Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeden Sadlok by wystarczył, wtedy Guilherme spokojnie by mógł się skupić na skrzydle

Komentarz

• Ja mam nadzieję że będą wzmocnienia jeśli awansujemy do fazy grupowej LE, jeśli awansujemy to wydaje się że dwa wzmocnienia są jeszcze potrzebne, a na pewno LO, każdy widzi jak sobie świetnie Gui radzi w ofensywie i szkoda by było marnować jego potencjał na obronie. Więc liczę że jeśli awansujemy do grupy LE klub wykona ruchy transferowe, bo będzie nam potrzeba zawodników do grania ze względu na ilość meczy oraz będzie zapewniona suma dość duża za sam awans do LE i będzie tzw. zabezpieczenie finansowe na te transfery. A jeśli nie będzie awansu do fazy grupowej to zapewne klub faktycznie może zrezygnować ze wzmocnień, ale jak dla mnie LO musi być niezależnie od tego co się z nami będzie działo w LE.

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
        Ja mam nadzieję że będą wzmocnienia jeśli awansujemy do fazy grupowej LE, jeśli awansujemy to wydaje się że dwa wzmocnienia są jeszcze potrzebne, a na pewno LO, każdy widzi jak sobie świetnie Gui radzi w ofensywie i szkoda by było marnować jego potencjał na obronie. Więc liczę że jeśli awansujemy do grupy LE klub wykona ruchy transferowe, bo będzie nam potrzeba zawodników do grania ze względu na ilość meczy oraz będzie zapewniona suma dość duża za sam awans do LE i będzie tzw. zabezpieczenie finansowe na te transfery. A jeśli nie będzie awansu do fazy grupowej to zapewne klub faktycznie może zrezygnować ze wzmocnień, ale jak dla mnie LO musi być niezależnie od tego co się z nami będzie działo w LE.
        wiesz kiedy jest mecz decydujący o awansie o kiedy kończy się okienko transferowe ?
        Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Odnośnie tego, co Leśny pieprzył, że za późno sprzedali Radovicia i nie było czasu na znalezienie następcy + ewentualnie ta sama historia z Dudą. Basel sprzedało jakiegoś południowca i 10h później zakontraktowali jego następcę. No, ale trzeba mieć fachowców w klubie, a nie praktykantów

Komentarz

• Sądzisz, że oni w 10 godzin dokonali tego transferu? Klub, który kupuje Kuzmanovica w Interu cały rok uczestniczy w rynku transferowym, gdyż zwyczajnie dobija do półki z topowymi klubami.

Gdzie Legia, a gdzie Basel. Inne światy.

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
              Odnośnie tego, co Leśny pieprzył, że za późno sprzedali Radovicia i nie było czasu na znalezienie następcy + ewentualnie ta sama historia z Dudą. Basel sprzedało jakiegoś południowca i 10h później zakontraktowali jego następcę. No, ale trzeba mieć fachowców w klubie, a nie praktykantów
              Nawet sie komentowac nie chce takich idiotyzmow, a pare postow wyzej Osek bodaj podobnie belkocze.
              Moin, moin was geht?

Komentarz

• No chyba oczywiste jest, że po klepnięciu sprzedaży nie zaczęli dopiero negocjacji z następcą. Chodzi o szerszy kontekst. Jak negocjujesz z kimś transfer swojego zawodnika to jednocześnie już badasz temat na zastępstwo. A nie, że obudzisz się z ręką w nocniku i przez tydzień nie jesteś w stanie dopiąć transferu do klubu.
                Pojawiały się plotki, że sprzedadzą Sa, który miał klauzulę wykupu i Legia nie miałaby nic do gadania. Więc jakieś przesłanki były, że napastnik będzie potrzebny już zimą. Mieli to jednak w dupie i zostali na lodzie. Albo specjalnie zaoszczędzili myśląc, że i tak jakoś to będzie. Czy np. wykupując Nikolicia pół roku przed końcem kontraktu zostalibyśmy mistrzem? No prawdopodobnie tak, a już na pewno byłaby na to większa szansa.

