Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    też mnie to śmieszyło. Chcieli go wcześniej ( musiał być dobry i grać nieźle). Jeden mecz i rezygnujemy, bo za słaby %-) wtf Leśny? jakimi baranami się otaczasz?
    jakby jeden mecz decydował, to po ostatnim meczu Dudy nie chcieli go nawet w Iskrze Stolec
    "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• O chęci powrotu wspomina za to Marcin Komorowski. Jesteście już z nim po słowie?

Bogusław Leśnodorski: Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie (śmiech). Szykujemy jeszcze większy projekt, ale zobaczymy, co się wydarzy. Do zimy jest dużo czasu.
      Znowu pierdzieli kocopłay a potem się okaże, że wróci Astiz
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• abstrahując od komicznej sytuacji, że jeden mecz decyduje o transferze być albo nie być, to najistotniejsze wydaje się być co innego, mianowicie
        Trener Berg też nie był przekonany do Nasticia, dlatego decyzja została podjęta wspólnie.
        jeszcze się nie nauczyli, że ściąganie zawodników, których nie chce Berg ni ***** nie może skończyć się dobrze

Znowu pierdzieli kocopłay a potem się okaże, że wróci Astiz
        a do kompletu wypożyczą Łukasika z Lechii, żeby się chłopak odbudował

edit: przeczytałem cały wywiad, dobre komedia momentami. A Dawidziuk mógłby wstać z kolan przeprowadzając ten wywiad - wygląda to, jakby Leśny albo dział marketingu Legii napisali te pytania, a całość po prostu została wrzucone na strone przegladu
        Ostatnio edytowany przez beka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
          abstrahując od komicznej sytuacji, że jeden mecz decyduje o transferze być albo nie być, to najistotniejsze wydaje się być co innego, mianowicie

Zwłaszcza mecz w którym zawodnik był juz pewnie myslami gdzie indziej i grał tak aby nie doznać kontuzji.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

• Ktoś uprzejmy mógłby mi wytłumaczyć sposób w jaki dobiera się zawodników do Legii?

Rezygnujemy z zawodnika, który był obserwowany przez ten cały scouting i odpalamy go po jednym nieudanym meczu.
            Tymczasem:
            - pozyskujemy Macedończyka, który ostatni raz kopał piłkę pół roku temu u jakiś Arabów (jego też tam prześwietlali?),
            - rezerwowego Lechii,
            - kolejny rok z rzędu zwozimy szrot z Brazylii mogący kopać jedynie w rezerwach (wszystko to w ramach umowy z Flu),
            - Masłowskiego będącego po poważnej kontuzji i z jedną przyzwoitą rundą w Ekstraklasie.
            Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Myślę, że ich praca jest idealnie opisywana w pamiętnikach

http://lafamillia.pl/id,274/Zapiski-...ie.html#komiks
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                Ktoś uprzejmy mógłby mi wytłumaczyć sposób w jaki dobiera się zawodników do Legii?

Rezygnujemy z zawodnika, który był obserwowany przez ten cały scouting i odpalamy go po jednym nieudanym meczu.
                Tymczasem:
                - pozyskujemy Macedończyka, który ostatni raz kopał piłkę pół roku temu u jakiś Arabów (jego też tam prześwietlali?),
                - rezerwowego Lechii,
                - kolejny rok z rzędu zwozimy szrot z Brazylii mogący kopać jedynie w rezerwach (wszystko to w ramach umowy z Flu),
                - Masłowskiego będącego po poważnej kontuzji i z jedną przyzwoitą rundą w Ekstraklasie.
                Ze wszystkim zgoda oprócz Vranjesa. Jakby nie patrzeć w ubiegłym sezonie to był zdecydowanie filar Lechii. Zagrał w 33 meczach, zdobywając 8 bramek i notując 3 asysty. Łącznie w Lechii zdobył 16 bramek w ekstraklasie w 2 sezony. Transfer typu Jodłowca, Brozia, czy Brzyskiego.

