Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Może wreszcie ktoś stanie za Lukim, jak go znowu będą szmacić od 1 minuty jakieś hanyskie ścierwojady. Będzie ogień, czuję.
    I to jest słuszna koncepcja

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Bo wy wszyscy wiecie kto był obserwowany a kto nie.

Zostaw komentarz:

• Złoty_Orzeł
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Nikt z nich nie był obserwowany. Ktoś kogoś polecił, była jakaś okazja, tyle.
    z tego co czytam to nakręcił go Martins grając wspólnie na plejaku

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    Ja pozostaję sceptyczny. Ci dwaj wyglądają fajnie na papierze, ale tylko tyle. Do Kucharskiego mam bardzo niewielkie zaufanie. Moim zdaniem tymi transferami znowu rządził przypadek. Nikt z nich nie był obserwowany. Ktoś kogoś polecił, była jakaś okazja, tyle.

Zostaw komentarz:

• Hermit
    odpowiedział(a)
    Może wreszcie ktoś stanie za Lukim, jak go znowu będą szmacić od 1 minuty jakieś hanyskie ścierwojady. Będzie ogień, czuję.

Zostaw komentarz:

• Tyler_Durden
    odpowiedział(a)

"Mogę grać na różnych pozycjach. W Bursasporze grałem jako ofensywny pomocnik, a w Sportingu Braga – na skrzydle. To są miejsca, w których czuję się komfortowo, ale dla mnie ważne jest po prostu to, by być na boiskukomentował po przenosinach do Stambułu."

czyli mamy awaryjnego zmiennika Mladena?

"Nigdy nie jestem zadowolony. Nawet kiedy wygrywam, chcę osiągać coraz więcej, a dla mojej drużyny zawsze pragnę trzech punktówmówił o sobie Portugalczyk."

niby wg. mnie brzmi to dobrze, chyba nie jest minimalistą...

"- Kto chce być miły, niech sprzedaje lodynapisał"

"Josue jest tykającą bombą zegarową, niszczy szatnię – mówili piłkarze Hapoelu."

w końcu pojawi się jakaś akacja w tej naszej telenoweli

​​​​​​"kibice go kochają"

i gitarra! Zaczynam się jarać tym transferem

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Ale wy macie problemy

Zostaw komentarz:

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    Świetny transfer.
    Albo będzie super wzmocnieniem, albo coś szybko coś odjebie i będzie ciekawie.
    Szykują się fajerwerki na boisku i poza.
    Win-win.

A poważnie, to jeżeli Mioduski nie zabezpieczył się w kontrakcie przed takimi akcjami, to jest jeszcze większym imbecylem niż wszyscy myślą.
    Ostatnio edytowany przez ZwykłyCzłowiek; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• blaise101
    odpowiedział(a)
    Wiecie, żeby on jeszcze kończył na pokazywaniu fucków dziennikarzom, obrażaniu trenerów rywali i pluciu na ich zawodników..
    ale on niestety w Izraelu non stop miał spiny ze swoimi kolegami, dochodziło do rękoczynów i wszyscy się cieszą, że wreszcie ich szatnia będzie zdrowa..
    Mam nadzieję, że po prostu nie podpasował mu naród izraelski, może jest antysemitą i tutaj w kraju antysemitów będzie się czuł jak u siebie

Zostaw komentarz:

• Somebody
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Przeczytałem sylwetkę Josue na legia.net i jestem przerażony..
    To co krążyło po siecie to pikuś. On przez 2 lata w Izraelu zdążył od.ebać z 6 poważnych spraw.
    To nie jest 20 latek, który " może dojrzeje", tylko 30 latek. Na czym Kucharski opiera swoją wiarę, że tutaj się nagle ogarnie?
    Może, że w klubie liczą głównie na to, że do czasu pierwszych ekscesów gość pomoże nam w awansie do europejskich pucharów i meczach z silniejszymi rywalami :P

Muszę przyznać, że faktycznie na podstawie jego krótkiej kariery w Izraelu widać, że łatwo jest wyprowadzić go z równowagi, co w naszej lidze będzie się zdarzało pewnie nie raz i nie dwa. Pozostaje mieć nadzieję, że podobnie jak w przypadku Vesovica i Mladenovica ten temperament uda się jakoś okiełznać, bo obaj jako piłkarze z Bałkanów bywali wybuchowi, a jednak szczęśliwie niczego skrajnie głupiego w Legii nie zrobili. Tak czy siak połączenie tego Josue z Mazowiecką, Mladenovicem czy rosłymi chłopami jak Boruc czy Jędza to może być ciekawa mieszanka. Heh, tak sobie myślę, że po złości to Michniewiczowi zrobili za te ostatnie wypowiedzi o słabej kadrze.

PS. Dobrze, że nie ma już u nas Kuciaka, bo on w połączeniu z Josue po jakimś jego spóźnionym powrocie do defensywy to byłby dopiero zabawny zestaw.
    Ostatnio edytowany przez Somebody; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Gabro
    odpowiedział(a)
    To co krążyło po siecie to pikuś. On przez 2 lata w Izraelu zdążył od.ebać z 6 poważnych spraw.
    To nie jest 20 latek, który " może dojrzeje", tylko 30 latek. Na czym Kucharski opiera swoją wiarę, że tutaj się nagle ogarnie?
    Pytanie tylko kiedy wybuchnie...

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Pożyjemy zobaczymy. Filip w Lechii też wyglądał na lekko jebniętego ale u nas się ogarnął.

Zostaw komentarz:

• Flip
    odpowiedział(a)
    Na czym Kucharski opiera swoją wiarę, że tutaj się nagle ogarnie?
    Podobno Josue mu obiecał, że tam to było ostatni raz :P

Zostaw komentarz:

• blaise101
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Woytek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    Na papierze bardzo fajne transfery, a Portugalczyk zamiast takiego Gwilii to wygląda jak kozak. Jak Szwed ma być docelowo za Juranovicia to już trochę mniej, ale to raczej oczywiste, że przy klasie Chorwata trudno będzie znaleźć jeden do jednego następcę.
    Rok temu letnie transfery też obroniły się na papierze. Gorzej, że pucharów nie dały, bo w większości przyszli goście, którzy do formy doszli 2 miesiące później. Oby nie było powtórki.
    Josue i Johansson raczej są od miesiąca poza treningami w klubie (to jednak okaże się na dniach). Z nowych jedynie Emreli na ten moment nadaje się do składu, wiec mi daleko do optymizmu transferowego. Zakładam, że z Bodo zagramy w miarę sprawdzonym w ostatnich miesiącach składem + Emreli.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X