Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Benek
    odpowiedział(a)
    To może warto pomyslec o Zwolinskim ? Jak widać powrót do Polski mu służy. Polak, w dobrym wieku , piłka mu nie przeszkadza. Z Lechią mamy dobre układy do wyciągania zawodników

Zostaw komentarz:

• pchorseba
    odpowiedział(a)
    e
    Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Sam piłkarz jest chętny do wyjazdu. Piłkarz potwierdził, w liga + że jest kwota kontraktowa do jego wykupu. Niezły piłkarz, rozwojowy i ma zdrowie do biegania.
    Teraz już za późno na jego transfer no chyba, że znowu szarpniemy się na gracza ekstraklasy

też tego słuchałem, jak się zesrał przed walką o skład w Legii to ja sobie go nie wyobrażam jak będzie o walczył w dowolnej, najwyższej klasie rozgrywkowej w Europie ...

Zostaw komentarz:

• bondxxx
    odpowiedział(a)
    Sam piłkarz jest chętny do wyjazdu. Piłkarz potwierdził, w liga + że jest kwota kontraktowa do jego wykupu. Niezły piłkarz, rozwojowy i ma zdrowie do biegania.
    Teraz już za późno na jego transfer no chyba, że znowu szarpniemy się na gracza ekstraklasy

Ostatnio edytowany przez bondxxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• pchorseba
    odpowiedział(a)
    Właśnie miałem o tym pisać, że szkoda, że chłopak się wydygał przed walką o skład w Legii ... teraz mógł by być odważniejszy !

Zostaw komentarz:

• gothblack
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Płacheta już raz odrzucił ofertę Legii - niby dlaczego miałby teraz zmienić zdanie?
    Odrzucił Kołakowski bo po pierwsze nie było gwarancji, że wskoczy do pierwszego składu (to był warunek), a po drugie co napisałem powyżej
    klauzula 300.000 nie wchodziła w grę.

Zostaw komentarz:

• gothblack
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Płachta podobno ma odstepne zapisane 300 000 euro. Jeśli to prawda to powinniśmy brać już teraz.
    Zgadza się, ale ta cena jest dla tzw. zachodnich kontrahentów. Jego menago jest Kołakowski i obecnie Śląsk to jest okno wystawowe.
    Wcześniej Płacheta grał w Podbeskidziu i chętnych na jego zatrudnienie nie brakowało, ale tylko Śląsk przystał na tak niską
    klauzulę i dlatego tam trafił. Mimo niskiej ceny nie do wyjęcia..

Zostaw komentarz:

• crolick
    odpowiedział(a)
    Płacheta już raz odrzucił ofertę Legii - niby dlaczego miałby teraz zmienić zdanie?

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Płachta podobno ma odstepne zapisane 300 000 euro. Jeśli to prawda to powinniśmy brać już teraz.

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Kirkeskova i Płachetę. Gytkjera jeszcze wyjąć i Mistrzostwo zdobywamy po 30 kolejkach

Zostaw komentarz:

• Peacemaker
    odpowiedział(a)
    Jak z Mladenoviciem nic nie wyjdzie, to powinni brać Kirkesova. A najlepiej obu. Gość wczoraj nie do przejścia. A i z wolnego potrafi dobrze strzelić. Dla mnie top w ESA.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Mikael Ishak – tak nazywa się napastnik, którym interesują się Legia i Lech. 27-letni Szwed od 2017 roku jest piłkarzem FC Nurnberg. To jego ostatni sezon w klubie, który walczy o utrzymanie w 2. Bundeslidze. Kilka tygodni temu na łamach Bilda potwierdził, że nie przedłuży swojej umowy, że to koniec jego historii w tym zespole. Patrząc na ostatni rok Ishaka w Norymberdze, trudno się dziwić tej deklaracji. Został całkowicie odstawiony na boczny tor, od listopada 2019 do 26 maja nie rozegrał ani jednego spotkania.

– Wiara w Jezusa pomogła przetrwać mi ten trudny etap. W tym czasie często czytałem Biblię. Dzięki religii przetrwałem ten czas, byłem mocny – mówił na łamach niemieckich mediów po swoim pierwszym po sześciu miesiącach występie. Powrót z piłkarskich zaświatów miał wymarzony, strzelił gola w meczu z Jahn Regensburg (2:2), był bardzo chwalony przez swojego trenera, a także przez dziennikarzy. Było to jego jedyne trafienie w tym sezonie, co kibiców Legii i Lecha może niepokoić. Jeśli jednak prześledzą karierę Ishaka, to zobaczą, że w sezonie 2017/2018 strzelił w 2. Bundeslidze 12 goli, miał osiem asyst.
    Hmm, jakby tu napisać, może ktoś ma coś bardziej pozytywnego do napisanie bo ja mam mieszane odczucia ...

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Jak dowiedział się Piotr Koźmiński z „Super Expressu” Legia Warszawa ma małe szanse na sprowadzenie Ibrahima Sehicia, bo po prostu piłkarz chce zarabiać tyle samo co w Turcji, a stołeczny klub zaoferował mu połowę tej kwoty.

Ciekawy wątek w sprawie nowego bramkarza Legii dodał Mateusz Święcicki z Eleven Sports, który napisał, że w grę wchodzi opcja ściągnięcia Apostolosa Tsilingirisa. 19-letniego bramkarza Arisu.

Zostaw komentarz:

• gothblack
    odpowiedział(a)
    Był jakiś mecz Lubina i Bohar strzełał karnego, a Pan komentator (chyba Jagoda) krzyknął " pewny gol gwiazdora ze Słowenii" także tego...
    Na poważnie to ponoć o wiele lepiej gra Zivec tylko Boharowi jakoś strzały wpadają do bramki. Nie wiem i nie chce mi się sprawdzać czy mu się
    kontrakt nie kończy bo ciągle mówią, że po sezonie odejdzie. Zgadzam się, ze do nas się nie nadaje raczej.

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Bohar jednosezonowiec, wcześniej w Mariborze całą karierę i tam się niczym nie wyróżniał. Nastrzelał goli w klubie, gdzie presji nigdy nie widzieli. Jakby był za darmo to ok ale płacić nie mało za niego imo nie ma co.

Zostaw komentarz:

• gothblack
    odpowiedział(a)
    Na Legia.Net piszą, że Mladenovic jest już jedną nogą naszym zawodnikiem. Zostaly tylko szczegóły kontraktu. Ponoć interesujemy się tez Boharem z Lubina, ale
    osobiście w to wątpię.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X