Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    raczej zlatan by tu nie trafił w tym wypadku.
    Wybacz, ale dla mnie Prijovic to zwykle drewno, tak wiec zadna strata. Biega jak paralityk.

Komentarz

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
      Wybacz, ale dla mnie Prijovic to zwykle drewno, tak wiec zadna strata. Biega jak paralityk.
      Czyli najważniejsze jest to,że biega jak paralityk. W sumie w piłce nożnej najważniejsze jest to jak się biega. Brawo Ty.
      (L)egionowo

Komentarz

Co tu wybaczać, nie każdy musi znać się na piłce, nie łam się.

Komentarz

• Nie rozumiem, jak kibole mogą się wypowiadać na temat sensowności sprzedaży zawodników za określoną kasę?
          Za 4 mln EUR.
          Za 40 mln EUR.
          Za 400 mln EUR. Nawet.
          Mnie nie interesuje, za ile. Mamy golić ogórków i mamy mieć najlepszych wymiataczy w kraju. Kropka.
          Nie ważne za ile. Nikolicia nie wolno sprzedawać.
          Finansami nie zajmą się księgowi.
          Legia
          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• W czwartek kontrakt z Cracovią podpisze Hubert Adamczyk. 18-letni ofensywny pomocnik Chelsea Londyn zwiąże się z krakowskim klubem 3,5-letnią umową.
            Przez chwilę mówiło się o nim w kontekście transferu na Łazienkowską.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              Przez chwilę mówiło się o nim w kontekście transferu na Łazienkowską.

Podobno zamiast niego woleli Handzika.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                Co tu wybaczać, nie każdy musi znać się na piłce, nie łam się.
                Ale zabłysnąłeś, brawo! Chłop ma zwrotność słonia, o starcie do piłki już nawet nie mówię. Nadrabia techniką, która jest jak na polskie warunki całkiem dobra. Piłkarz przeciętny i w ataku nie dający wiele. 26 lat na karku i połowa świata zwiedzona. Coś chyba musi być na rzeczy, prawda? Jak widać nie tylko ja "nie znam się" na piłce.

Zamieszczone przez Kar(L)ik Zobacz posta
                Czyli najważniejsze jest to,że biega jak paralityk. W sumie w piłce nożnej najważniejsze jest to jak się biega. Brawo Ty.
                Nie, nie jest to najważniejsza rzecz. Problem w tym, że Prijovic nie tylko nie potrafi biegać, ale także startuje do piłki jak 70letnia babcia. Motoryka i zwrotność u niego praktycznie nie istnieją. No sorry, ale piłkarz ofensywny MUSI potrafić trochę więcej niż ładnie przyjąć i ładnie odegrać.
                Ostatnio edytowany przez Daenerys_Targaryen; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• To prawda, nie tylko Ty.
                  Z tą świadomością raźniej?
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                    To prawda, nie tylko Ty.
                    Z tą świadomością raźniej?
                    W nosie mam tą Twoją świadomość. Zresztą tak samo jak Twoje nic nie wnoszące do tematu posty.

Komentarz

• Składaj CV do Realu,Barcelony itp taki AS nie może się marnować na forumce.
                      (L)egionowo

Komentarz

Tyle tylko, że jak był wpuszczany w końcówkach spotkań to raczej nie zawodził. Nie będę oceniał tego jak biega, ale praiwe zawsze potrafił rozruszać naszą ofensywę .

Komentarz

W nosie mam tą Twoją świadomość. Zresztą tak samo jak Twoje nic nie wnoszące do tematu posty.
                          To musisz mieć starsznie dużego nochala
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Garrincha też biegał jak paralityk (miał jedną nogę krótszą o 6cm od drugiej) Musiał mieć dobre loty w kadrze Brazylii, że takiego paralityka przez tyle lat powoływali...

A tak na poważnie - przecież ten z gry o tron to troll. Nie karmcie

Komentarz

w ramach ciekawostki Mogiel jakis czas temu wrzucil na TT srednia ilosc bramek strzelonych gdy na boisku byl tylko Nico lub Nico+Prijo. W tym drugim wypadku średnia była wyższa o ok 1

Komentarz

Wybacz, ale dla mnie Prijovic to zwykle drewno, tak wiec zadna strata.
                                Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
                                Nadrabia techniką, która jest jak na polskie warunki całkiem dobra
                                To jak w końcu jest z tą jego techniką ?

Komentarz

Pracuję...
                                X