LEGIA WARSZAWA - Cracovia (29.02.2020 20:00)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Układ
    Legionista
    • 12.2007
    • 1693

    LEGIA WARSZAWA - Cracovia (29.02.2020 20:00)

    Mecz ważny, ponoć z najpoważniejszym rywalem do mistrza (oprócz tego wiadomo czemu **** im w dupę), więc zakładam temacik


    Drodzy Kibice!Koniec ferii! Koniec pierdolenia. Koniec zrzędzenia. Koniec cygańskiego narzekania i rumuńskich wymówek.
    Po prostu ***** koniec!
    Piłkarze grają na Naszym stadionie tak, że można pomylić ich z Barceloną. Strzelają jak pojebani. Myślicie, że czemu tak jest? Bo mamy ładniejszą murawę i inne powietrze jak milion pińcet metrów nad poziomem morza w La Paz?

    Nie *****! Grają tak, głównie dlatego bo czują się tu pewnie, bo mają za sobą Nas. Mają za sobą Żyletę. Dlatego czas znowu zrobić rozpierdol. Ma być jedna Legia, na trybunach i na murawie.

    Chujki z Krakowa mają się bać samych siebie, mają nie słyszeć własnych myśli i mieć kupę w majtkach.

    Dlatego sobota 20:00. Wszyscy na Legię! Lider gra z v-ce liderem. Będą bezzębni kibice gości. Czego więcej Wam potrzeba? Czas na kolejny niezapomniany wieczór!

    I JAZDA Z *******!
    ​Boże Chroń Fanatyków.
  • księciuniu
    Gintleman
    • 10.2010
    • 21054

    #2



    (przepraszam, ale nie wiem jak wkleić filmik z tłitera)
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

    Komentarz

    • boss_corleone
      Zagłębiak
      • 03.2005
      • 1404

      #3
      NajlepSi
      Żeby Polska była polska.

      Komentarz

      • tre_zoliborz
        Legionista
        • 05.2014
        • 1168

        #4
        Wyjechałem z żoną na weekend i pierwszy raz ani nie mogę być na meczu ani nie mam dostępu do canal plus.w jaki sposób można oglądać ekstraklase w necie? Są jakieś streamy albo da się gdzieś wykupić dostęp?

        Komentarz

        • Mieczysław
          Legionista
          • 10.2013
          • 696

          #5
          Zamieszczone przez tre_zoliborz
          wyjechałem z żoną na weekend i pierwszy raz ani nie mogę być na meczu ani nie mam dostępu do canal plus.w jaki sposób można oglądać ekstraklase w necie? Są jakieś streamy albo da się gdzieś wykupić dostęp?
          Jednak TVP nie. Jak masz canal plus sport w pakiecie tv to możesz założyć konto na canalplussport.pl i tam obejrzeć
          Ostatnio edytowany przez Mieczysław; 69625.
          „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

          Komentarz

          • Mieczysław
            Legionista
            • 10.2013
            • 696

            #6
            Zamieszczone przez Mieczysław
            Jednak TVP nie. Jak masz canal plus sport w pakiecie tv to możesz założyć konto na canalplussport.pl i tam obejrzeć
            E: jak jesteś zagranicą (ale tylko wtedy) to możesz zobaczyć na ekstraklasa.tv
            „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

            Komentarz

            • Zyga
              Legionista
              • 01.2020
              • 80

              #7
              Zamieszczone przez tre_zoliborz
              Wyjechałem z żoną na weekend i pierwszy raz ani nie mogę być na meczu ani nie mam dostępu do canal plus.w jaki sposób można oglądać ekstraklase w necie? Są jakieś streamy albo da się gdzieś wykupić dostęp?
              Player.pl
              Za 150zł do końca maja 2020 masz dostęp do C+Sport 3 i 4 (wszystkie mecze ESA) i czterech kanałów ElevenSport. Wtedy możesz oglądać na TV, kompie, tablecie, telefonie.

              Komentarz

              • johnsmith
                Legionista
                • 11.2010
                • 136

                #8
                O co chodzi z malolatami co robia plakaty i chca od danego pilkarza koszulke? Zawsze myslalem, ze koszulke jak juz chciec, to od swojego ulubionego pilkarza, nie wiem jakiegos idola swojego albo cos. Teraz przegladam zdjecia i widze na jednym plakacie Jedze i Pekharda, goscia ktory pare minut rozegral u nas...

                Komentarz

                • C64
                  Legionista
                  • 05.2013
                  • 70

                  #9
                  Zamieszczone przez Zyga
                  Player.pl
                  Za 150zł do końca maja 2020 masz dostęp do C+Sport 3 i 4 (wszystkie mecze ESA) i czterech kanałów ElevenSport. Wtedy możesz oglądać na TV, kompie, tablecie, telefonie.
                  czy jest ograniczenie do jednego IP?

                  Komentarz

                  • Ivan Drugi
                    Legionista
                    • 02.2013
                    • 5271

                    #10
                    Zamieszczone przez johnsmith
                    O co chodzi z malolatami co robia plakaty i chca od danego pilkarza koszulke? Zawsze myslalem, ze koszulke jak juz chciec, to od swojego ulubionego pilkarza, nie wiem jakiegos idola swojego albo cos. Teraz przegladam zdjecia i widze na jednym plakacie Jedze i Pekharda, goscia ktory pare minut rozegral u nas...
                    Jędza ulubiony ale u Pekharta większe szanse, dzieciak ma smykałkę do interesów.

                    Komentarz

                    • bheldt
                      banned
                      • 01.2020
                      • 13

                      #11
                      livetv.sx....tam masz dostep praktycznie do wszystkiego

                      Komentarz

                      • Mayhe(L)
                        Legionista
                        • 10.2016
                        • 1657

                        #12
                        Zamieszczone przez johnsmith
                        O co chodzi z malolatami co robia plakaty i chca od danego pilkarza koszulke? Zawsze myslalem, ze koszulke jak juz chciec, to od swojego ulubionego pilkarza, nie wiem jakiegos idola swojego albo cos. Teraz przegladam zdjecia i widze na jednym plakacie Jedze i Pekharda, goscia ktory pare minut rozegral u nas...
                        No cóż. Ale tam przynajmiej barwy się zgadzają.
                        A co powiesz o tym?

                        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

                        Komentarz

                        • johnsmith
                          Legionista
                          • 11.2010
                          • 136

                          #13
                          Ivan.Bardziej chyba januszowaty tatus chce zarobic na takiej koszulce.
                          Mayhel.Malolat z Wszolkiem to juz ostre przegiecie.

                          Komentarz

                          • Adamus85
                            Legionista
                            • 05.2012
                            • 334

                            #14
                            szkoda że nie wchodziłem na forum bo mam 2 stronki na których można oglądać mecze, jak ktoś chce pisz na PW

                            Komentarz

                            Pracuję...