Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bilety i karnety - temat zbiorczy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mam 2 bilety na mecz z Leicester do sprzedania. Na sektor 112 obok siebie. Wiec info na priv.

Komentarz

• Cześć! Kupiłem trzy bilety na mecz z Leicester. Będzie to mój pierwszy mecz w realiach covidowych. Zaznaczyłem, że jestem zaszczepiony chociaż nie jestem bo inaczej nie mogłem przejść do płatności. Sprawdzają te paszporty covidowe na bramkach?

Komentarz

• Nie.
        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez tomi123 Zobacz posta
          Cześć! Kupiłem trzy bilety na mecz z Leicester. Będzie to mój pierwszy mecz w realiach covidowych. Zaznaczyłem, że jestem zaszczepiony chociaż nie jestem bo inaczej nie mogłem przejść do płatności. Sprawdzają te paszporty covidowe na bramkach?
          Tomi123

Nie, nie sprawdzaja nic. Przynajmniej jak do tej pory

Komentarz

• Zamieszczone przez jarecki_ Zobacz posta
            ruszyła sprzedaż na drugi ligowy mecz legii futsal w warszawie. Tym razem 02.10. O godz. 18:00 legia futsal zmierzy się z awf ug gdańsk.
            Po dwóch kolejkach legia ma komplet 6 pkt.

Termin nie koliduje z meczem piłkarzy, koszykarzy, ani nawet z tańcem z gwiazdami. Zapraszam wszystkich na trybuny!
            Bilety do nabycia http://legiafutsal.abilet.pl/

legia to legia
            bump

Komentarz

• Zamieszczone przez jarecki_ Zobacz posta
              ruszyła sprzedaż na drugi ligowy mecz legii futsal w warszawie. Tym razem 02.10. O godz. 18:00 legia futsal zmierzy się z awf ug gdańsk.
              Po dwóch kolejkach legia ma komplet 6 pkt.

Termin nie koliduje z meczem piłkarzy, koszykarzy, ani nawet z tańcem z gwiazdami. Zapraszam wszystkich na trybuny!
              Bilety do nabycia http://legiafutsal.abilet.pl/

legia to legia
              bump

Komentarz

• Odkupię 2 bilety na mecz z Napoli i Spartak, ewentualnie 1 też wchodzi w grę. Jeśli ktoś jednak nie może iść to priv.
                Ostatnio edytowany przez Baron1337; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Cześć, odkupię 1 bilet na mecz ze Spartakiem. Trybuna północna lub ewentualnie wschodnia. Co do ceny na pewno się dogadamy???? Priv.

Komentarz

• Pokaż swoje zdjęcie ,ocenimy ,czy warto ci pomóc.
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Odsprzedam bilet na najbliższy mecz z Lechem 17.10. Pisać na priv

Komentarz

• Jak aktualnie wygląda szansa na kupno biletu na niedzielę? Konkretniej chodzi mi o to czy nadal obowiązują i są ewentualne zwroty biletów ?

Komentarz

• Zamieszczone przez kuki2411 Zobacz posta
                          Jak aktualnie wygląda szansa na kupno biletu na niedzielę? Konkretniej chodzi mi o to czy nadal obowiązują i są ewentualne zwroty biletów ?
                          Pojawiło się kilkaset obok sektora gości

Komentarz

• Bardzo fajna opcja ale raczej tylko dla karnetowiczów. za 15 zł oglądanie meczu, piwko i hot dog

https://legia.com/pilka-nozna/wspoln...tadionie/14484
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Pojawiło się kilkaset obok sektora gości
                              Dzięki z info. Poluję na Żyletę ????

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Bardzo fajna opcja ale raczej tylko dla karnetowiczów. za 15 zł oglądanie meczu, piwko i hot dog

https://legia.com/pilka-nozna/wspoln...tadionie/14484
                                Ciekawe jaki jest limit miejsc.
                                Bazinga!
                                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X