Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pół roku temu wszyscy nosiliście Rzeźniczaka na rękach
    Z tymi wszystkimi,to nie przesadzaj.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Axel Zobacz posta
      Pół roku temu wszyscy nosiliście Rzeźniczaka na rękach, bo był jedynym, któremu się chciało. Każdy ma gorsze okresy, a on niestety daje łatwe powody do krytykowania (facebook), ale Rzeźniczak w formie jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. A to jest akurat piłkarz, który częściej w formie jest niż nie jest.
      w punkt.
      "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Rzeźniczak ?
        Powinien być w składzie Legii, ale bez opaski kapitana, gdyż bez niej nie był tak zestresowany. Jakiś sentyment do gościa jest, w końcu tyle lat u nas gra. Oby Boguś nie wpadł na pomysł wymiany na Kamyka z LP ...
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Łączony z Legią Karol Świderski z Jagiellonii podpisał trzyletni kontrakt z białostocką drużyną.

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
            Z tymi wszystkimi,to nie przesadzaj.
            Dokladnie

Komentarz

• Dla Rzezniczaka szukany jest nowy klub, z tym, ze kluczowa ma być oferta skierowana dla Kuby, nie dla Legii.
              Co do Vrodljaka to sytuacja jak wyżej, z tym, ze w tym wypadku bedą chcieli go pogonić za wszelka cena - nie, nie ma to nic wspólnego z jego kolanem.
              Ogólnie to szykuje się w perspektywie tego roku dużo zmian, imho na lepsze.
              Z Nikolicem to sprawa wyglada tak, ze póki co to on sam nie chce nigdzie iść.
              Za to Rado jest bardzo blisko Legii, tylko z rożnych względów wola poczekać na rozwój sytuacji imho jak nie da się zakontraktować jakiegoś dobrego skrzydłowego i zostanie Nikolic to wraca Radovic.
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• To dlaczego chcą za wszelką cenę pogonić Vrdoljaka? Robią miejsce dla Łukasika?

Komentarz

• Co do IV - dlaczego Legii ma tak zależeć na sprzedaży? Miał długą pauzę, wypadałoby dać mu szansę do pokazania się. Przez długi czas grał z bólem i dlatego grał słabo.

e: widzę, że nie tylko mnie to interesuje.
                  To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
                    Co do IV - dlaczego Legii ma tak zależeć na sprzedaży? Miał długą pauzę, wypadałoby dać mu szansę do pokazania się. Przez długi czas grał z bólem i dlatego grał słabo.

e: widzę, że nie tylko mnie to interesuje.
                    To za wszelką cenę to może trochę przesadziłem, ogólnie to chodzi o szeroko rozumiane podejście IV do Legii.
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Rzeźnik ma swoje plusy...ostatnio niestety tylko pozaboiskowe
                      Co do IV to moim zdaniem powinni się zastanowić czy taki zawodnik jest nam potrzebny. Ja po prostu cały czas widzę te jego głupie straty w środku boiska...
                      http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                        To za wszelką cenę to może trochę przesadziłem, ogólnie to chodzi o szeroko rozumiane podejście IV do Legii.
                        Zaskakujące, bo wydawało się że dobrze się tu czuje i spełnia się w roli kapitana. Nawet Pan Lucjan go chwalił, wybierał do 11 wszech czasów chyba przez wzgląd na mentalność.

Komentarz

• IV jest na nasze standardy dobry, w rzadkich porywach bardzo dobry. Jak jest zdrowy zawsze gra (mial za Urbana polroczny kryzys gdzie gral Lukasik-Furman wiecej nie przypominam sobie). Do tego moze grac na stoperze wg. mnie bardzo pozyteczny zawodnik. To samo Rzezniczak. Ale tak to jest, forumce nie dogodzisz. Ktos jest dobry, a doslownie za chwile ma spierdalac do 4-tej ligi, a w zamian najlepiej niech przyjdzie super kopacz z Lechii czy innej Wisly co 2 razy kopnal w miare prosto pilke, a okazji mial mnostwo bo bynajmniej mlody nie jest. Taki juz tu specyficzny urok. Wszyscy jestesmy hardcorami
                          Moin, moin was geht?

Komentarz

• IV raczej juz grać lepiej nie będzie i moim zdaniem to jest dobra decyzja. Co do Jakub zapewne rola rezerwowego mu nie będzie odpowiadać i dlatego dostał zgodę na szukanie sobie klubu w którym będzie miał pierwszy plac. Zrobiło się tłoczno w kadrze wiec trzeba kogoś tez pogonić - słabe jednostki w tym przypadku.
                            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez owca Zobacz posta
                              Łączony z Legią Karol Świderski z Jagiellonii podpisał trzyletni kontrakt z białostocką drużyną.
                              Czyli wielce prawdopodobne, że niedługo przejdzie do Legii
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                                IV raczej juz grać lepiej nie będzie i moim zdaniem to jest dobra decyzja. Co do Jakub zapewne rola rezerwowego mu nie będzie odpowiadać i dlatego dostał zgodę na szukanie sobie klubu w którym będzie miał pierwszy plac. Zrobiło się tłoczno w kadrze wiec trzeba kogoś tez pogonić - słabe jednostki w tym przypadku.
                                I chyba nie ma innego wyjścia, od roku czekamy, aż ktoś zrobi rewolucję i odpali wyblakłem postacie z drużyny.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X