Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszulka "PamiętaMY" 2021 Wzór nr 1

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Wysyłki poszły wczoraj.
    Ostatnio edytowany przez BlackAdder; [ARG:4 UNDEFINED].
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Dopiero wróciłem z urlopu. Jest szansa na odebranie koszulek?
      Jedno Miasto
      I Jeden Klub
      Legia Warszawa
      Legia az po Grob

Komentarz

Na pewno. Podbij na priv do użytkownika Raff.
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

W związku z licznymi pytaniami w Źródle i nie tylko planujemy dorobienie koszulek "WARTOŚCI". Zainteresowanych forumowiczów prosimy o zapisy i przedpłaty.
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

WARTOŚCI
            1) Grigol- 1 egz XXL odbiór osobisty

Komentarz

Dodatkowy termin odbioru koszulek, we wtorek 10 sierpnia przed meczem z Dinamem, w godzinach 19:00-20:30 w Źródełku.
              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Czołem, czy wiadomo co z ogarnięciem błędnych wysyłek? mam dwie koszulki xl zamiast jednej sztuki xxl.

Komentarz

Załatwimy na priv.
                  Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Ostatni termin odbioru koszulek Wartości To Podstawa oraz Odwet 26 sierpnia przed meczem ze Slavią w godzinach 19-20.30 w Źródełku.

Komentarz

• Czy można się jeszcze zapisać na koszulkę Wartości? Jeśli tak, to:

WARTOŚCI
                      1) Grigol- 1 egz XXL odbiór osobisty
                      2) Lynx - 2 egz XXL, M, odbiór osobisty
                      "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Komentarz

• Czy w jakiś sposób będzie można jeszcze odebrać zaległe koszulki?

Komentarz

• Cześć. Czy wiadomo co z moją pomyloną wysyłką? Nie dostałam pełnego zamówienia. Pisałam priv, ale brak odpowiedzi...

Komentarz

• Odpisałem na priv na dwie ostatnie.

Komentarz

Pracuję...
                            X