Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tre_zoliborz
    Legionista
    • 05.2014
    • 1168

    Jedna sprawa to jego gra, bo można mieć różne opinie. Druga to bezsensowne obrażanie. Za "fatalczyk" powinien być ban

    Komentarz

    • Kijek
      Taksówkarz
      • 06.2004
      • 12347

      Zamieszczone przez oster
      , w Legii nie powinno być miejsca dla tak słabych graczy!!!
      Ciebie nigdy nie powinno być w Legii.
      Wśród tych co na kolanach, iść wyprostowanym.

      Komentarz

      • jkp
        Legionista
        • 03.2015
        • 413

        Moim zdaniem tak długo jak Legia będzie przedłużała kontrakty z tak słabymi zawodnikami (piłkarsko i mentalnie) jak Kucharczyk, to nie przeskoczymy pewnego poziomu pozwalającego na w miarę regularną grę w europejskich pucharach. Na ligę piłkarze jego pokroju wystarczą, szczególnie na skrzydle (Peszko, Boguski, kiedyś Łobodziński i wielu innych) - kopnij i biegnij, może się uda. Natomiast klasowy skrzydłowy powinien oprócz tego umieć zagrać na jeden kontakt, w trójkącie (Kuchy nie umie), kiwnąć nie szybkością z zwodem (Kuchy nie umie), czy uderzyć z dystansu (Kuchy nie umie). Kiedyś jedyną zaletą Kucharczyka było to, że jak już stracił piłkę (co było prawie pewne już w momencie gdy ktoś mu ją podał) to wracał i walczył w obronie. W ostatnich kilkudziesięciu miesiącach stracił i tą ostatnią zaletę.
        Miałem nadzieję, ze wbrew forumowej niemalże jednomyślności Legia nie przedłuży kontraktu z MK, stało się inaczej.
        Życzę więc Kuchemu wielu bramek i asyst przez najbliższe dwa lata, choć dla mnie będzie nieporozumieniem że tak słaby piłkarz utrzymał się w klubie z takimi ambicjami tak długo.
        PS: uprzedzając argument - to że wygrywał rywalizację z Agrą, Trickovskim i paroma innymi wynalazkami nie robi z niego dobrego piłkarza. Pokazuje tylko żenujący poziom naszego skautingu i poziom tej ligi. Przedłużenie z nim kontraktu spowoduje, że nadal będziemy szukali piłkarzy przede wszystkim na inne pozycje a Kuchy przeczłapie kolejne dwa sezony ku uciesze swoich fanatyków.

        Komentarz

        • Roar
          Legionista
          • 05.2015
          • 1241

          Gdyby był tak słaby to by Go dawno nie było u nas, zostałby wypchnięty jak Kosecki czy wielu innych. A dzięki właśnie charakterowi jest. Dla mnie sprawa jest oczywista dopóki nie wyląduje Kuchy na trybunach, warto by został. Co szkodzi podpisać kontrakt z Kuchym i kupić lepszych. Tylko fakty są takie, że wciąż kupujemy tych skrzydłowych a Kuchy wciąż w pierwszym składzie.

          Dla mnie kompletną bzdurą jest to, że Kuchy od biedy na ligę a na puchary się nie nadaje. Jak dla mnie jest odwrotnie to w lidze jest różnie a w pucharach Kuchy jest bardzo przydatny (wystarczy popatrzeć na liczby, przypomnieć sobie Jego ważne gole w pucharach).

          Komentarz

          • Chmielo
            Legionista
            • 08.2010
            • 10145

            Zamieszczone przez jkp
            Moim zdaniem tak długo jak Legia będzie przedłużała kontrakty z tak słabymi zawodnikami (piłkarsko i mentalnie) jak Kucharczyk, to nie przeskoczymy pewnego poziomu pozwalającego na w miarę regularną grę w europejskich pucharach. Na ligę piłkarze jego pokroju wystarczą, szczególnie na skrzydle (Peszko, Boguski, kiedyś Łobodziński i wielu innych) - kopnij i biegnij, może się uda. Natomiast klasowy skrzydłowy powinien oprócz tego umieć zagrać na jeden kontakt, w trójkącie (Kuchy nie umie), kiwnąć nie szybkością z zwodem (Kuchy nie umie), czy uderzyć z dystansu (Kuchy nie umie). Kiedyś jedyną zaletą Kucharczyka było to, że jak już stracił piłkę (co było prawie pewne już w momencie gdy ktoś mu ją podał) to wracał i walczył w obronie. W ostatnich kilkudziesięciu miesiącach stracił i tą ostatnią zaletę.
            Miałem nadzieję, ze wbrew forumowej niemalże jednomyślności Legia nie przedłuży kontraktu z MK, stało się inaczej.
            Życzę więc Kuchemu wielu bramek i asyst przez najbliższe dwa lata, choć dla mnie będzie nieporozumieniem że tak słaby piłkarz utrzymał się w klubie z takimi ambicjami tak długo.
            PS: uprzedzając argument - to że wygrywał rywalizację z Agrą, Trickovskim i paroma innymi wynalazkami nie robi z niego dobrego piłkarza. Pokazuje tylko żenujący poziom naszego skautingu i poziom tej ligi. Przedłużenie z nim kontraktu spowoduje, że nadal będziemy szukali piłkarzy przede wszystkim na inne pozycje a Kuchy przeczłapie kolejne dwa sezony ku uciesze swoich fanatyków.
            Trickovski to akurat totalnie nietrafiony przykład. Takiego skrzydłowego to my nie będziemy mieli jeszcze kilka ładnych lat. Właśnie notuje 3 z rzędu rewelacyjny sezon na Cyprze, dlatego nie możemy tu mówić o żadnym przypadku.

