Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Działania Klubu

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Drodzy Kibice!


  Czas postawić sprawy jasno. Jeśli my sami nie zadbamy o frekwencję na najbliższym meczu, to nie zrobi tego nikt. Na klub niestety nie ma co liczyć.
  Promocja poszczególnych meczów przez dział marketingu podlegający Panu Pawłowi Kokoszy, zwyczajnie nie istnieje. To skandal i brak szacunku wobec kibiców, którzy stają na głowie, aby najpierw zapełnić stadion, a potem zadbać o atmosferę.
  Nie wiemy już jak wymóc na klubie jakieś działania, które wydawałoby się leżą przed wszystkimi w „ich” interesie. Rozmowy, spotkania i delikatne wycieczki w ich stronę w naszych social mediach nie przynoszą żadnego skutku. Ze strony wyżej wymienionej osoby odpowiedzialnej za frekwencje otrzymaliśmy na spotkaniu jasną deklaracje - nie będzie działań mających zachęcić do przyjścia na konkretny mecz. Kropka. Klub interesuje wszystko tylko nie frekwencja.
  Taki klub jak Legia Warszawa powinien w każdy aspekcie funkcjonowania prezentować się na najwyższym poziomie. Zwłaszcza w momencie, w którym się znaleźliśmy-czyli powrót do normalności po pandemii i budowanie frekwencji niejako od nowa. Szkoda, żal i smutek. Na dwa dni przed meczem uprawnionych jest do przyjścia na stadion 10 tys. ludzi, z czego 3460 osób na Żyletę...


  Dlatego kibicu Legii Warszawa! Apelujemy i informujemy. To Ty jesteś działem marketingu w największym klubie w Polsce. To od Ciebie zależy, jak będą wyglądały trybuny naszego stadionu na najbliższym meczu. To od Was wszystkich zależy czy odbudujemy frekwencję i zarazimy kolejne pokolenia fanatyków, czy nie. Takie mecze jak ten w środę to idealna okazja. Dlatego przypominamy i namawiamy-bądź razem z nami częścią czegoś wielkiego.
  W środowy wieczór bądź razem z nami na Łazienkowskiej. Pokażmy, że nam zależy, mimo że robimy to z potrzeby serca, to jesteśmy w stanie się wzajemnie zmobilizować.


  Ruszamy z biletami. Kupujemy już teraz, nie czekamy do ostatniej chwili. Z NaSzej strony obiecujemy, że nudy nie będzie
  Jesteście z nami
  z NaSzego profilu na fb, wrzucam tutaj bo niestety dotyczy działań klubu a raczej ich braku.

  Komentarz


  • "1 października pełnomocnikiem zarządu Legii Warszawa ds. projektów infrastrukturalnych i szkoleniowych zostanie Mariusz Chłopik — informuje Interia. Wcześniej był on na dyrektorskim stanowisku w PKO Banku Polskim, a także nieformalnie doradzał premierowi Mateuszowi Morawieckiemu." (onet)

   Artykuł z Interii

   https://sport.interia.pl/klub-legia-...ii,nId,5540848
   Ostatnio edytowany przez Gabro; [ARG:4 UNDEFINED].
   "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

   Komentarz


   • Z wywiadu dla futbolinsight:

    Czy ma Pan swój ulubiony klub, któremu kibicuje?

    Nie będę budował fałszywego wizerunku i kreślił opowieści o niezaangażowanym sympatyku piłkarskim. Każdy skądś się wywodzi i komuś kibicuje. Ja pochodzę z Warszawy i od zawsze to Legia była najbliższa memu sercu. Od dziecka chciałem być na stadionie, chciałem wyprowadzić Legię jako jej kapitan i strzelić bramkę decydującą o awansie do Ligi Mistrzów. Na razie spełniło się jedno, chodzę na mecze.


    Na razie? Czyli liczy, że jeszcze wyjdzie jako kapitan i strzeli bramkę?

    Cały wywiad: https://www.futbolinsight.pl/news/40...zimego_futbolu
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
     "1 października pełnomocnikiem zarządu Legii Warszawa ds. projektów infrastrukturalnych i szkoleniowych zostanie Mariusz Chłopik — informuje Interia. Wcześniej był on na dyrektorskim stanowisku w PKO Banku Polskim, a także nieformalnie doradzał premierowi Mateuszowi Morawieckiemu." (onet)

     Artykuł z Interii

     https://sport.interia.pl/klub-legia-...ii,nId,5540848
     Koderasta zatrudnił doradcę Morawieckiego? No,no

     Komentarz


     • To zatrudnienie wskazuje, że chyba DM stara się o sponsoring spółki państwowej.

      Komentarz


      • "PiS wspiera Legie!!!!!!!11111111"
       "ale mamy pakę"

       Komentarz


       • Zięć wojewody Radziwiła.
        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

        Komentarz

        Pracuję...
        X