Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mioduski i Kucharski WON

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Darek i tak nie wypijesz tyle co Boguś !
    https://instagram.com/stories/pankru...um=share_sheet
    "ale mamy pakę"

Komentarz

• Wyświetla mi się Siła-Kobiet...

Komentarz

• Cały wywiad nudny jak zwykle z Mioduskim ale jest kilka perełek

https://legionisci.com/news/85467_Mi...ie_zepnie.html

Pierwszy raz polskie kluby grały w Lidze Konferencji Europy, a tylko mistrz startuje do Ligi Mistrzów i ta droga jest krótsza do LKE. To nowa rzeczywistość. Są obawy o grę co trzy dni. Już dziś mamy 5 meczów i 3 porażki. Przykładem jest Lech sprzed sezonu.
        - Jest prosty sposób, żeby to zmienić w przyszłości. Musimy awansować w rankingu jako Polska. Dojście do 15. miejsca nie jest wcale takie trudne. To jest tylko parę punktów.
        Mówi tak jakby na kilka lat inne federacje przestały grać w piłkę a polskie klubu co roku będą w grupach pucharów

Można odnieść wrażenie, że w tym roku liga będzie trudniejsza do wygrania. Raz, że zagramy w europejskich pucharach. Dwa, że wygląda na to, że w końcu mamy konkurencję.
        - Zgadzam się. Wydaje mi się, że w tym roku liga będzie bardzo ekscytująca i wygranie mistrzostwa Polski będzie trudne. W zasadzie każdy mecz i każdy punkt będzie ważny. Niemniej błędem jest to, że mamy trzech spadkowiczów. Nigdzie w Europie nie ma tak agresywnego systemu spadków jak w Polsce. Nawet w Bundeslidze spadają dwa drużyny, a jedna walczy w barażach. To powinno być złagodzone.
        Anglia, Hiszpania, Włochy....

Gdybyśmy przeszli Dinamo, a mogliśmy to zrobić, to byśmy powalczyli z Sheriffem i dawałbym nam większe szanse.
        Na jakiej podstawie ??

Jeszcze w zeszłym sezonie było trzech zawodników na prawym wahadle i to było siłą napędową Legii. Nie żałuje pan, że nie udało się zatrzymać ani Wszołka, ani Vesovicia o Juranoviciu nie wspominając?
        - Dzisiaj mamy lepszych zawodników.
        Gdzie ****** ?

Ściąga się za to Josue, o którym wszystko można powiedzieć, ale nie to, że jest mobilny.
        - Ale widać jak Josue gra w piłkę?

Owszem. Technicznie – daje radę.
        - No właśnie. Josue nie jest typową 6 czy 8, tylko gra wyżej. Nie jest mobilny, ale powoduje to, że są asysty, że padają bramki, że gramy do przodu
        Nie zauważyłem a wy ?

I tak sobie Miodek ******** w tych wywiadach
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jak ktoś mówi, że liga chorwacka jest lepsza od polskiej, to ja się śmieję, bo tak nie jest.
          Jest prosty sposób, żeby to zmienić w przyszłości. Musimy awansować w rankingu jako Polska. Dojście do 15. miejsca nie jest wcale takie trudne.
          Jak popatrzymy na polskie drużyny jak Lech, Raków, Pogoń czy w dalszej kolejności Śląsk i Lechia, to te kluby robią progres. Jestem przekonany, że idąc dalej w tym samym kierunku, będziemy mieć więcej niż jednego przedstawiciela w europejskich pucharach. To zajmie nam 3-5 lat, ale to się stanie.
          Po losowaniu w Stambule podszedł do mnie Alex Ceferin i powiedział, że to jest pewnie grupa lepsza niż jedna lub dwie w Lidze Mistrzów.
          UEFA jest szczęśliwa, że gramy w Europie.
          Jest dobrze a będzie tylko lepiej. Dariusz, prowadź
          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Wszystko to takie łatwe proste i mówi to gość, któremu udało się pierwszy raz od pięciu lat.

Opowiada głupoty i najgorsze jest, że on serio wierzy w to co mówi. Strasznie zakochany w samym sobie.

Darek to prawda jest to łatwe proste...ale tobie udało się to raz. Zrób to z pięć razy w kolejnych 6 latach to udowodnisz, że w końcu się czego nauczyłeś. Niestety jak czytam te wszystkie głupoty to obawiam się(a w zasadzie jestem pewien), że to co się wydarzyło ten awans to wypdek przy pracy. I czekają nas prędzej kolejne lata szorowania po dnie gdzie on sam nas sprowadził.
            I jeszcze dodając do tego, że sam nie kiwnął palcem aby pomóc trenerowi w tym awansie.
            "ale mamy pakę"

Komentarz

• Myślałem, że będzie gorzej, że coś chlapnie i znowu będą rozkminki jak to się z Michniewiczem nie lubi itp., itd. A tutaj nie ma nic co można by roztrząsać.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• No jak nie? Choćby ten fragment:

W poprzednim sezonie siłą napędową Legii były wahadła. Mieliście trzech prawych wahadłowych, nie został żaden. Czy nie żałujecie, że kogoś się nie udało zatrzymać: albo Wszołka, albo nieszczęsnego Vesovicia?