            18/19 - 18 goli i 5 asyst
            17/18 - 12 goli i 3 asysty
            16/17 - 20 goli i 7 asyst
            15/16 - 7 goli (przychodząc na koniec stycznia)

            Sprowadziliśmy go na odbudowę, żeby w momencie, gdzie faktycznie mógł coś pokazać, odpalić bez żalu, gdyż Czerczesowowi nie pasował do wizji skrzydłowego, który będzie jeździł na dupie w obronie.
            A Melanż Trwa...

            Komentarz

            • zie(L)ak
              Legionista
              • 08.2013
              • 1355

              Zamieszczone przez Roar
              Gdyby był tak słaby to by Go dawno nie było u nas, zostałby wypchnięty jak Kosecki czy wielu innych. A dzięki właśnie charakterowi jest. Dla mnie sprawa jest oczywista dopóki nie wyląduje Kuchy na trybunach, warto by został. Co szkodzi podpisać kontrakt z Kuchym i kupić lepszych. Tylko fakty są takie, że wciąż kupujemy tych skrzydłowych a Kuchy wciąż w pierwszym składzie.

              Dla mnie kompletną bzdurą jest to, że Kuchy od biedy na ligę a na puchary się nie nadaje. Jak dla mnie jest odwrotnie to w lidze jest różnie a w pucharach Kuchy jest bardzo przydatny (wystarczy popatrzeć na liczby, przypomnieć sobie Jego ważne gole w pucharach).
              Jakieś legendy trzeba mieć w klubie, a że chłopak z Warszawy to jest najbardziej akceptowalny, druga zasada źle, dobrze aby mówili. Dla mnie kolejny kontrakt nie potrzebny, ale widać takie mamy ambicje teraz, kopać się po krajowych pastwiskach.

              Komentarz

              • Kijek
                Taksówkarz
                • 06.2004
                • 12347

                Niech Mioduski znajdzie chociaż dwóch lepszych skrzydłowych. Na razie nie potrafi znaleźć chociaż jednego napastnika i jednego kreatywnego.
                A skoro nie ma lepszych to sory. Nie rozumiem umniejszania sukcesów czy to Kuchego czy wcześniej Rzeźniczaka.
                Wśród tych co na kolanach, iść wyprostowanym.

                Komentarz

                • R.
                  Legionista
                  • 02.2007
                  • 9675

                  A jakie to sukcesy odniósł w tym sezonie Kucharczyk?
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                  Komentarz

                  • Kijek
                    Taksówkarz
                    • 06.2004
                    • 12347

                    Zamieszczone przez Raffels
                    A jakie to sukcesy odniósł w tym sezonie Kucharczyk?
                    Takie same jak każdy inny piłkarz Legii. A jak nie każdy to 90%.
                    Ale wiem wygodnie jest oceniać Kuchego z perspektywy ostatniego półrocza. Wtedy można w niego walić ile wlezie. A potem płaczcie, że nie ma w klubie gości, którzy identyfikuje się z klubem etc skoro tak łatwo się chcecie pozbywać pewnie jednego z max 3 który się z tym klubem identyfikuje. Kuchy be bo nie kopnął piłki do przodu dobrze wystarczająca ilość razy.
                    Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.
                    Wśród tych co na kolanach, iść wyprostowanym.