Komentarz

• Boguś w wywiadzie mówił, że oni się cały czas uczą. Była opcja ściągnąć ludzi, którzy się na tym znają albo pójść druga drogą i postawić na tych, którzy chcą się uczyć. Wygrała opcja numer dwa. Ostrowską wypierdolili, bo strzeliła taką mukę, że nie było co zbierać. Efekty naszych poczynań na rynku transferowym będzie widać dopiero za jakiś czas, kiedy powtórzy się sytuacja z poprzedniego sezonu. Tylko czekać, aż się Brzyski wysypie.

Ale luzik, podobno jest progres... tak mówi prezes.

E: Ok midzi, zgodzę się z Tobą. To jeszcze casus Kopczyńskiego. Po kiego chvja była go ściągać do Legii, skoro wystawia się Makowskiego, który podobno miał być opcją numer 4 w obronie? Zawodnik, który był w zeszłym sezonie najlepszy w zespole Wigier grzeje ławę, a na placu pojawia się młodzieżowiec.
                  Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

E: Ok midzi, zgodzę się z Tobą. To jeszcze casus Kopczyńskiego. Po kiego chvja była go ściągać do Legii, skoro wystawia się Makowskiego, który podobno miał być opcją numer 4 w obronie?
                    Kopczyńskki dostał swoją szansę w PP i niestety ale się obsrał...Nie wina klubu...
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Kopczyńskki dostał swoją szansę w PP i niestety ale się obsrał...Nie wina klubu...
                      Taką dostał szansę, że wybiegł z Makowskim w środku, Ryczkowskim i Dyego na skrzydle i Saganem w ataku. Na prawdę zajebista okazja na pokazanie się. Aha... jeszcze Bartczak grał na lewej obronie.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

Taką dostał szansę, że wybiegł z Makowskim w środku, Ryczkowskim i Dyego na skrzydle i Saganem w ataku. Na prawdę zajebista okazja na pokazanie się. Aha... jeszcze Bartczak grał na lewej obronie.
                        NO akurat na jego pozycji nie miało to wielkiego znaczenia, tym bardziej mógł się wykazać bo środek pola miał dużo do roboty. Zresztą Kopczyński sam przyznał, że się nie popisał.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          NO akurat na jego pozycji nie miało to wielkiego znaczenia, tym bardziej mógł się wykazać bo środek pola miał dużo do roboty. Zresztą Kopczyński sam przyznał, że się nie popisał.
                          No dobrze, ale to dalej jest jeden mecz. Gość sprawdził się na poziomie I ligi, coś tam pokazał. Zamiast niego szanse dostaje Makowski, który w środku pola gra na alibi, typowo do najbliższego zawodnika i nic nie wnosi do naszej gry. Dodatkowo był tutaj zostawiany do gry w obronie.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

No dobrze, ale to dalej jest jeden mecz. Gość sprawdził się na poziomie I ligi, coś tam pokazał. Zamiast niego szanse dostaje Makowski, który w środku pola gra na alibi, typowo do najbliższego zawodnika i nic nie wnosi do naszej gry. Dodatkowo był tutaj zostawiany do gry w obronie.
                            Chłopak w wieku 23 lat sprawdził się na poziomie 1 ligi...no sam powiedz, brzmi to trochę śmiesznie Ale nie w tym rzecz. Ja osobiście i jak widać Berg też, widzę większy potencjał u Makowskiego. Fakt jest obrońcą (przynajmniej w reprezentacji) ale jako defensywny też daje radę. Grając z Furmanem jego rola ogranicza się do defensywy i dlatego możesz odnosić wrażenie, że gra na alibi. Zresztą młody jest Co do Stojana to jak dla mnie to on jest idealny na pozycję Dudy i liczę, że to jego miejsce właśnie zastąpi.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Piątkowski to niby ile miał lat jak zrobił skok z 1 ligi do ekstraklasy? Wydaje mi się, że zdecydowanie więcej niż 23, a jakoś nie było widać by odstawał od stałych bywalców ekstraklasy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
                                Piątkowski to niby ile miał lat jak zrobił skok z 1 ligi do ekstraklasy? Wydaje mi się, że zdecydowanie więcej niż 23, a jakoś nie było widać by odstawał od stałych bywalców ekstraklasy.
                                NO a Kopczyński niestety odstawał...Tak wiem, w jednym meczu no ale chyba widzą go też na treningach. Jak by był kozak to raczej dostałby szansę kolejną.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X