Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prezio może gadać. Mikita kosmita, Wolski vel Lewandowski, a prawie wszyscy młodzi zdolni już po jednym, albo dwóch zakrętach kariery w wieku 22, czy 23 lat...

Nie mamy recepty na produkowanie gwiazd i długo ich nie będziemy. Jeśli uda nam się wyszkolić co jakiś czas 2-3 zawodników będących solidnymi zapchajdziurami na ekstraklasę to już będzie sukces.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
      Nie mamy recepty na produkowanie gwiazd i długo ich nie będziemy. Jeśli uda nam się wyszkolić co jakiś czas 2-3 zawodników będących solidnymi zapchajdziurami na ekstraklasę to już będzie sukces.
      To ja nie wiem jaki w ogóle jest sens istnienia Akademii i pompowania w to pieniędzy.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Jak będziemy mieć odpowiednią ilość trenerów na względnym europejskim poziomie, plus bazę a nie bazar to możemy kogokolwiek szkolić.
        W tej chwili działa to na zasadzie " Skupujemy kogo się da i może trafi się samograj ".
        http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Nie samą pierwszą drużyną żyją wychowankowie. Trzeba mieć drużyny juniorskie, drużynę rezerw itd. Jednak 95% tych chłopaków nie wskoczy nawet na pułap I ligi.

Dlatego ja pisałem każdorazowo, że na obecnym etapie rozwoju klubu istotniejszy jest dla nas scouting regionalny i ogólnopolski niż szkolenie dzieciaków pod podstaw.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Nie samą pierwszą drużyną żyją wychowankowie. Trzeba mieć drużyny juniorskie, drużynę rezerw itd. Jednak 95% tych chłopaków nie wskoczy nawet na pułap I ligi.

Dlatego ja pisałem każdorazowo, że na obecnym etapie rozwoju klubu istotniejszy jest dla nas scouting regionalny i ogólnopolski niż szkolenie dzieciaków pod podstaw.

Pewnie tak, ale żeby mieć porządną i z sukcesami akademię za 10 lat, to trzeba upchać w niej sporo kasy już teraz.

Komentarz

• Świeże info z Myślenic, Konrad Handzlik zostanie przesunięty na ławkę rezerwowych juniorów Wisły, a Radosław Cierzniak przesunięty na ławkę rezerwowych do III-ligowej drużyny rezerw Wisły, obaj bez prawa do gry.

I jak się okazało, gdy weszlo.com poinformowało o Cierzniaku, po czym Wisła wydała oświadczenie (dlatego Wisła napisała, że Cierzniak jest zawodnikiem Wisły i słowo klucz "CO NAJMNIEJ" do momentu wygaśnięcia umowy.).. ta dalej nie wierzyła, że Cierzniak podpisał kontrakt z Legią gdyż ten dalej rznął głupa. Cierzniak dodatkowo ustalił z władzami Wisły, że po.. powrocie ze zgrupowania w Turcji siądą ponownie do rozmów odnośnie przedłużenia kontraktu. A on już miesiąc temu siadł do rozmów z Legią. Ma rozmach
              Ostatnio edytowany przez pshepyoor; [ARG:4 UNDEFINED].
              JCIP

Komentarz

• Pewnie znasz Cupiała lepiej niż ja, więc powiedz mi, czy Wisła w obecnej sytuacji jest w stanie pozwolić sobie na płacenie pensji zawodnikom nie grającym - powiedzmy jakieś 200 tysięcy? Nie lepiej przytulić jakieś pół miliona? Jeśli Cupiał jest racjonalnym człowiekiem, to gra na podbicie ceny i dojdzie do transferu.
                To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
                  Pewnie znasz Cupiała lepiej niż ja, więc powiedz mi, czy Wisła w obecnej sytuacji jest w stanie pozwolić sobie na płacenie pensji zawodnikom nie grającym - powiedzmy jakieś 200 tysięcy? Nie lepiej przytulić jakieś pół miliona? Jeśli Cupiał jest racjonalnym człowiekiem, to gra na podbicie ceny i dojdzie do transferu.
                  Cupiał nie jest racjonalnym człowiekiem. Nie, jeśli chodzi o Piłkę nożną. Nigdy nie był.
                  http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• W obecnej tak. A jest coraz lepiej. 4 miesiące temu byłoby różnie.

