Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
    Ciekawostka z ostatniego one man show (Zarzeczny więc sami oceńcie na ile prawdziwe)

Przed sezonem manager Marca Janko (byczek, który strzelił Lechowi bramkę) napisał sms do Żewłakowa, czy byłoby zainteresowanie ze strony Legii napastnikiem. Bez odpowiedzi ze strony Żewłaka.
    Finansowo nierealne

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
      Finansowo nierealne
      32 lata, na Ljuboję było nas stać to na niego nie?
      To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Dokładnie bez szans. Ljuboja to był pikuś przy jego kosztach utrzymania. W Australii zarabiał ostatnio 1,5 mln dolarów rocznie... a chciał 2,5 bańki za obecny sezon
        http://www.smh.com.au/sport/soccer/s...25-1m7ge8.html
        http://outside90.com/are-sydney-fc-r...o-debacle-034/

Komentarz

• Gość zarabiał około miliona dolarów australijskich (ponad 600tyś jurkow) i po zajebistym sezonie przebierał w ofertach z europy.

Komentarz

• Zarabiał prawie 1,5 mln dolarów australijskich, czyli blisko bańkę euro, a chciał prawie drugie tyle.

Komentarz

• Ok, nie miałem pojęcia, że aż tyle może zarabiać.
              To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
                Ok, nie miałem pojęcia, że aż tyle może zarabiać.
                A do tego nie jest powiedziane ze lepszy od Nikolica.
                Moin, moin was geht?

Komentarz

• Ja myśle że atak na lata mamy obsadzony, jest Nikolić, Prijović pewnie też wypali i po sezonie mam nadzieje że szanse dostanie Arak, bo jestem pewny że w I lidze będzie strzelał jak na zawołanie
                  I niech Berg wkońcu postawi na też na Ryczkowskiego, na skrzydło jak znalazł

Komentarz

• Joseph Mora nie zagrał w rezerwach. W piątek trener Henning Berg zapowiadał, że piłkarz prawdopodobnie wystąpi w drugim zespole, ale na tym się skończyło. Piłkarz z Kostaryki nie pojawił się w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie ekipa Krzysztofa Dębka rozgrywała ostatni sparing przed rozpoczęciem trzecioligowego sezonu.
                    Kolejny z serii "NIE dla Legii"

Komentarz

• Według portugalskich mediów, Legia Warszawa złożyła ofertę wykupienia z Vittorii Guimaraes Josue Sa. Wicemistrz Polski zaoferował za Portugalczyka milion euro, ale propozycja została odrzucona. Przez samego zawodnika...
                      http://www.transfering.pl/newsroom/2...uro-za-obronce

Komentarz

• Zamieszczone przez krokpokroku Zobacz posta
                        Ja myśle że atak na lata mamy obsadzony, jest Nikolić, Prijović pewnie też wypali ...
                        fajnie by było ale to jednak Polska ... Równie łatwo mi uwierzyć, że po roku sprzedają Nikolica, a u Prijovica objawi się w międzyczasie ten defekt z którego powodu zmienia klub średnio co sezon ...

Komentarz

• Czy ktoś wie czy zapadły jakiekolwiek decyzje w sprawie Kostarykańczyka? I czy ktoś widział/słyszał jak prezentował się na treningach?

Komentarz

• Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
                            Czy ktoś wie czy zapadły jakiekolwiek decyzje w sprawie Kostarykańczyka? I czy ktoś widział/słyszał jak prezentował się na treningach?
                            wczoraj na TT czytałem, że odpalony. Nie przekonał sztabu do siebie na treningach.
                            "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• FutbolUkraine
                              ‏@FutbolUkraine

BREAKING : @SevillaFC WILL SIGN 18 YEAR OLD UKRAINIAN RIGHT-WINGER MARYAN SHVED
                              Skoro bierze go Sevilla włodarze mierzyli dobrze, oczywiście jeśli w ogóle temat transferu do Legii istniał.
                              Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Coraz mniej czasu na transfer 2 nowych zawodników. Biorąc pod uwagę że należało by wcześniej takiego delikwenta odpowiednio długo obserwować, potem jeszcze negocjacje odstępnego itp a na koniec badania. Coś mi się wydaje że to będzie koniec wzmocnień w tym okienku.

Komentarz

Pracuję...
                                X