Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bilety i karnety - temat zbiorczy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TreLu$ ' Zobacz posta
    Ktoś się orientuje o co chodzi z tym licznikiem na głównej stronie Legii? W tej chwili pokazuje 21765/28753 a jak wchodzę na stronkę z biletami, to praktycznie cały stadion na szaro, tylko dostępne jakieś sektory na południowej i wschodniej. Pytam z ciekawości
    Na Twitterze ludzie wyłapali, że klub sukcesywnie dorzuca bilety od pewnego pułapu. Może chodzi o koszty zabezpieczenia, żeby zwiększyć dopiero jak będzie wiadomo, że pójdą bilety. Chociaż jak dla mnie to jest słabe.

Komentarz

• Zamieszczone przez TreLu$ ' Zobacz posta
      Ktoś się orientuje o co chodzi z tym licznikiem na głównej stronie Legii? W tej chwili pokazuje 21765/28753 a jak wchodzę na stronkę z biletami, to praktycznie cały stadion na szaro, tylko dostępne jakieś sektory na południowej i wschodniej. Pytam z ciekawości
      Być może większa pula jest zarezerwowana dla Radomiaka.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Przewiduje ktos jaka może być frekwencja na Radomiaku? Chcialem dziewczyne zabrac i pokazac atmosfere, ale boje sie ze moze byc pusto. Stadion prawie caly wyszarzony przy probie kupna, ale niemozliwe, ze wszystko sprzedane?

Komentarz

• Zamieszczone przez dembele Zobacz posta
          Przewiduje ktos jaka może być frekwencja na Radomiaku? Chcialem dziewczyne zabrac i pokazac atmosfere, ale boje sie ze moze byc pusto. Stadion prawie caly wyszarzony przy probie kupna, ale niemozliwe, ze wszystko sprzedane?
          Masz licznik na Legia.com. Aktualnie prawie 24k sprzedane, pusto nie będzie.
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Widzimy się dzisiaj. Idę z synem a tutaj córka również chce się wybrać na Radomiaka. Wszystkie bilety na rodzinny wyprzedane. Jeśli ktoś z forum nie może się pojawić to chętnie przytulę bilet na rodzinne sektory 217 lub 117....

Komentarz

• Kto chce 2 bilety na żylete? bezimienne, trzeba mieć konto na legia.com.
              Jak coś to priv.

Komentarz

• Bilet na Miedź na żylete oddam w dobre ręce
                pocomitobyło

Komentarz

• Przygarnę bilet na Warte na Żyletę.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• nieaktualne
                    Ostatnio edytowany przez patryk1916; 54821.

Komentarz

Pracuję...
                    X