Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• e(L)egion
    odpowiedział(a)
    Vrdoljak jest chyba też agentem Vesovicia, więc tak czy inaczej będzie się koło nas kręcił, zwłaszcza że pewnie bedzie nam zależało aby z nim przedłużyć kontrakt, który wygasa mu już za rok.

Zostaw komentarz:

• Kucharz
    odpowiedział(a)
    Ale w jaki sposób ma kręcić lody? Że wciśnie nam byle cieciucha i zgarnie na tym hajs? Mimo wszystko ktoś w klubie by tego cieciucha przyklepał, więc wina nie leżałaby tylko po jednej stronie. A przy poważnym postawieniu sprawy powinno to wyglądać mniej więcej tak: "Słuchaj, Ivica, ten i tamten proponowany przez ciebie to mega barszcz, wróć do nas z jakimś kotem". I tyle z kręcenia lodów ;-)

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta

Rozwiniesz myśl? Ale biorąc pod uwagę jego obecne zajęcie, bez patrzenia na ruletki, człapanie, kontuzje i dwa karne z Celtikiem.
    Mam na myśli to, że mu nie ufam. I nie chcę, żeby kręcił lody przy Legii, z którą się jako piłkarz pożegnał w dziwnych okolicznościach.

Zostaw komentarz:

• gothblack
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Lubin chce za Bohara mln Euro.

To niech go bierze Lech
    Ty będziesz płacił? Gość ma ponoć rozegranych około 50 spotkań w pucharach i strzelał tam gole.
    Może to nie jest taki ogór jak myślimy. Cena oczywiście z dupy, ale od czego są negocjacje. Zwłaszcza, że został
    mu tylko rok kontraktu. Ale i tak pewnie zgłosi się jakiś turas lub rusek i po sprawie.

Zostaw komentarz:

• Gelo85
    odpowiedział(a)
    Bohar gra w Motorze ?

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Lubin chce za Bohara mln Euro.

To niech go bierze Lech
    Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Kucharz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    A ja to bym wolał, żeby kapitan ruleta się trzymał z dala od Legii.
    Rozwiniesz myśl? Ale biorąc pod uwagę jego obecne zajęcie, bez patrzenia na ruletki, człapanie, kontuzje i dwa karne z Celtikiem.

Zostaw komentarz:

• Yevaud
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    15 bramek w sezonie to Novikovas 2.0?
    Dużo wiatru i strzelanie także z nieprzygotowanych pozycji.
    Litwin dwa sezony z rzędu koło 10 bramek.
    Ten jest nieco ulepszoną wersją. Wersją 2.0 w mojej ocenie.

P.S.
    Nigdzie nie pisałem, że to (czy choćby właśnie Novikovas) to zły wybór.
    Litwin nawet jak irytował nieskutecznością to robił zamieszanie na lewym skrzydle, był podwajany, dzięki czemu inni mieli więcej miejsca.
    ..
    P.S.2
    Nigdzie nie napisałem, że to dobry wybór

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    A ja to bym wolał, żeby kapitan ruleta się trzymał z dala od Legii.

Zostaw komentarz:

• gothblack
    odpowiedział(a)
    Brać Bohara. Nie wiem czy się nadaję, ale przynajmniej w Poznaniu znowu będzie wkurw

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    W meczu z Piastem mieliśmy przykład tego czym skutkuje posiadanie na boisku zbyt dużej ilości zawodników z wiodącą tą samo nogą. Legia potrzebuje wzmocnić skrzydła, to jasne. Ale lewej strony. Nawet jak ten Luquinhas ma biegać po boku, to niech chociaż biega po tej stronie po której może dograć w pole karne w biegu.

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Ja tam zawsze z dużym dystansem podchodzę do gości, którzy większość kariery nic nie grali a po przyjściu do jakiegoś średniaka Ekstraklasy, gdzie gra się bez żadnej presji nagle coś zaczynają grać.
    Problem jest taki, że specyfika gry w takim Zagłębiu a Legii to przepaść. I tu jest największe ryzyko.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Agentem Bohara jest Ivica więc może jednak wybierze Legię.

Jestem za. W dwa sezony koleś w sredniaku strzela 25 bramek i ma kilkanaście asyst.

Ale forumka wybredna
    Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Martino1989
    odpowiedział(a)
    15 bramek w sezonie to Novikovas 2.0?

Zostaw komentarz:

• bondxxx
    odpowiedział(a)
    Tylko nie ten cienias. Niech idzie do Leszka.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X