Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Tyle, że Stasiek to można taki powiedzieć ojciec Arszawina, więc nie zdziwi mnie to za bardzo. Wydaje mi się jednak, że kierunek włoski jest bardziej prawdopodobny.
    Czemu "ojciec"? Spotkali się kiedykolwiek w jednym klubie?

Komentarz

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
      powinni te dośrodkowania całymi dniami trenować bo narazie to tragedia...
      Takie coś to trenują dzieciaki w kadrze trampkarzy i juniorów młodszych, a nie chłopy po 30-ści lat każdy. Ja nie wiem... to są przecież podstawy gry w piłkę! Przyjęcie - dośrodkowanie. Jak profesjonalny piłkarz może mieć problemy z takimi rzeczami? Jak trener może wymagać jakichś schematów skoro taki pseudo kopacz ma problemy z przyjęciem/podaniem/dośrodkowaniem do partnera? Profesjonalny piłkarz, który gra na skrzydle lub jest bocznym obrońcą powinien trenować grę 1 na 1 na skrzydle, minięcie rywala i a) dośrodkowanie lub b) zejście do środka i strzał.
      Ostatnio edytowany przez Daenerys_Targaryen; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A potem przychodzi liga i rozczarowania, zmiany trenera, sztabu, zwalanie na przygotowania, atmosferę, za ciężko, za lekko. Tymczasem skrzydła tragiczne i Stan tutaj ch... mąki nie ukręci.
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• I dośrodkowania i wykończenie delikatnie mówiąc słabe.
          Ale jednego nie rozumiem - czemu takie parcie na te dośrodkowania gdy aktualnie w piłce jest to synonimem straty piłki i niewykorzystanej sytuacji?

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
            I dośrodkowania i wykończenie delikatnie mówiąc słabe.
            Ale jednego nie rozumiem - czemu takie parcie na te dośrodkowania gdy aktualnie w piłce jest to synonimem straty piłki i niewykorzystanej sytuacji?
            Parcie bo mieli taki jeden trening?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Znów odbiegacie od tematu , co mają dośrodkowania na treningach do potencjalnych nabytków

Od tego jest wątek odnośnie przygotowań do sezonu

Komentarz

• Dokladnie. Na zachodzie okienko zamknięte, to powinny ploteczki zalewać forumkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                  Ja tam się nie znam, ale wystarczy sobie przypomnieć ile bramek strzelił Piast po takich dośrodkowaniach, bądź wstrzeleniach piłki w pole karne i jakie statystyki, dzięki takim zagraniom, nabił sobie Mraz.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Jaki bulwers na te dośrodkowania.
                    Ja polecam jak przyjdzie następnym razem do nas jakieś Napoli, Sporting czy inne PSV tj. drużyna z kraju gdzie gra się w piłkę na poważnie przyjść te 30 minut przed meczem i sobie oglądnąć rozgrzewkę. Najpierw połówka naszych asów, potem przeciwnika, potem znowu nasza połowa itd. Dzięki kontrastowi wygląda to jeszcze bardziej zatrważająco niż na tym filmiku.

Komentarz

• Wszystko fajnie się układało aż do straty Kuciaka. Transfer jak najbardziej zrozumiały tylko że.... zostajemy z Malarzem, juniorem i niby bramkarzem co się nie przebił kiedyś w Piaście. Niepokojące. Brak skrzydłowego to też niezła czapa, z drugiej strony brać byle kogo to też nie ma sensu. Obawiam się że jak przyjdzie jakis typ co nie trenował długo to i tak nie pogra u Staszka.

Komentarz

• Ciekaw jestem też poziomu Malarza w przyszłej rundzie, gdzie będzie grał praktycznie bez żadnej presji konkurenta. No chyba, że Szumi miałby pełnić tę rolę. Generalnie bardzo duże ryzyko grać z jednym bramkarzem tak ważny etap sezonu.

Komentarz

• Zamieszczone przez RONVE Zobacz posta
                          Wszystko fajnie się układało aż do straty Kuciaka. Transfer jak najbardziej zrozumiały tylko że.... zostajemy z Malarzem, juniorem i niby bramkarzem co się nie przebił kiedyś w Piaście. Niepokojące. Brak skrzydłowego to też niezła czapa, z drugiej strony brać byle kogo to też nie ma sensu. Obawiam się że jak przyjdzie jakis typ co nie trenował długo to i tak nie pogra u Staszka.
                          Oj tam, oj tam - mamy za to dwóch trenerów bramkarzy
                          „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                            Ja tam się nie znam, ale wystarczy sobie przypomnieć ile bramek strzelił Piast po takich dośrodkowaniach, bądź wstrzeleniach piłki w pole karne i jakie statystyki, dzięki takim zagraniom, nabił sobie Mraz.
                            Cóż, sprawdźmy to sobie.
                            Mraz rozegrał w tym sezonie 21 meczów w lidze. Średnio na mecz oddaje 9.1 dośrodkowania ze skutecznością na poziomie 31%. Zebrał 10 asyst, co oznacza, że jedno na 19 dośrodkowań generuje bramkę. A mówimy tutaj o liczbach piłkarza, który jest uznawany za czołówkę w lidze pod tym względem. Dalej uważasz, że jest to skuteczne zagranie?

Komentarz

• Co byście powiedzieli gdyby jakiś chiński klub położył na stole 10 baniek € za Nikolica?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

• Zamieszczone przez Asgard Zobacz posta
                                Co byście powiedzieli gdyby jakiś chiński klub położył na stole 10 baniek € za Nikolica?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
                                Żeby spierdalali
                                Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

Pracuję...
                                X