                    Komentarz

                    • Marcino
                      Legionista
                      • 05.2015
                      • 5112

                      Jeżeli Agra nie jest wart nawet pokazać się 15 minut w lidze, albo po prostu nie ma dla niego szans, bo wiecznie drżymy o wynik, to mamy kolejny klubowy majstersztyk przy Łazienkowskiej. Ktoś wie ile on może zarabiać ? Nie wierzę, że Pinto mógł wskazać każdego i ściągnąć każdego kogo chciał i na kogo względnie nas było stać.
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

                      To warszawskie ballady ...

                      Komentarz

                      • R.
                        Legionista
                        • 02.2007
                        • 9675

                        Zamieszczone przez Kijek
                        Takie same jak każdy inny piłkarz Legii. A jak nie każdy to 90%.
                        Ale wiem wygodnie jest oceniać Kuchego z perspektywy ostatniego półrocza. Wtedy można w niego walić ile wlezie. A potem płaczcie, że nie ma w klubie gości, którzy identyfikuje się z klubem etc skoro tak łatwo się chcecie pozbywać pewnie jednego z max 3 który się z tym klubem identyfikuje. Kuchy be bo nie kopnął piłki do przodu dobrze wystarczająca ilość razy.
                        Jesteś tak dobry, jak twój ostatni sezon. A trzymanie w klubie kogoś tylko dla atmosfery to ten sam poziom, jak wzięcie Peszki na mundial.
                        Jest tylko jeden problem - pion sportowy nie gwarantuje przyjścia kogoś lepszego co jest totalną kompromitacją.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                        Komentarz

                        • księciuniu
                          Gintleman
                          • 10.2010
                          • 21058

                          Zamieszczone przez Marcino
                          Jeżeli Agra nie jest wart nawet pokazać się 15 minut w lidze, albo po prostu nie ma dla niego szans, bo wiecznie drżymy o wynik, to mamy kolejny klubowy majstersztyk przy Łazienkowskiej. Ktoś wie ile on może zarabiać ? Nie wierzę, że Pinto mógł wskazać każdego i ściągnąć każdego kogo chciał i na kogo względnie nas było stać.
                          Pokazał się w 5 meczach: 4 razy został lebiegą meczu, raz vicelebiegą.
                          Wystarczy; niech wraca do Minercrafta.
                          Lubię sobie jebnąć posta.

                          „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                          Komentarz

                          • Kijek
                            Taksówkarz
                            • 06.2004
                            • 12347

                            Zamieszczone przez Raffels
                            Jesteś tak dobry, jak twój ostatni sezon. A trzymanie w klubie kogoś tylko dla atmosfery to ten sam poziom, jak wzięcie Peszki na mundial.
                            Jest tylko jeden problem - pion sportowy nie gwarantuje przyjścia kogoś lepszego co jest totalną kompromitacją.
                            Możesz mi podać "liczby" Szymańskiego z tej rundy? Tak z ciekawości. #justsaying

                            Co do drugiej części to się zgadzam.
                            Wśród tych co na kolanach, iść wyprostowanym.

                            Komentarz

                            • Roar
                              Legionista
                              • 05.2015
                              • 1241

                              Zamieszczone przez Raffels
                              Jesteś tak dobry, jak twój ostatni sezon. A trzymanie w klubie kogoś tylko dla atmosfery to ten sam poziom, jak wzięcie Peszki na mundial.
                              Jest tylko jeden problem - pion sportowy nie gwarantuje przyjścia kogoś lepszego co jest totalną kompromitacją.
                              Kuchy na tę chwilę 2 w klasyfikacji kanadyjskiej. To co powiemy o innych skoro Kuchy jest tak słaby?
                              Jest teraz w słabej formie ale patrząc dłużej niż ostatnie pół roku, jest to zawodnik przydatny chociażby z ławki to dlaczego nie podpisać kontraktu, który nie będzie wyższy od tego Agry (tak powiedział Mioduski, że na poziomie nowo pozyskanych w okienku zimowym).
                              A warto zauważyć, że w tej rundzie Kuchy miał 2 kontuzje.

                              Komentarz

                              • Benek
                                Legionista
                                • 09.2011
                                • 16124

                                Zamieszczone przez Marcino
                                Jeżeli Agra nie jest wart nawet pokazać się 15 minut w lidze, albo po prostu nie ma dla niego szans, bo wiecznie drżymy o wynik, to mamy kolejny klubowy majstersztyk przy Łazienkowskiej. Ktoś wie ile on może zarabiać ? Nie wierzę, że Pinto mógł wskazać każdego i ściągnąć każdego kogo chciał i na kogo względnie nas było stać.
                                Przecież Kucharski z Mioduskim wyraźnie mówili, że Agra i Rocha byli obserwowani od dawna i to nie był wymysł trenera
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

                                jest tylko jeden King!!!!

                                *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                                Komentarz

                                Pracuję...