KSP - "500 biletów dla Legii na derby"

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Adams_
    Legionista
    • 05.2003
    • 1320

    #46
    Eee... wesolo by bylo Jestem za Dla mnie i tak to zadne derby wiec do Plocka mozna jechac

    Komentarz

    • rkwa
      Legionista
      • 06.2003
      • 815

      #47
      Zamieszczone przez arczi
      Zamieszczone przez rkwa
      niby paranoja ale z drugiej strony w Plocku moglo by byc bardzo ciekawie,po drodze mozna trafic ksp /oczywiscie jak zdecydyja sie na wyjazd-w koncu ta sama trasa/,na miejscu Petra-ja nie mam nic przeciwko.

      ps.w Plocku jest calkiem pojemny sektor gosci,wiec lepiej tam niz na Konwiktorskiej.

      pozdro.
      Co ty piszesz, człowieku! Derby Warszawy w Płocku? Przecież to absurd!
      tak jak napisal Adams to zadne derby,a po 1. wiecej niz 500 nas sie zmiesci,a po 2 na wyjezdzie zawsze jest ciekawiej...

      ps.napewno duzo lepszym wyjsciem sa derby w Plocku niz w klatce od kanalku...

      ps2.to ksp sie skompromituje jak mecz becze w Plocku-My nie mamy innego wyjscia tylko jechac,gdziekolwiek to bedzie...

      pozdro.
      Legia & Zagłębie !!!

      Komentarz

      • arczi
        Administrator
        • 05.2003
        • 9964

        #48
        Zamieszczone przez rkwa

        tak jak napisal Adams to zadne derby,a po 1. wiecej niz 500 nas sie zmiesci,a po 2 na wyjezdzie zawsze jest ciekawiej...

        ps.napewno duzo lepszym wyjsciem sa derby w Plocku niz w klatce od kanalku...

        ps2.to ksp sie skompromituje jak mecz becze w Plocku-My nie mamy innego wyjscia tylko jechac,gdziekolwiek to bedzie...

        pozdro.

        Nie wiem... Może ja jestem jakis ograniczony, ale w żaden logiczny sposób nie mogę sobie wyobrazić jak w europejskim, wydawało by się cywilizowanym dużym kraju, w blisko dwumilionowym mieście nie mogły odbyć się w miarę normalnie derby 100licy. Dlaczego niby zapierdalać mamy 70 klocków do zakichanego Płocka? Przecież to wstyd. Kompletnie nie rozumiem Edwarda Nożycorękiego, który twierdzi że dla Legii to żaden problem. Dla mnie jest on już kompletnie skończony, zarówno jako prezes jak i jako człowiek.
        Jestem przekonany że to tylko jeden z wielu głupich pomysłów jakich ostatnio wiele się pojawia w temacie, i że derby odbedą sie jednak na jedynym spełniającym w mieście wymagania licencyjne obiekcie, czyli na Legii.
        Jestem też niemal pewien że dostaniemy jednak o wiele wiecej biletów niż "magiczne" 500 sztuk, i więcej niż pewien że usiądziemy normalnie na Żyletce. A że Polonia usiądzie na Krytej? ***, wolę to niż dymać do zakichanego Płocka.
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

        Komentarz

        • ems

          #49
          a gdzie rzadza przygody Arczi ? wolisz zbeszczeszczenie swietosci niz ruszyc tylek do niedalekiego przeciez miasta... nieladnie, bardzo nieladnie

          Komentarz

          • arczi
            Administrator
            • 05.2003
            • 9964

            #50
            Zamieszczone przez ems
            a gdzie rzadza przygody Arczi ? wolisz zbeszczeszczenie swietosci niz ruszyc tylek do niedalekiego przeciez miasta... nieladnie, bardzo nieladnie
            Ale przyznasz chyba że jest to poroniony pomysł... Derby Warszawy w Płocku. Ja tego za Chiny nie zaakceptuje.
            Ale jak trzeba to pojadę... :>
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

            Komentarz

            • ems

              #51
              pewnie ze poroniony, ale derby z KSP jako gospodarzem od jakichs 3 lat na **** sie nadaja

              Komentarz

              • wam(P)ir północy
                Legionista
                • 06.2003
                • 42

                #52
                jjjjjjjjnm
                Legia to stara prostytutka, a Staruch jest jej cwelem

                Komentarz

                • ems

                  #53
                  dziekujemy za Twoj nieoceniony, merytoryczny wklad do dyskusji....

                  Komentarz

                  • Adiq
                    Administrator
                    • 05.2003
                    • 3352

                    #54
                    Zamieszczone przez wam(P)ir północy
                    Możecie sobie nóżką potupać. Tyle Wasze..
                    Prowokuj dalej, a twoja nożka potupie sobie z tego forum...

                    :yellow:

                    Przejrzałem twoje poprzednie posty, których nie widziałem i się zastanawiam czemu jeszcze nie masz bana. Jednak będę wobec ciebie łagodny i masz ostatnią szansę na poprawę okrutny Wampirze. ho:
                    Nieznani Sprawcy

                    Komentarz

                    • yusta
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 7383

                      #55
                      Zamieszczone przez wam(P)ir północy
                      Możecie sobie nóżką potupać. Tyle Wasze..
                      Tyle Twoje co sobie jezorem pomlesz. Zastanów się zakompleksiony ludku co jest lepsze dla Twojego śmiesznego klubiku.... Zresztą jak Ty możesz o tym myśleć, skoro Wasze kompleksy są ważniejsze niż np. obsada bramki. A teraz lec na swoje forum ponapinaj się troszkę, pokseruj trochę Legijnych projektów...... w tym jesteście najlepsi.....
                      Only You

                      Komentarz

                      • ems

                        #56
                        yusta sie wzburzyla

                        Komentarz

                        • rkwa
                          Legionista
                          • 06.2003
                          • 815

                          #57
                          Arczi-Ems Ci dobrze nawinal -lepiej jechac do Plocka niz pozwolic Polonistom na beszczeszczenie naszego stadionu.

                          ps.nie mysl ze uwazam to za normalne,tez mysle ze mecz sie powinien odbyc w Warszawie.

                          ps2.Olimpia Warszawa ma ladny stadionik i nie wiem czy jak by nie zlozyla wniosku o licencje czy by jej nie dostala/kryta jest,mlodzierz jest,hajs jak na swoje warunki tez maja,nie przypominam sobie jak z oswietleniem../,a tam tez pewnie by bylo ciekawie-hehe

                          pozdro.
                          Legia & Zagłębie !!!

                          Komentarz

                          • Adams_
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 1320

                            #58
                            Olimpia nie ma oswietlenia. A derby na Lazienkowskiej w stylu garstka czarych panoszy sie na krytej a my z laski dostaniemy 500 biletow i na luk? Pierdole i nie ide na taki chory mecz.

                            Komentarz

                            • Mini
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 7773

                              #59
                              te wampir podziemi a ciekawe czy przyjdziesz na Legię na derby z wami w roli gospodarza tfu. chyba będą Nas trzymać na sektorze żebuście mogli iść do domu albo was będą trzymać ale to chyba będzie ze dwa dni.
                              trzeba chyba zorganizować na Łęcznej jakąś akcję protestacyjna (w stylu miklas) wobec ET. przecież to My jesteśmu u siebie a nie on.panoszy sie ****** jak nie wiem co.może nie wie że pieniądze to nie wszystko.

                              Komentarz

                              • wam(P)ir północy
                                Legionista
                                • 06.2003
                                • 42

                                #60
                                dfg
                                Legia to stara prostytutka, a Staruch jest jej cwelem

                                Komentarz

                                Pracuję...