legia ma takim klubom "pomagać"? A z jakiej racji?
          Jak będzie okazja i dogodny terminarz, to nie zdziwcie się jak inni założą spółdzielnie, aby np. Legia spadła z ekstraklasy.
          Bo, że robią tak, aby Legia nie wygrała mistrzostwa jeśli jest taka możliwość (np. w Zabrzu i podkładanie się bez walki Amice), to chyba każdy zdaje sobie sprawę?
          ​​
          Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Spoko. Chciałem tylko wiedzieć czy traktować Twoje wpisy poważnie
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Jak będzie okazja i dogodny terminarz, to nie zdziwcie się jak inni założą spółdzielnie, aby np. Legia spadła z ekstraklasy.
              Bo, że robią tak, aby Legia nie wygrała mistrzostwa jeśli jest taka możliwość (np. w Zabrzu i podkładanie się bez walki Amice), to chyba każdy zdaje sobie sprawę?
              ​​
              M.in. dlatego parę dni temu napisałem w kontekście naszej walki o utrzymanie, że te pierwsze 5 kolejek + mecz bodajże w 7 kolejce w Łęcznej będzie decydujący w kontekście naszej walki o utrzymanie. Bez 12-15 punktów w tych meczach może być dużo problemów i sporo zdziwienia na koniec sezonu.
              każdy kto ma więcej niż dwie szare komórki, umie liczyć i w miarę analizować tabele +terminarz chyba zdaje sobie sprawę co może nas czekać.
              Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Spoko. Chciałem tylko wiedzieć czy traktować Twoje wpisy poważnie
                Zdecydowanie nie. Wyłącznie w kategoriach groteski.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Zdecydowanie nie. Wyłącznie w kategoriach groteski.
                  Za to twoje posty i przewidywania należy brać na poważnie Wszystkie się sprawdzają. Czekam na następne

Tak Mioduski bis, ten komentarz możesz rozpatrywać w kategoriach groteski
                  ​​​​​​
                  ​​​​​

Komentarz

Za to twoje posty i przewidywania należy brać na poważnie Wszystkie się sprawdzają. Czekam na następne

Tak Mioduski bis, ten komentarz możesz rozpatrywać w kategoriach groteski
                    ​​​​​​
                    ​​​​​
                    Co niby przewidywałem, a co się nie sprawdziło? Dawaj konkrety albo skończ w końcu to pierdololo.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

[...]
                      ​​
                      "Spółdzielnia" została już założona w zeszłym roku, wystarczy spojrzeć nieco szerzej, to nie przypadek, że z nami zapierd... na 120% niezależnie od tego jaki ich czeka kolejny mecz i warto spojrzeć na intensywność poprzedniego.
                      W mediach nie jest lepiej, szydera goni szyderę niezależnie od tego co się dzieje, są w stanie wyszydzić pierwszy mecz Spartaka i z Leicester, co tu pisać o innych meczach?

Inna sprawa, że Kudłaty załatwiał kasę jak jeszcze był przekonany, że załatwia głównie sobie a tu się porobiło ...
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Co niby przewidywałem, a co się nie sprawdziło? Dawaj konkrety albo skończ w końcu to pierdololo.
                        Udajesz, czy serio piszesz?
                        Przecież ostatnio cię wypunktowałem co pisałeś i twierdziłeś, a co wyszło w praniu. Łatwo możesz to sprawdzić. Trzeba powtarzać jak dziecku po kilka razy?

Rzucałeś jakieś zaczepki, wyzywałeś od płaczków, więc się nie dziw, że jesteś punktowany

Może napisz co przewidywałeś przed sezonem i co się sprawdziło

Komentarz

• Ja jebie, nie wiedziałem ze można być tak odklejonym.
                          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Przed Bodo, gdzie bez Wszołka i Juranovića mieliśmy odpaść. Wtedy się z tego śmiałem, a ty stękałeś i płakałeś "dla dobra Legii:.

Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
                            Przecież to śmiech na sali, że mając zawodnika nie można z niego skorzystać, bo coś tam - jeśli prawdą jest też to, że Jura był gotów zrezygnować teraz z urlopu. Mioduskiemu zaświeciły się monety przed oczami i w imię tego jest gotów nawet poświęcić grę w pucharach.
                            Wracaj pod głaz farmazoniarzu. Pociągnąć cię za język i motasz się dzieciak.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Znowu się zaczyna płacz, że spółdzielnia nie pozwoliła zdobyć mistrza albo że spuści z ligi. A może wystarczy po prostu punktować i mieć w doopie resztę tej buraczanej ligi?

Komentarz

Przed Bodo, gdzie bez Wszołka i Juranovića mieliśmy odpaść. Wtedy się z tego śmiałem, a ty stękałeś i płakałeś "dla dobra Legii:.

Wracaj pod głaz farmazoniarzu. Pociągnąć cię za język i motasz się dzieciak.
                                Sprzedał Jurę przed rewanżem ze Slavią, więc wolał kasę na już niż powalczyć o puchary jak najmocniejszym składem, a na wahadle musiał grać Jędza. Twój idol pudel to jest gość. Moja teza się sprawdziła, pudel myślał właśnie tak jak pisałem - gdy tylko przyszła okazja, to skorzystał. Nawet nie załatwił tego, aby Jura odszedł po meczu.
                                Jeśli o Bodo chodzi to kwiatkiem było to jak się podniecałeś wiadomo kim po jednym meczu

Dawaj więcej, bo teraz pora na to:

twoje wizje i eksperckie wywody:

- Skibicki "jesteśmy zmęczeni" po jednym meczu posklejał bo zaliczył dwie asysty (nic to, że był objeżdżany w obronie),
                                - wierzyłeś, że Mioduski nie pozbędzie się trzech zawodników z prawej strony. A jak już się pozbył, to ufałeś, że pudel znajdzie dobre zastępstwo
                                - broniłeś kopaczy po ich blamażach w lidze na początku sezonu, nie można było ich skrytykować, bo i tak nadrobią, a teraz grają w pucharach

A z Jurą wyszło i tak na moje, bo sprzedał go przed jednym z najważniejszych meczów w eliminacjach. A twoje wywodziki i wierzenia w pudla poszły do kosza

Odwracaj kota ogonem dalej. Nie masz honoru się przyznać do błędu, tylko brniesz cały czas. Wyśmiewałeś, a jak się okazało, że nie miałeś racji, to nadal się rzucasz. Zero godności. Ośmieszaj się dalej fanie pudla
                                Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X