Ale już wspomniałem, choćby Cupiał miał wpierdalać suchy chleb to interesów z Legią nie zrobi.
                    Dodatkowo nienawidzi zdrady i fałszerstwa jakim wykazał się Cierzniak. Lojalność, prawdomówność, postawienie sprawy jasno jak mężczyzna, a jak pizduś gdzieś się chowa, dogaduje za plecami jak dziecko i każdego w klubie robi w chu.ja. Cupiał tego nie wybaczy. Wyjmie z portfela i opłaci pensję Cierzniakowi do końca rundy z uśmiechem na twarzy. Zresztą Cierzniak nie zarabia w Wiśle dużo, przychodził do klubu może nie jako zapchajdziura, ale żeby Miśkiewicz i Buchalik czuli oddech na plecach - czyli w roli 3 bramkarza. A, że wypalił.. nikt się nie spodziewał

Handzik to tam pikuś, bo on zarabiał z 2 tysiące.
                    Ostatnio edytowany przez pshepyoor; [ARG:4 UNDEFINED].
                    JCIP

Komentarz

• dorzuci hajsu Wiśle ze swoich pieniędzy a nie sprzeda go. żeby ujebac Cierzniaka i żeby Legii nie sprzedać

Komentarz

• Jak rycerz na białym koniu Cupiał ruchał Mandziarę i Smudę, to tę lojalność i prawdomówność zostawił w Myślenicach, w starej podartej kurtce cinkciarza?

Komentarz

• Ściągneliby z powrotem Budziłka z Lechii i byłby spokój a nie szopka jak z tym Cierzniakiem

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                            Jak rycerz na białym koniu Cupiał ruchał Mandziarę i Smudę, to tę lojalność i prawdomówność zostawił w Myślenicach, w starej podartej kurtce cinkciarza?
                            Tu pasuje Pulp Fiction:

"...Ale Marsellus Wallace pozwala się dymać wyłącznie pani Wallace..."
                            MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Komentarz

• Zamieszczone przez pshepyoor Zobacz posta
                              Świeże info z Myślenic, Konrad Handzlik zostanie przesunięty na ławkę rezerwowych juniorów Wisły, a Radosław Cierzniak przesunięty na ławkę rezerwowych do III-ligowej drużyny rezerw Wisły, obaj bez prawa do gry.

I jak się okazało, gdy weszlo.com poinformowało o Cierzniaku, po czym Wisła wydała oświadczenie (dlatego Wisła napisała, że Cierzniak jest zawodnikiem Wisły i słowo klucz "CO NAJMNIEJ" do momentu wygaśnięcia umowy.).. ta dalej nie wierzyła, że Cierzniak podpisał kontrakt z Legią gdyż ten dalej rznął głupa. Cierzniak dodatkowo ustalił z władzami Wisły, że po.. powrocie ze zgrupowania w Turcji siądą ponownie do rozmów odnośnie przedłużenia kontraktu. A on już miesiąc temu siadł do rozmów z Legią. Ma rozmach
                              Szykuje się klub kokosa 2

Komentarz

• Zamieszczone przez pshepyoor Zobacz posta
                                choćby Cupiał miał wpierdalać suchy chleb to interesów z Legią nie zrobi.
                                To gratuluje. Bardzo fajna, śmieszna i mega sztywniutka akcja. Gratulacje. I w ten sposób ani bramkarza nie macie ani pieniędzy no ale widocznie w Wiśle się tak przelewa, że co tam 300 000 - 500 000 PLN. Będziemy sztywniutcy i z Legią rozmawiać nie będziemy.

Faktycznie jak na klub, który jeszcze parenaście miesięcy temu dzięki frekwencji na meczu z Legią spłacal zobowiązania wobec dostawcy prądy, rachunki za telefon, ochronę itd to brawo. Powodzenia.

Najważniejsze, że Patryk wrócił więc teraz to już na Małeckim do Europy.

Mnie tam transfer Cierzniaka nie cieszy wręcz obnaża totalną ignorancję naszego skautingu ale zachowanie Cupiała jest na poziomie jakieś podkrakowskiej gimbazy i klasyczne "na złość mamie odmrożę sobie uszy".

I może zamiast takich zachowań w postaci "z Legią interesów nie robię" lepiej pomyśleć na Waszym miejscu co zrobić aby piłkarze Wisły/Lecha czy innych klubów woleli zostawać u siebie niż tylko czekać na telefon z Warszawy. Bereś pokazał, że krzywda mu się nie dzieje, teraz Kasper, Handzlik i Cierzniak. Tak na zdrowy rozsądek zgadnij: czy to dopiero początek czy koniec? Przykłady pokazują, że raczej będzie tego coraz więcej (niezależnie czy i "Wam" i nam to w 100% pasuje).
                                Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X