Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• uj z tym Ciezniakiem...dawać skrzydłowego!
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Mam nadzieje że nad skrzydłowym ciężko pracują, o łapacza piłek z Krakowa zostawią w spokoju. Niech gnije gdzie jest skoro zachciało mu się podpisywać papierek.
      SKRZYDŁOWI RAZ RAZ RAZ !
      http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
        Cóż, sprawdźmy to sobie.
        Mraz rozegrał w tym sezonie 21 meczów w lidze. Średnio na mecz oddaje 9.1 dośrodkowania ze skutecznością na poziomie 31%. Zebrał 10 asyst, co oznacza, że jedno na 19 dośrodkowań generuje bramkę. A mówimy tutaj o liczbach piłkarza, który jest uznawany za czołówkę w lidze pod tym względem. Dalej uważasz, że jest to skuteczne zagranie?
        A jaki procent będzie można uznać za zadowalający?

Polecam obejrzeć sobie ten filmik (pierwsze 15 spotkań), bo tam nie tylko Mraz podaje: http://ekstraklasa.tv/wszystkie-gole...2015-16/xkym2b

Jestem zdania, że w lidze, gdzie skrzydłowi są tak surowi, że nie potrafią zejść do środka i oddać celnego strzału, nie mówiąc już o wygraniu pojedynku jeden na jeden, dokładne dośrodkowanie, to powinna być podstawa i piłkarski elementarz. Nie chodzi o same zawiesiny, ale konkretne wstrzelenie piłki. Pierwsze słyszę, że w nowoczesnym futbolu dośrodkowania stają się bezproduktywne.

Jak widać pewne elementy gry można wyćwiczyć i jeśli polska drużyna jest ujowa w ataku pozycyjnym, to musi szukać swoim mocnych stron w innym aspekcie piłkarskiego rzemiosła, a takim w mojej ocenie są zagrania ze skrzydła.
        Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Kuba! ‏@Kubaa1916 5 godz.5 godzin temu

W ciągu 5-6 dni do kadry Legii powinien dołączyć nowy zawodnik. Nie pytajcie mnie kto, bo nie wiem o kogo chodzi.
          1 podany dalej 8 polubionych

Kuba! ‏@Kubaa1916 50 min.50 minut temu

Temat skrzydłowego z Włoch ucichł, ale już jest obrany kierunek wschodni. Pierwsza oferta odrzucona.
          1 podany dalej 2 polubione

Ktoś coś?
          Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Pewnie to ma związek z wyjazdem Leśnego na narty W końcu napisał że "transfery same się nie zrobią" :P Dlatego daleki wschód :P, Obstawiam Gruzja Rosja Ukraina :P
            Ostatnio edytowany przez Osek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wschód? A co z nowym limitem obcokrajowców spoza UE? Mamy już Gui, Zlatana i Vranjesa.
              Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Może Rybusa?
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Raczej nie stać nas na więcej niż 1 nogę Rybusa

Komentarz

• Bartek Kubiak
                    @KubiakBartek
                    Z Handzlikiem też przepychanki. Wisła chce 300 tys. zł, tzn. chciała, bo jak dowiedziała się, że Legia tyle zapłaci, to jednak nie chce.

Przecież ta Wisła to jakaś banda durni

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta

Przecież ta Wisła to jakaś banda durni
                      Typowe "na złość mamie odmrożę sobie uszy". Najśmieszniejsze, że u nich jest wielka acera o dwóch grajków, którzy u nas są brani pod uwagę jako wzmocnienie rezerw i rezerwowy bramkarz Ale naprawdę skończmy już o nich.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
                      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
                        Kuba! @Kubaa1916 5 godz.5 godzin temu

W ciągu 5-6 dni do kadry Legii powinien dołączyć nowy zawodnik. Nie pytajcie mnie kto, bo nie wiem o kogo chodzi.
                        1 podany dalej 8 polubionych

Kuba! @Kubaa1916 50 min.50 minut temu

Temat skrzydłowego z Włoch ucichł, ale już jest obrany kierunek wschodni. Pierwsza oferta odrzucona.
                        1 podany dalej 2 polubione

Ktoś coś?
                        Może chodzi o Ukraińców , Bliźniak, Ksiądz itp
                        Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
                        Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Komentarz

• Arszawin?
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Hulk ?
                            (L)egionowo

Komentarz

• Zamieszczone przez Kar(L)ik Zobacz posta
                              Hulk ?
                              A dobry to skrzydłowy ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                                Arszawin?
                                Niby o niego nie chodzi.
                                Legia Warszawa to tylko mam w głowie