Komentarz

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
                  wiesz kiedy jest mecz decydujący o awansie o kiedy kończy się okienko transferowe ?
                  Tak wiem, a myślisz że nie maja kandydatów dogadany na swojej liście i kwestia może być taka czy będzie awans czy nie (i perspektywa kasy, co może ułatwić wydanie zaskórniaków ewentualnych jeśli są jakieś). Może tak być ? Po za tym może już po I meczu może być wiadome z grubsza czy są szanse na awans i jak duże.
                  A co do kwestii omawianych tutaj ostatnio, to brakuje nam dużo do Basel, chociażby sprawa LO do dzisiaj nie jest załatwiona. Wawrzyniak sprzedali i nie była to sprzedaż nagła, a klub nie znalazł zastępcy w między czasie i tak kombinujemy na LO już 1,5 roku. A powinno być tak że wiedziano iż odchodzi Wawrzyniak, klub powinien mieć następce po jego odejściu.
                  Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
                    Tak wiem, a myślisz że nie maja kandydatów na swojej liście i kwestia może być taka czy będzie awans czy nie (i perspektywa kasy, co może ułatwić wydanie zaskórniaków ewentualnych jeśli są jakieś). Może tak być ? Po za tym może już po I meczu może być wiadome z grubsza czy są szanse na awans i jak duże.
                    Tu nie FC Basel...
                    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Wobec odpadnięcia HJK Helsinki z el. LM (co prawda będą w IV rundzie LE ale nie będą rozstawieni - bo w ostatnich pięciu latach grali tylko raz w grupie LE - więc prawdopodobnie nie wejdą do grupy) można co najmniej tego Gideona Baaha ściągnąć do Legii...
                      On jest lewonożnym, bocznym obrońcą i jest wart 750 tys euro wg transfermarkt...

Komentarz

• Panowie czy ktoś się interesuje ligą białoruską? Ostatnio dostałem info, że w ekipie Dynama Mińsk jest dobry rozgrywający - niejaki Artem Bykow. Czy ktoś gościa kojarzy? Ciekawe czy u nas by sobie poradził. Mieliśmy Omeljańczuka i był świetnym obrońcą. Może to wcale nie taki zły kierunek poszukiwań?

Komentarz

• Widziałem go kilka minut w meczu z Fiore w ubiegłym roku i z tego co pamiętam to raczej zawodnik typu 50/50, bardziej tj. Furman niż Duda, czy Gui. Na pewno jakiś tam talent ma tyle, że to już 23 letni zawodnik, a nie jakiś młodzieniaszek, za którego pewnie Dynamo zawoła w okolicach 1 mln euro, albo lepiej.

Wielka szkoda, że nie udało nam się pozyskać jeszcze jednego zawodnika do ofensywy, który dawałby nam dodatkowy wariant w ataku, a mianowicie zawodnika z dryblingiem i strzałem z dystansu. W tym sezonie gramy dodatkowym ustawieniem z dwójką napastników, ale na decydujące mecze będziemy wychodzili zagęszczonym środkiem pomocy, gdzie faktycznie widać będzie brak zagrożenia z drugiej linii, gdzie na skrzydłach straszy Kucharczyk i fałszywy skrzydłowy Gui, a Furman oraz Jodłowiec. Żaden z nich niestety nie grozi strzałem.

Komentarz

• Czemu piszesz tak jakby już było pozamiatane? Okienko jeszcze trwa i nie zdziwiłbym się jakby ktoś jeszcze przyszedł.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Piszę to dlatego, gdyż większość zespołów ma już pozamykane kadry i zawodnika o takiej charakterystyce będzie bardzo ciężko wyciągnąć za pieniądze jakie możemy zaproponować. Za bałkańskiego ofensywnego pomocnika na starcie trzeba dać jakieś 1,5 mln euro, a w Serbii jest maksymalnie 3-5 zawodników o takiej charakterystyce.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                                Piszę to dlatego, gdyż większość zespołów ma już pozamykane kadry i zawodnika o takiej charakterystyce będzie bardzo ciężko wyciągnąć za pieniądze jakie możemy zaproponować. Za bałkańskiego ofensywnego pomocnika na starcie trzeba dać jakieś 1,5 mln euro, a w Serbii jest maksymalnie 3-5 zawodników o takiej charakterystyce.
                                To może jakiś małolat 18-19 lat, który od razu odpali. W Serbii pewnie jest takich więcej.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X