Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

0711 zgłoś się! Nowy numer alarmowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niech już spada do tej Rosji i przestanie nam Legię prześladować.

Komentarz

• Michniewicz aż przebiera nogami na myśl o robocie u Ruskich... jeżeli tam nie ma w przekładzie jakichś nieścisłości to Ewidentnie chce się na Legii wybić dalej.
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• No trudno żeby nie przebierał, znając język, reklamując się dobrze w meczu przeciwko Spartakowi, obrotny Piekarski jako menager. Wielokrotnie większą pensja + hajs na transfery. Trudno żeby to nie był atrakcyjny kierunek dla niego. Prędzej czy później się to zapewne wydarzy.

Natomiast zwalnianie teraz go od nas to totalny absurd i tylko dowód na to, że ani Mioduski sie nie uczy na błędach a i forumowicze nie potrafią od lat wyciągać wnioskow. No ale teraz jak zwolni Michniewicza to jedno jest pewne...za rok czeka nas taka sama dyskusja z jakimś nowym trenerem.

Smuteczek, że to znowu ja mam rację tak jak 2, 3, 4 lata temu...
        "ale mamy pakę"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          No trudno żeby nie przebierał, znając język, reklamując się dobrze w meczu przeciwko Spartakowi, obrotny Piekarski jako menager. Wielokrotnie większą pensja + hajs na transfery. Trudno żeby to nie był atrakcyjny kierunek dla niego. Prędzej czy później się to zapewne wydarzy.

Natomiast zwalnianie teraz go od nas to totalny absurd i tylko dowód na to, że ani Mioduski sie nie uczy na błędach a i forumowicze nie potrafią od lat wyciągać wnioskow. No ale teraz jak zwolni Michniewicza to jedno jest pewne...za rok czeka nas taka sama dyskusja z jakimś nowym trenerem.

Smuteczek, że to znowu ja mam rację tak jak 2, 3, 4 lata temu...
          Ty prawie zawsze masz rację a jak nie masz to nie masz ale tak to zawsze masz.
          edit: literówka.

Komentarz

• Jestem ciekaw skąd są informacje o próbach/zamiarach zwolnienia Michniewicza przez Legię po kolejnych porażkach w eklapie. Jedyne mi znane "źródła" to wysrywy ksysiowych tęczowych, przedtem żelaznym tematem było bankructwo, teraz od wielu tygodni odgrzewany kotlet w postaci wywalenia Czesia i "troska" o Legię, że jak to, w takim klubie zmieniać trenera? Najlepiej się walczy z problemami przez siebie wymyślonymi, a z cudzymi to już miodzio, można bełkotać do oporu co ten oponent mógłby złego zrobić, a jak nie robi, to jaka z niego fujara, że nie zrobił.

Żeby nie było, że jestem fanem Czesia ale w tej chwili nie widzę realnej i lepszej alternatywy. Podobnie z Kudłatym, trzeba jakoś żyć i nie zwariować, ja się na Bułgarską nie przeniosę..
            Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Edit: Coś czuję, że pewnie ten lechita od prawdy czegoś tam wylewa krokodyle łzy nad Czesiem, ale tego kolesia zabanowałem gdzie się da i od kilku miesięcy nie wiem co tam bredzi.
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Jeszcze tylko jeden mecz z grubym na ławce

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
                Jeszcze tylko jeden mecz z grubym na ławce
                nie no, proszę o dwa. ten musimy wygrać.
                Ronald -> Ronaldo -> Ronaldinho

Komentarz

• czytam forum od lat, tak jak i oglądam mecze od czasów kiedy dużej części z Was nie było jeszcze na świecie. Nie pisałem do tej pory nic, ale..... na serio uważacie że Czesio powinien przestać być naszym trenerem? Zapomnieliście gdzie byliśmy przez kilka lat???? Facet ten zespół poukłada w lidze, spokojnie. Zna się na swojej robocie i dzisiaj pewnie to pokaże. Klakierzy którzy nosili Czesia na rękach jeszcze przed chwilą teraz pierwsi go krytykują. Może czas opamiętać sie? Chyba że chcecie przez następne lata walczyć tylko o mistrza, zapominając o Europie.

Komentarz

• Nie będzie Europy bz mistrzostwa.
                    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Czesław nie ma żadnego usprawiedliwienia. Nie zamierzam nawet czytać jego wypocin z konferencji.
                      O ile w Europie asekuracyjne, defensywne granie i liczenie na kontry ma sens i trudno oczekiwać, byśmy byli drużyną prowadzącą grę, tak w lidze mając olbrzymi potencjał ofensywny w postaci Luqiego, Emreliego, Kastratiego czy Josue nie potrafimy nawet pół składnej akcji stworzyć. I to już nie nawet z dobrze dysponowanym Lechem, tylko nawet z takimi średniakami jak Wisła. Nasza gra ofensywna od tygodni opiera się na pojedynczych zrywach Luqiego czy błysku Emreliego. To jest po prostu nie do zaakceptowania.

Mioduski, wiesz co robić.

Komentarz

• Czesław już obierał azymut na wschód a tu cios dla niego przyszedł z zachodu...

W ofensywie niestety warsztatowo Michniewicz ma tyle samo do zaoferowania co Vuko Klaf czy Magiera

Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                        Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                        To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                        Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                        Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                        Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                        W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                        A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Strach pomyśleć, kogo za Czesława weźmie Mioduski, więc czy zwalniać czy nie to sprawa niejednoznaczna.

Ale proszę w dyskusji nie chwytać się argumentu, że zawsze słaby start ligi, że trudno łączyć puchary z ligą, że pierwszy kryzys.

Może i kryzys pierwszy, ale - na Boga - trwa już PONAD 6 (!) MIESIĘCY. Od wygranej z Pogonią na początku kwietnia nie przypominam sobie ŻADNEGO przekonującego meczu w lidze (no... może jeden jedyny z Wartą, ale szanujmy się - to Warta...).
                          Ostrołęcki Legionista

Komentarz

• Szacun za wyniki w Europie, ale w lidze jesteśmy pośmiewiskiem. Ja wiem, że niektórzy by poświecili sezon by Czesio nauczył się wyjścia z kryzysu, ale nie tędy droga. Serce krwawi na takie coś co oni odpier... wszyscy razem wzięci.
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Będzie mnie bolała dupa jak go zwolnią. To bez sensu w tej chwili, zmiana trenera da niewiele - rozkład jazdy na następne mecze nieco się nam rozluźnia - najtrudniejsze mecze mamy za sobą - i wolałbym żeby z drużyną pracowała osoba która ją zna. Tymbardziej że nie gramy tragicznie (z wyłączeniem dzisiejszej drugiej połowy). Chyba że potrzebujemy za karę powiesić kogoś za jaja, to wtedy tak. Wtedy zwolnienie ma sens.

Komentarz

• Niech siedzi i walczy. Trzeba wytrzymać ciśnienie. Jeżeli Mioduski nie ma za niego kogoś porządnego (a już nie daj Boże jakiegoś Brzeczka czy Stokowca, bo to będzie totalna kompromitacja) to Czesław powinien tu zostać do końca rundy, a najlepiej dłużej. Wtedy można spokojnie szukać ewentualnego zastępstwa.
                                Według mnie najwięcej złego w tej kwestii zrobił sam Michniewicz, głupim wywiadem z ruskimi i ogólnym wrażeniem jakby mu jakoś specjalnie nie zależało. To dobry trener, zmieńmy coś i oceńmy go całościowo po rundzie/sezonie.

Komentarz

Pracuję...
                                X