Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Jaszcz
    Legionista
    • 11.2012
    • 1783

    Gieksa traci wszystkie flagi z magazynu na rzecz PF&WSH
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

    Komentarz

    • Darkaras
      Legionista
      • 04.2012
      • 73

      Zamieszczone przez Jaszcz
      Gieksa traci wszystkie flagi z magazynu na rzecz PF&WSH
      jako jedna ze stron dodam, że nie był to włam na pusty obiekt.

      Komentarz

      • Rakieta11
        Legionista
        • 12.2012
        • 110

        straszna akcja chuligańska hehe niestety tak obecnie wygląda krojenie flag

        Komentarz

        • Darkaras
          Legionista
          • 04.2012
          • 73

          Zamieszczone przez Rakieta11
          straszna akcja chuligańska hehe niestety tak obecnie wygląda krojenie flag
          kilka tygodni wcześniej KSGGKS robi podobną akcje Piastowi więc nawet mi ich nie żal, a w szoku będziecie jak poznacie liczbę skorojonych flag bo szykuje się rekord Polski.

          Komentarz

          • Kawa
            Legionista
            • 05.2003
            • 8265

            Zamieszczone przez Rakieta11
            straszna akcja chuligańska hehe niestety tak obecnie wygląda krojenie flag
            Zawsze możesz wyskoczyć na boisko i wykroić coś w niedziele.
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


            Bynajmniej to nie przynajmniej!

            Komentarz

            • Robert E. Lee
              Legionista
              • 05.2012
              • 5627

              Zamieszczone przez Darkaras
              jako jedna ze stron dodam, że nie był to włam na pusty obiekt.
              A tak z ciekawości, to która to strona? Żeby ci pomóc przytoczę kilka twoich wpisów z tego forum:

              Ruch w 3300 na zakazie w Gliwicach. Trzeba jasno powiedzieć, że obok nas to najlepsza ekipa w kraju a nie Lech jak to się przyjęło.

              https://www.youtube.com/watch?v=Wd9MmE9i_Qg&app=desktop


              nie przesadzałbym ,przyznaj się kiedy ostatnio widziałeś żeby ktoś tak grał przeciwko nam w 2 połowie jak Ruch dziś? Tak naprawdę to nie tyle my zagraliśmy słabo bo zagraliśmy tak jak ostatnio przyzwyczailiśmy tylko Ruch w 2 połowie grał jakiś kosmiczny mecz.


              Ale za ten wpis to ci wybaczę kolego z Ruchu, bo pięknie podsumowałeś Widzewek, podpisuje się ręcami i nogami
              W Sochaczewie groźby zamachów przez ISIS, może wytępią żydów stamtąd ;D

              https://pannieznajomy.wordpress.com/...how-na-polske/


              No ale taką a nie inną macie strategię na internet, fabRyko pRopagandy

              Komentarz

              • bloniaq
                Administrator
                • 03.2011
                • 6225

                w punkt
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

                Józef Mackiewicz

                Komentarz

                • IX14
                  Legionista
                  • 12.2009
                  • 3024

                  Zajmijmy się własnym podwórkiem bo nie jest tajemnicą ,że kręci się ktoś z RTS wiadomo gdzie.
                  Mioduski ,Vukovic OUT !

                  Komentarz

                  • Darkaras
                    Legionista
                    • 04.2012
                    • 73

                    Nie wiem o co Ci chodzi, nigdy tutaj nie ukrywałem swoich sympatii kibicowskich, nigdy też nie zabierałem głosu w sprawach Ruch-Legia z wiadomych powodów. Nie wiem gdzie sieję więc propagandę.

                    Komentarz

                    • Janusz81
                      Czerwona kartka
                      • 03.2017
                      • 172

                      Zamieszczone przez Darkaras
                      kilka tygodni wcześniej KSGGKS robi podobną akcje Piastowi więc nawet mi ich nie żal, a w szoku będziecie jak poznacie liczbę skorojonych flag bo szykuje się rekord Polski.
                      Dlatego smieszne wydają sie teraz ich lamenty

                      E: No ale taką a nie inną macie strategię na internet, fabRyko pRopagandy

                      Ze tak sie wtrące.Ruch akurat nie musi robic propagandy bo kibicowsko sa przeciez mocni i nie chodzi mi tylko o chuliganke
                      Ostatnio edytowany przez Janusz81; 139864.

                      Komentarz

                      • kowallu
                        Legionista
                        • 03.2006
                        • 803

                        Zamieszczone przez Robert E. Lee
                        A tak z ciekawości, to która to strona? Żeby ci pomóc przytoczę kilka twoich wpisów z tego forum:







                        Ale za ten wpis to ci wybaczę kolego z Ruchu, bo pięknie podsumowałeś Widzewek, podpisuje się ręcami i nogami



                        No ale taką a nie inną macie strategię na internet, fabRyko pRopagandy
                        Zamieszczone przez Darkaras
                        Nie wiem o co Ci chodzi, nigdy tutaj nie ukrywałem swoich sympatii kibicowskich, nigdy też nie zabierałem głosu w sprawach Ruch-Legia z wiadomych powodów. Nie wiem gdzie sieję więc propagandę.
                        Przeczytaj raz jeszcze co ci Robert napisał, powoli , spokojnie , ze zrozumieniem.....

                        Jesteś z Ruchu piszesz a powyższe posty jako kto pisałeś ???? rozdwojenie jaźni czy jak ???
                        " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

                        Komentarz

                        • ŁUKASZ.
                          Legionista
                          • 06.2009
                          • 2619



                          Ruch w internecie ma taką sekcję kotów, że głowa mała. Na kibice.net w temacie śląskim też potrafią nieźle dać jazzu.
                          Ale sztywno nigdy się nie przyznają, palą frana do końca!
                          |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                          Better Dead Than Red

                          Komentarz

                          • Warszafiak
                            Legionista
                            • 01.2004
                            • 660

                            Zamieszczone przez Darkaras
                            kilka tygodni wcześniej KSGGKS robi podobną akcje Piastowi więc nawet mi ich nie żal, a w szoku będziecie jak poznacie liczbę skorojonych flag bo szykuje się rekord Polski.
                            W szoszku to Jaga była

                            Cała akcja trwała 9 minut, zaalarmowane służby policyjne krótko potem pojawiły się na miejscu zdarzenia, m.in. z psem tropiącym. - Podjął on ślad, doprowadzając policjantów na miejsce porzucenia flag - dodaje aspirant Imiołczyk. Trudno mu jednak odpowiedzieć na pytanie, jaka część „zagarniętego łupu” została przez funkcjonariuszy odnaleziona.
                            Oby pozostawione to flagi Narodowe , czekamy do meczu
                            "You'll never walk alone "

                            Komentarz

                            • Darkaras
                              Legionista
                              • 04.2012
                              • 73

                              Zamieszczone przez Warszafiak
                              W szoszku to Jaga była


                              Oby pozostawione to flagi Narodowe , czekamy do meczu
                              Myślę, że liczbe flag zgubionych przez Jagę można porównać do ilości zgubionych przez GKS Katowice.

                              Komentarz

                              • Rakieta11
                                Legionista
                                • 12.2012
                                • 110

                                Zamieszczone przez Kawa
                                Zawsze możesz wyskoczyć na boisko i wykroić coś w niedziele.
                                ta jak nie jebanie magazynów czy *** wie jak to tam było to termalike by co niektórzy kroili się porobiło

                                Komentarz

                                Pracuję...