- Dziś mamy lepszych zawodników. Gdzie jest teraz Paweł Wszołek? Nie łapie się nawet do kadry Unionu.
                Pozornie mogłoby się wydawać, że to lepa na twarz, dla wszystkich fanów oddanego polonisty, a przecież prawda jest zupełnie inna, tylko jej nie dostrzegacie. Już tłumaczę.
                Kudłaty kodziarz, to taki nieudacznik, że nawet to jego przedszkole w Książenicach, po środku pól i lasów, to doskonały przykład jego strategicznej indolencji. Talent Pawła został rozmieniony na drobne właśnie tu, w Legii i to za jego kodziarskich rządów. Po co ten ośrodek, skoro taki talent, były reprezentant kraju, top 3 "tej drużyny", po przygodzie w Legii nie łapie się nawet na ławkę Unionu?
                Kodziarz sam się zaorał tym stwierdzeniem.
                To jest ośrodek treningowy chyba tylko z nazwy.
                Miały być talenty i gdzie te talenty? Zawodnicy zamiast się rozwijać, to się zwijają.
                Przecież taki zawodnik, z takim potencjałem, który miał możliwość trenowania w takim miejscu i w takich warunkach, powinien być sprzedany za ciężkie miliony euro, a nie oddawany za darmo.
                I to jako kto? Jakiś animator na trybunach stadionu w Berlinie.
                Te 40 czy ileś tam baniek, można było spokojnie przeznaczyć na jakiegoś jednego, dwa, czy cztery sztosy (albo dwóch wymiataczy z kotocracovii), których by się odsprzedało z przebitką x2 albo i x5 ,i dzisiaj strategiczny Dariusz kąpał by się w złocie a kolumny w ekselu wściekle zielone, niczym łąki umajone. A tak, przepalono masę hajsu na kilka zbędnych boisk i budynek, bo ktoś miał "wizję".

No nic, pozostaje cieszyć się jakimś Ukraińcem o nadwrażliwych jelitach i chórzystą bez głowy, którego laska karmi psa widelcem.
                Ostatnio edytowany przez Ryku; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
                  No jak nie? Choćby ten fragment:

Pozornie mogłoby się wydawać, że to lepa na twarz, dla wszystkich fanów oddanego polonisty, a przecież prawda jest zupełnie inna, tylko jej nie dostrzegacie. Już tłumaczę.
                  Kudłaty kodziarz, to taki nieudacznik, że nawet to jego przedszkole w Książenicach, po środku pól i lasów, to doskonały przykład jego strategicznej indolencji. Talent Pawła został rozmieniony na drobne właśnie tu, w Legii i to za jego kodziarskich rządów. Po co ten ośrodek, skoro taki talent, były reprezentant kraju, top 3 "tej drużyny", po przygodzie w Legii nie łapie się nawet na ławkę Unionu?
                  Kodziarz sam się zaorał tym stwierdzeniem.
                  To jest ośrodek treningowy chyba tylko z nazwy.
                  Miały być talenty i gdzie te talenty? Zawodnicy zamiast się rozwijać, to się zwijają.
                  Przecież taki zawodnik, z takim potencjałem, który miał możliwość trenowania w takim miejscu i w takich warunkach, powinien być sprzedany za ciężkie miliony euro, a nie oddawany za darmo.
                  I to jako kto? Jakiś animator na trybunach stadionu w Berlinie.
                  Te 40 czy ileś tam baniek, można było spokojnie przeznaczyć na jakiegoś jednego, dwa, czy cztery sztosy (albo dwóch wymiataczy z kotocracovii), których by się odsprzedało z przebitką x2 albo i x5 ,i dzisiaj strategiczny Dariusz kąpał by się w złocie a kolumny w ekselu wściekle zielone, niczym łąki umajone. A tak, przepalono masę hajsu na kilka zbędnych boisk i budynek, bo ktoś miał "wizję".

