Legia - Petra (kibicowsko)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • c_zary
    Legionista
    • 05.2003
    • 5412

    Legia - Petra (kibicowsko)

    LegiaLive:

    Wisła Płock organizuje dla kibiców specjalny wyjazd na niedzielny mecz z Legią. Całkowity koszt wyprawy to 30 zł (15 zł przejazd i 15 bilet na mecz). Odległość dzieląca oba miasta jest niewielka, więc możemy się chyba spodziewać sporej grupy fanów "Petry".

    Zobaczymy jak sie zaprezentuja. Moze bedzie ciekawie.
    ...
  • Afgan
    Legionista
    • 05.2003
    • 575

    #2
    nie sadze aby ich wielu pojechalo...spojrzcie na ich wyjazdy w tej rundzie srednio to jest jakies 8 osob na wyjazd
    jesli chodzi o specjala to mysle ze ich wiecej niz 100 nie przyjedzie ale oczywiscie zapraszamy bo mecz bez kibicow gosci nie jest meczem w 100%
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

    Komentarz

    • kamyk
      Legionista
      • 05.2003
      • 1467

      #3
      tak samo sadze mecz bez kibicow przyjezdnych jest molo atrakcyjny!
      Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

      Komentarz

      • Raffi
        *****istrator
        • 05.2003
        • 13553

        #4
        Coś tam próbują w tym Płocku zrobić, napierw darmowy wstęp na poprzedni mecz (przyszło ok. 9000 ludzi), teraz to. Wyobrażacie sobie co by u nas bylo, gdyby 1 mecz był za darmo, albo za jakiś ułamek ceny ? Druga Odra Wodzisław by była, na schodkach by siedzieli
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

        Komentarz

        • Grochów
          Legionista
          • 05.2003
          • 589

          #5
          blisko+tani wyjazd+specjalny pociąg+atrakcyjny rywal=200 osób-tyle typuje...
          WarsaW FanS On TouR

          http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

          Komentarz

          • c_zary
            Legionista
            • 05.2003
            • 5412

            #6
            Zamieszczone przez Raffi
            Wyobrażacie sobie co by u nas bylo, gdyby 12 mecz był za darmo, albo za jakiś ułamek ceny ? Druga Odra Wodzisław by byłam, na schodkach by siedzieli
            Wystarczy przypomniec sobie co sie dzialo jak na Okecie bilety byly po 5 zeta
            ...

            Komentarz

            • Mazi
              Legionista
              • 05.2003
              • 2218

              #7
              Mi się wydaje,ze Petra naprawde sie zmobilizuje na mecz z nami i moze ich troche przyjechać ( i bardzo dobrze ! ) .

              BTW: Pamietam jak kiedyś usiedli "osobno" na łuku od kanałku - jedni kibice Petrochemii ,drudzy Petro . hehehe dziwny to był widok .
              you may try - (L) - but it won't die!
              ITI GO HOME!!!

              Komentarz

              • Mrozik
                Legionista
                • 05.2003
                • 3222

                #8
                Zamieszczone przez Raffi
                Wyobrażacie sobie co by u nas bylo, gdyby 1 mecz był za darmo, albo za jakiś ułamek ceny ? Druga Odra Wodzisław by była, na schodkach by siedzieli
                Póki co muszą na schodach stać . Ale ogólnie to dobry pomysł bo może ich troche będzie

                Komentarz

                • dyha
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 4432

                  #9
                  Hojni kibice Legii

                  Podczas gdy jedni "kibice" urządzają bójki i popisują się chuligańskimi wybrykami, inni rozdają prezenty i prowadzą działalność charytatywną.

                  Od lat trwa współpraca warszawskiego klubu i jego kibiców z ełckim Domem Dziecka. Kibice Legii zafundowali wychowankom Domu Dziecka bezpłatny przejazd autokarem i 50 bezpłatnych wejściówek na niedzielny (11 bm.) mecz Legii z Wisłą Płock.



                  a takie coś zawsze miło poczytać [/b]

                  Komentarz

                  • Tomi
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 3630

                    #10
                    No to nawiązując do tego teamtu to może jakąś ustawkę na bro zrobimy w końcu przed meczem bo na forum jestm już pół roku a wiem tylko jak wygląda Szuwar bo pare razy go widziałem i yakuza przez fotkę na jego blogu( nie licze emde bo jego akurat znam od dawna). Więc jakby co to piszcie czy jest jakaś ustawka.....
                    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                    Komentarz

                    • Łysolek
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 2479

                      #11
                      a i ja w końcu pójdę na ten mecz , więc kto chce poznac Łysolka i ma 18 LAT !!! to mozemy siuę styknąc ... pozdro dla małolatów z forum :P ... a z tego co pamiętam to sporo ich było na tamtym

                      Komentarz

                      • Tomi
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 3630

                        #12
                        Zamieszczone przez Łysolek
                        a i ja w końcu pójdę na ten mecz , więc kto chce poznac Łysolka i ma 18 LAT !!! to mozemy siuę styknąc ... pozdro dla małolatów z forum :P ... a z tego co pamiętam to sporo ich było na tamtym
                        to mozna by sie ustawic ja 18 skonczyłem i bysm jeszcze emde zabrał albo ziomów bo oni zawsze jakas wódeczke na meczyk maja no i wszyscuy jestesmy z Ursynowa
                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                        Komentarz

                        • Łysolek
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 2479

                          #13
                          Zamieszczone przez Tomi
                          Zamieszczone przez Łysolek
                          a i ja w końcu pójdę na ten mecz , więc kto chce poznac Łysolka i ma 18 LAT !!! to mozemy siuę styknąc ... pozdro dla małolatów z forum :P ... a z tego co pamiętam to sporo ich było na tamtym
                          to mozna by sie ustawic ja 18 skonczyłem i bysm jeszcze emde zabrał albo ziomów bo oni zawsze jakas wódeczke na meczyk maja no i wszyscuy jestesmy z Ursynowa
                          Tomi jak ty z Ursynowa to mozemy się jeszcze przed meczem w najbliższym czasie na jakies bro ustawić Koło Ciebie Cube tez mieszka , a na Natolinie moja maskotka Adiq :P Jak coś to daj znac na GG !!! o numer pisz na priva !!!

                          Komentarz

                          • ZKS
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 2

                            #14
                            Skąd wy macie takie informacje o jakimś specjalnym pociągu?
                            Jest wyjazd i ogłoszenie na stronie a wy odrazu piszecie głupoty.
                            Niema pociągu i będzie nas góra 100.

                            Komentarz

                            • M_I_G
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 373

                              #15
                              qrde chetnie bym sie z wami spotkal ale nie mam 18 lat 8-

                              i jeszcze mecz o 14 :fu:
                              Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

                              Komentarz

                              Pracuję...