Legia kontra Partizan

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bemowiak
    Legionista
    • 05.2003
    • 1261

    #46
    Zamieszczone przez Beny
    Dostałem przed chwilą esemesa, cyt.: "Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych mecz z Partizanem rozpocznie się w piątek o godz. 17, a nie 19./Legia W-wa/SuperSMS.pl"
    To jest pewne

    Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych mecz towarzyski Legia Warszawa - Partizan Belgrad rozpocznie się o godz. 17:00 , a nie jak pierwotnie informowaliśmy o 19-tej.
    Do Warszawy drużyna Partizana przylatuje w najsilniejszym obecnie składzie z trenerem Lotharem Matthausem. Będziemy również gościć byłego trenera Legii Dragomira Okukę.
    Za zmianę godziny rozpoczęcia spotkania serdecznie wszystkich przepraszamy.
    Za Legia.pl

    Mi tam bardziej pasuje.

    Komentarz

    • ange(L)
      Legionista
      • 05.2003
      • 235

      #47
      a moglby ktos podac linka to glownego forum kibicow Partizana?

      Komentarz

      • VINCENT
        Legionista
        • 07.2003
        • 26

        #48
        ja tam juz swoj bilet mam oczywiscie zyletka !i juz nie moge sie doczekac piatku!a do wszystkich ktorzy mowia ze to za drogo jak na sparing to powiem tak:
        WOLE DAC 15zl Za SPARING Z PARTIZANEM niz 25 za Gornika Polkowice czy Gornika Łeczne
        e(L)eczka..>!!

        Komentarz

        • PRASKI
          Legionista
          • 05.2003
          • 226

          #49
          ja na pewno będę na meczu przede wszystkim podziękować Drago :+:
          a i mecz może być ciekawy
          Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

          !!! LEGIA WARSZAWA !!!

          Komentarz

          • VINCENT
            Legionista
            • 07.2003
            • 26

            #50
            Forum partizana
            e(L)eczka..>!!

            Komentarz

            • Keleborn
              Legionista
              • 05.2003
              • 548

              #51
              Zamieszczone przez Beny
              Dostałem przed chwilą esemesa, cyt.: "Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych mecz z Partizanem rozpocznie się w piątek o godz. 17, a nie 19./Legia W-wa/SuperSMS.pl"
              No to sobie obejrzę - w pracy, na ekranie monitora.
              For those about to rock,
              I salut you!!!

              Komentarz

              • Mrozik
                Legionista
                • 05.2003
                • 3222

                #52
                Ech, ja będe na tym meczu, bo chyba nie będe mógł się pojawić na LEgia-Wisła :fu:

                Komentarz

                • Adis

                  #53
                  ...
                  Ostatnio edytowany przez Gość; 71.

                  Komentarz

                  • Sergii
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 210

                    #54
                    Kurcze , szkoda że nie gramy z Crveną Zvezdą . Maracana the best
                    CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

                    Komentarz

                    • Mini
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 7773

                      #55
                      Zamieszczone przez VINCENT
                      ja tam juz swoj bilet mam oczywiscie zyletka !i juz nie moge sie doczekac piatku!a do wszystkich ktorzy mowia ze to za drogo jak na sparing to powiem tak:
                      WOLE DAC 15zl Za SPARING Z PARTIZANEM niz 25 za Gornika Polkowice czy Gornika Łeczne
                      jak patrze za okno i myślę ze jutro ma być tak samo to chyba pójde na krytą.

                      a bilety na Żyletę chyba kosztują 22zł?

                      Komentarz

                      • Sergii
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 210

                        #56
                        Zamieszczone przez Radio
                        A co do zgody z Grobari (temat byłna forum, i oczywiscie nie nam o tym decydować) to wątpię bo wiem że dużo legionistów sympatyzuje ze Zvezdą, a także z Dynamem Zgrzeb
                        Zamieszczone przez Sergii
                        A ja ci odpowiem: ja osobiście nie chciałbym aby Legia miała zgodę z klubem utosamianym z dyktatorem Milosevicem czyż nie Q_(L) ?
                        Zamieszczone przez Q_(L)
                        "Po pierwsze, primo": powtarzasz się, a mi się nie chce...
                        "Po drugie, primo": Jaką qrwa zgodę? O czym Ty/Wy piszecie? Jest mecz sparingowy, jest grupa symatyzująca i tyle...
                        A może jakby (jakimś cudem) grać mecz sparingowy z AC Milan to też będziemy gadać o zgodzie - przecież jest duża grupa osób, która im kibicuje

                        :fu:
                        Zastanawiam się dlaczego "nagle" ( ? ) tak dużo osób polubiło Partizan . Czy stało się tak tylko przez osobę Vukovica ?
                        CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

                        Komentarz

                        • Ostry
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 513

                          #57
                          Zamieszczone przez Sergii
                          Zamieszczone przez Radio
                          A co do zgody z Grobari (temat byłna forum, i oczywiscie nie nam o tym decydować) to wątpię bo wiem że dużo legionistów sympatyzuje ze Zvezdą, a także z Dynamem Zgrzeb
                          Zamieszczone przez Sergii
                          A ja ci odpowiem: ja osobiście nie chciałbym aby Legia miała zgodę z klubem utosamianym z dyktatorem Milosevicem czyż nie Q_(L) ?
                          Zamieszczone przez Q_(L)
                          "Po pierwsze, primo": powtarzasz się, a mi się nie chce...
                          "Po drugie, primo": Jaką qrwa zgodę? O czym Ty/Wy piszecie? Jest mecz sparingowy, jest grupa symatyzująca i tyle...
                          A może jakby (jakimś cudem) grać mecz sparingowy z AC Milan to też będziemy gadać o zgodzie - przecież jest duża grupa osób, która im kibicuje

                          :fu:
                          Zastanawiam się dlaczego "nagle" ( ? ) tak dużo osób polubiło Partizan . Czy stało się tak tylko przez osobę Vukovica ?
                          Ja przedtem mało się interesowałem tym klubem.Jednak przez naszego Vuko bardziej zainteresowałem się Partizanem i nawet go polubiłem
                          Nie mam pomysłu na podpis

                          Komentarz

                          • Tupcia
                            Legionista
                            • 06.2003
                            • 704

                            #58
                            Zamieszczone przez Mini
                            jak patrze za okno i myślę ze jutro ma być tak samo to chyba pójde na krytą.
                            BEz kitu, ponoć prognozy sa dobre! Dziś się wypadało, no a jutro tylko "w nielicznych rejonach Polski przelotne deszcze i burze"... W Wuwua chyba nie jednak. W gazecie.pl jest juyto pełno słoneczko, bez żadnej chmurki, 20 stopni, w nocy 7.

                            P.S. Dlaczego oni zmienili porę meczu?? Ona nie jest specjalnie wygodna.. Czyzby chcieli zaoszczędzić na oświetleniu???
                            (tak poza tym, czuję się wydymana, bo kurna 250 zl za abonament to naprawdę dużo.. bez kitu, w ogole nie szanują najwierniejszych kibiców!)
                            Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
                            /Chillout squad/

                            Komentarz

                            Pracuję...