No nic, pozostaje cieszyć się jakimś Ukraińcem o nadwrażliwych jelitach i chórzystą bez głowy, którego laska karmi psa widelcem.
                  widzialem wiele glupich postow na tym forum, ale mysle ze to jest jeden znajglupszych

1) Jakie to te wielkie talenty sie z Legii zwinely w ostatnich latach?
                  2) Ukrainiec o Wrazliwych jelitach? Ty sie chlopie nigdy w zyciu nigdy niczym nie zatrules?
                  3) Chorzysta bez glowy? Co ma do umiejetnosci pilkarza jego laska? Dopoki nie najezdza na Legie, to gowno mnie obchodzi jego kobita. Naprawde.
                  4) gdzie chcesz zbudowac taki osrodek jesli nie posrodku pol i lasow? w srodku miasta? Duzo wielkich zespolow w Europie ma osrodek pod miejscowosciami w ktorych graja - np. Real, Arsenal, Milan...
                  5) Nikt nigdy nie powiedzial ze Pawel Wszolek to top 3 Legii w zadnym okresie jego gry tutaj. Przypominam, ze przychodzil tutaj jako gosc bez kontraktu i odbuodwal swoja kariere ze znowu ktos go chcial w lidze top 5.
                  6) Osrodek terenowy zostal otwarty od 20.07.2020 - co maja te mlode talenty tworzyc sztucznie czy jak? czego Ty oczekiwales po roku?

Rozumiem, za wiele rzeczy Miodulskiego mozna slusznie krytykowac, ale na serio moja wyobraznia nie przewidywala, ze komus nie bedzie sie podobac zbudowanie LTC

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Anglia, Hiszpania, Włochy....

Wymienione kraje maja po 20 druzyn w lidze, Polska ma 18, wiec powiedzial prawde.

Sam wywiad niezly, cieszy fakt, ze wykupia Nawrockiego, a ze niezly wywiad to swiadczy o tym fakt, ze nie ma na ten temat jeszcze zadnego wysrywu na Weszlo. W przeszlosci byly wywiady duzo gorsze.
                  Ostatnio edytowany przez Kotzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Serio nie czujesz ironii w tekście @Ryku?..

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                      Serio nie czujesz ironii w tekście @Ryku?..
                      Jezu w pracy jestem i moglem nie zrozumiec z rozkojarzenia. Glupi ja

Jesli to ironia, to bardzo przepraszam Ryku , swiadczy to tylko na jak wysokim poziomie ona byla

Nie usuwam, zeby nie uciekac od odpowiedzialnosci

Komentarz

• Wychodzi powoli na to, że Kucharski odbył u nast staż, praktyki i zaczyna dobrze pracować Sporo dobrych transferów do klubu a takie osoby jak Emreli czy wcześniej Jura a także melodia przyszłości typu Muci to bardzo dobre ruchy choć punkt wyjścia nie był za mocny. Jeżeli nikt niczego w tym klubie nie spier... to może wejdziemy na kolejny schodek wyżej.
                        Wielkim błędem rządów Mioduskiego było zatrudnianie byle kogo na trenera. Czy wyciągnął wnioski? Okaże się jeśli Czesiek popracuje u nas dłużej.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Mógłby jeszcze popracować nad przedłużaniem umów z aktualnymi zawodnikami
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Od ponad 4 lat zmagamy się z beznadziejnymi rządami ,drogą na skróty ,chęcią udowodnienia ''ja zrobię to lepiej ,znam się na tym'' Kiedy on powie pas i sprzeda klub ,jak długo jeszcze będzie słuchali korporacyjnych gadek ''Legia to projekt życia'' "Wprowadzę Legię do elity''
                            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Ale gdzie tu wina Miodka? Prawda jest taka, ze zeby zachowac rozwoj musisz miec jednego trenera na lata, a kazdy trener bedzie mial wieksze dolki, takie, przez ktore stracimy mistrzostwo. Wczesniej po prostu mistrzostwo bylo wazniejsze niz jakikolwiek rozwoj i walka o puchary w kolejnym sezonie, dlatego byly ciagle rotacje na stanowisku trenera.

Zeby nie bylo jaki to Miodek jest super, przez lata zatrudnial wuefistow pozbawiajac nas pucharow i ponosi za to pelna odpowiedzialnosc, ale za ostatnie wyniki ciezko go winic. Mam nadzieje, ze nauczony poprzednimi latami, teraz nie spieszy sie z wymiana trenera, byle zmienic, niewazne na kogo.

Komentarz

• Zamieszczone przez kibic80 Zobacz posta
                                Ale gdzie tu wina Miodka? Prawda jest taka, ze zeby zachowac rozwoj musisz miec jednego trenera na lata, a kazdy trener bedzie mial wieksze dolki, takie, przez ktore stracimy mistrzostwo. Wczesniej po prostu mistrzostwo bylo wazniejsze niz jakikolwiek rozwoj i walka o puchary w kolejnym sezonie, dlatego byly ciagle rotacje na stanowisku trenera.

Zeby nie bylo jaki to Miodek jest super, przez lata zatrudnial wuefistow pozbawiajac nas pucharow i ponosi za to pelna odpowiedzialnosc, ale za ostatnie wyniki ciezko go winic. Mam nadzieje, ze nauczony poprzednimi latami, teraz nie spieszy sie z wymiana trenera, byle zmienic, niewazne na kogo.
                                Ale nie można zapominać, że aktualny stan to też spijanie "śmietanki" z lat poprzednich, gdzie zamiast dać krok do przodu daliśmy dwa w tył.

Komentarz

Pracuję...
                                X