ŚRODA 5 Listopada 2003.GODZINA 17!! LEGIA - STAL

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Gacek
    Legionista
    • 07.2003
    • 553

    ŚRODA 5 Listopada 2003.GODZINA 17!! LEGIA - STAL

    W ŚRODE JEST MECZ W KOSZA LEGIA- STAL STALOWA WOLA . KTO MOŻE MUSI TAM BYĆ. PRZYPOMINAM HALA LEGII NA BEMOWIE
    CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!
  • Lakers

    #2
    zapewne o 17:00 tak jak zawsze ...

    Komentarz

    • Gacek
      Legionista
      • 07.2003
      • 553

      #3
      bedziesz Lakers??
      CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

      Komentarz

      • MaxyM_
        Legionista
        • 11.2003
        • 3068

        #4
        Gacek, nie reformowany jesteś czy jak?

        Nie pisz z włączonym Caps Lockiem w zakładanym temacie i nie używaj tylu wykrzykników.

        Ślepi, też nie jesteśmy... Następnym razem może dasz litery o wielkości A4 każda.
        Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

        Komentarz

        • Beny
          Legionista
          • 06.2003
          • 7683

          #5
          Zamieszczone przez Lakers
          zapewne o 17:00 tak jak zawsze ...
          No właśnie "tak jak zawsze" 8- , jak oni chcą, aby więcej ludzi przychodziło jak dają mecze o tej porze!? Niektórzy pracują! Co za dupki! Co sezon to samo, ehh szkoda słów!

          Komentarz

          • Lawy
            Legionista
            • 05.2003
            • 636

            #6
            Na pewno o 17?? qrcze, chcę się w końcu przejść na kosza, a tutaj taka godzina wyklucza taką akcję ile się jedzie autobusem z centrum na Bemowo o tej porze??

            Komentarz

            • Beny
              Legionista
              • 06.2003
              • 7683

              #7
              Zamieszczone przez Lawy
              Na pewno o 17?? qrcze, chcę się w końcu przejść na kosza, a tutaj taka godzina wyklucza taką akcję ile się jedzie autobusem z centrum na Bemowo o tej porze??
              Trzeba liczyć co najmniej pół godziny. Mogą być korki na Marszałkowskiej, Pl. Bankowym i Górczewskiej.
              Chyba, że będzie jakieś buum... '8

              Komentarz

              • Bondek RedStar'sAlcoholic
                Legionista
                • 11.2003
                • 103

                #8
                to ja proponuje tramwaj! z samego centrum jest 12

                ...to zawsze mniejsze ryzyko stania w korkach (...a jedzie rowniez ok pol godzinki)

                Moze jakies spotkanie np. o 16 pod Rotunda??
                Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

                Komentarz

                • Gacek
                  Legionista
                  • 07.2003
                  • 553

                  #9
                  niema problemu mogą być A4-do maxym
                  CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

                  Komentarz

                  • Beny
                    Legionista
                    • 06.2003
                    • 7683

                    #10
                    Gacek relax!
                    Maxym po ostatnim pochlajparty zrobił się nadwyraz cięty.
                    I słusznie!
                    Ale nie drażnij Hodowcy! '8

                    Napisałbyś lepiej, jak już wiesz, o której jest mecz!

                    Komentarz

                    • Gacek
                      Legionista
                      • 07.2003
                      • 553

                      #11
                      zaraz zadzwonie do klubu choć pewnie bedzie "abonent czasowo niedostępny"
                      CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

                      Komentarz

                      • Gacek
                        Legionista
                        • 07.2003
                        • 553

                        #12
                        TAK jak myślałem "abonent czasowo niedostępny" ej a może oni nr zmienili?

                        NIE MA TO JAK CZYTAC PRASE
                        (WSZYSTKO NAPISALI W NL Z POPRZEDNIEGO TYGODNIA)
                        CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

                        Komentarz

                        • Tuzin...
                          Legionista
                          • 06.2003
                          • 270

                          #13
                          Mimo ch*** godziny jutro zaliczam debiut na koszu :>

                          Komentarz

                          • Raffi
                            *****istrator
                            • 05.2003
                            • 13553

                            #14
                            Koszykarze Legii zbojkotują mecz ze Stalą?

                            ceg 04-11-2003, ostatnia aktualizacja 04-11-2003 23:38

                            - Jeśli w środę nie dostaniemy pieniędzy, to być może tak - mówi jeden z koszykarzy

                            Atmosfera w Legii jest zła. Koszykarze do tej pory nie dostali z klubu żadnych pieniędzy, mimo że już kilka tygodni temu podpisali kontrakty. Usłyszeli zapewnienia, że jak tylko zakończą się negocjacje z hiszpańską firmą Acciona (potencjalny sponsor, ale tylko zdaniem działaczy Legii), to umowy wchodzą w życie.

                            - Do tej pory nic się nie zmieniło. Jeśli w środę nie dostaniemy pieniędzy, to być może zbojkotujemy mecz ze Stalą - mówi jeden z koszykarzy. "Gazeta" dowiedziała się, że zawodników popiera trener Jacek Gembal, choć oficjalnie zapewnia: - Z nikim na ten temat nie rozmawiałem, więc nawet nie wiem, skąd to pytanie.

                            - Myślę, że tak źle nie będzie i zawodnicy zagrają - podkreśla wiceprezes Legii Włodzimierz Całka. Nie chciał jednak powiedzieć, kiedy koszykarze dostaną jakiekolwiek pieniądze.

                            Nie jest to jedyny poważny problem Legii. Podczas piątkowego sparingu z Polpharmą w Starogardzie rozgrywający warszawian Andrzej Sinielnikow, który znany jest z głośnego pouczania partnerów na parkiecie, kilkakrotnie dość ostro instruował Krzysztofa Dryję. Zdenerwowany Dryja podszedł do Sinielnikowa i pogroził mu palcem przed nosem. Za chwilę dostał od kolegi piłką w plecy. Wtedy nie wytrzymał i bokserskim ciosem w nos powalił Sinielnikowa. Sędziowie przerwali grę, wykluczyli Dryję z gry i mecz potoczył się dalej. Legia przegrała 79:89.

                            - To nie są spokojne baranki, taki jest sport. Na amerykańskich parkietach nie takie rzeczy się dzieją - bagatelizuje sprawę Gembal. Spokojnie do sprawy podchodzi także jego asystent Robert Chabelski. - To przykre, ale przecież takie rzeczy zdarzają się nawet w najlepszych rodzinach - mówi.

                            Sprawy nie chciał komentować Sinielnikow, którego w poniedziałek nie było na treningu. - Nic nie powiem. Tylko tyle, że w meczu ze Stalą najprawdopodobniej zagram - uciął zawodnik. Podobnie wypowiada się Dryja: - Sprawa jest rozwiązana i nie ma czego roztrząsać.

                            Nie wiadomo jeszcze, jakie będą konsekwencje. - Albo będą kary finansowe, albo ostrzeżenia lub nagany. To już jest nasza wewnętrzna sprawa - mówi Chabelski.
                            polecam http://www.e-basket.pl/?news=15139 , zwłaszcza lekturę komentarzy
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                            Komentarz

                            • ems

                              #15
                              dryja chce w ryja ?

                              sinielnikow jest swiety.... byl jest i bedzie w Legii, a ta ***** (kto to w ogole ?) pewnie wypierdoli jak najszybciej kiedy znajdzie co innego...

                              Komentarz

                              Pracuję...