Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    To musisz mieć starsznie dużego nochala
    hahahaha naprawdę jesteś zabawny! hahaha.... nie, jednak to żałość, którą kończę komentować.

----

A jeszcze odnośnie Prijovica. Mam jedno pytanie do Was. Skoro taki z niego kocur i dobry zawodnik, to dlaczego przyszedł do nas z 2.ligi tureckiej? Dlaczego przez tyle lat nie potrafił utrzymać się w jakimś średniaku europejskim więcej niż 1-2 rundy? Dlaczego wg plotek jedyne zapytania do nas o tę osobę są właśnie z 2.ligi tureckiej? Skoro z niego piłkarz przez duże P to powinien bić się o niego zachód teraz.

@ Runi

Odnośnie "drewna" to pisałem o jego fizyczności i motoryczności. Chodziło o to, jak ten kopacz wygląda pod kątem fizycznym. Nie chodziło mi o jego technikę.

Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Garrincha też biegał jak paralityk (miał jedną nogę krótszą o 6cm od drugiej) Musiał mieć dobre loty w kadrze Brazylii, że takiego paralityka przez tyle lat powoływali...
    Takimi porównaniami kompromitujesz się, stary.
    Ostatnio edytowany przez Daenerys_Targaryen; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
      Garrincha też biegał jak paralityk
      Deyna zaś prawie wcale nie biegał, tylko kręcił te wkurviające kółeczka, jak kłoda drewna którą wciąga wir.

Komentarz

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta

A jeszcze odnośnie Prijovica. Mam jedno pytanie do Was. Skoro taki z niego kocur i dobry zawodnik, to dlaczego przyszedł do nas z 2.ligi tureckiej? Dlaczego przez tyle lat nie potrafił utrzymać się w jakimś średniaku europejskim więcej niż 1-2 rundy? Dlaczego wg plotek jedyne zapytania do nas o tę osobę są właśnie z 2.ligi tureckiej? Skoro z niego piłkarz przez duże P to powinien bić się o niego zachód teraz.
        26 lat, temu w St. Gallen, Szwajcaria, urodził się Aleksandar... kiedy szczęśliwy ojciec marzył nad kołyską młodego.. "Synu! będziesz piłkarzem!" światło w pokoju nagle przygasło.... Oczom szczęśliwego taty ukazała się Khaleesi Daenerys Targaryen ze smokiem na ramieniu.... "będzie piłkarzem ojcze! wygra tron, tylko musi najpierw zagrać w: Derby County, Yeovil Town, Northampton Town, Sion, Lausanne Sports, Tromsø, Djurgårdens oraz Boluspor aż w końcu trafi do Legii... proste!

wystarczyło zapytać wcześniej

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁukaszD Zobacz posta
          26 lat, temu w St. Gallen, Szwajcaria, urodził się Aleksandar... kiedy szczęśliwy ojciec marzył nad kołyską młodego.. "Synu! będziesz piłkarzem!" światło w pokoju nagle przygasło.... Oczom szczęśliwego taty ukazała się Khaleesi Daenerys Targaryen ze smokiem na ramieniu.... "będzie piłkarzem ojcze! wygra tron, tylko musi najpierw zagrać w: Derby County, Yeovil Town, Northampton Town, Sion, Lausanne Sports, Tromsø, Djurgårdens oraz Boluspor aż w końcu trafi do Legii... proste!

wystarczyło zapytać wcześniej
          Heh, trafił tam, gdzie wreszcie się rozwinie i w przyszłej rundzie uciszy krytyków.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Znacznie większych paralityków, niż Prijović, znosiła koszulka Legii. Drewnem bym go nie nazwał tak swoją drogą.

Komentarz

• Nie wiem czemu się przyczepiliście Prijovicia według mnie chłopak dobrze gra i dzięki niemu Niko tyle bramek wpakował...

Komentarz

• Prijović zaliczył jak narazie we wszystkich rozgrywkach 10 goli + 5 asyst. Jeżeli na wiosnę dorzuciłby drugie tyle to będą to bardzo dobre statystyki.
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
                  Takimi porównaniami kompromitujesz się, stary.
                  Na szczęście jako jedyny trzymasz fason.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Rzeźniczak ma wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Mówi się o Turcji. Była jakaś informacja w tym temacie?

Komentarz

• Tego transferu oczekiwałem !!!

Kubuś dawaj ! Pogoń Zduńska Wola czeka !!!
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Bartek Kubiak @KubiakBartek 1 godz.1 godzinę temu
                        Hej, @JakubRzezniczak: Grecja, Cypr, Turcja, podszeptów coraz więcej. Rozumiem, że nie odbierasz, więc może odpisz: wybierasz się gdzieś?

Jakub Rzeźniczak @JakubRzezniczak 12 min.12 minut temu
                        @KubiakBartek Nic mi nie wiadomo a myśle że jeśli by coś było na rzeczy to bym wiedział)
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                          Tego transferu oczekiwałem !!!

Kubuś dawaj ! Pogoń Zduńska Wola czeka !!!
                          Ponoć Kubuś zdementował na twitterze.

Komentarz

• Odejscie Rzezniczaka byloby mega wzmocnieniem

Komentarz

• Odejście Rzeźniczaka równałoby się z tym, że musieliby jeszcze transfer stopera zrobić. Skoro Stasiek realnie przygotowuje się do gry 3-5-2 to chyba byłoby to ciężkie mając tylko trzech stoperów w kadrze.
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Pół roku temu wszyscy nosiliście Rzeźniczaka na rękach, bo był jedynym, któremu się chciało. Każdy ma gorsze okresy, a on niestety daje łatwe powody do krytykowania (facebook), ale Rzeźniczak w formie jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. A to jest akurat piłkarz, który częściej w formie jest niż nie jest.
                                Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

Pracuję...
                                X