Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Berg próbuje mu znaleźć miejsce na boisku, ale Masło czuje się najlepiej za napastnikiem tam gdzie w lidze będzie grał albo Nikolić za Prijoviciem albo Duda za Nikoliciem. Moim zdaniem Masło był przygotowywany do zastąpienia Dudy, ale wiadomo, że umiejętności nie te same a w momencie kiedy Duda został a do klubu przyszedł Nikolić z Prijoviciem to ani w lidze sobie nie pogra za dużo a w Europie tym bardziej. 800tyś euro w błoto.
    Gdzieś tam Masłowski nawet powiedział, że Berg też ordynował mu naukę gry jako defensywny pomocnik. Biedny ten Masłowski miał dobre chęci, ma jakąś tam technikę i umiejętności..no ale z bańką coś nie tak. Kiedyś w Legii pracował psycholog, może to jest jakieś wyjście...?

Co do tego Portugalczyka za 1,5/2 mln. euro to jakaś brednia.
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Tak kończy się sprowadzanie zawodnika po 1 dobrej rundzie, ja tam nie liczę że Masło odpali, bo to może być typ takiego Wilczka czy innego Kuświka, czyli goście którym wypali jedna runda/sezon (a przepraszam Kuświk miał takie dwa), kto wie co z tego będzie, może odpalą może nie. Według mnie Masło miał ten plus że grał w beniaminku i gdy wszedł do ligi to nikt tak na dobrą sprawę nie spodziewał się co ten gość potrafi, zagrał dobre pół rundy, potem długi uraz i transfer za 800 tys. E gruba przesada, w pierwszej chwili myślałem że to będzie jakieś 200-300 tys. E bo wydawało się że to realna wartość, a tu takie coś. No ale może dzięki Masłowskiemu zarząd dwa razy się zastanowi nim wyłoży jakieś pieniądze na zawodnika z ekstraklasy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Wojtek(L) Zobacz posta
        No ale może dzięki Masłowskiemu zarząd dwa razy się zastanowi nim wyłoży jakieś pieniądze na zawodnika z ekstraklasy.
        Tylko pamiętaj, że dla każdego klubu z ekstraklasy jeżeli cena za zawodnika wynosi 'X'. To jak Legia się po niego zgłasza, cena wzrasta do conajmniej '2X'

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
          Biedny ten Masłowski miał dobre chęci, ma jakąś tam technikę i umiejętności..no ale z bańką coś nie tak. Kiedyś w Legii pracował psycholog, może to jest jakieś wyjście...?
          Wygląda na typowy przypadek nieprzystosowania mentalnego. Taki drugi Piotr Giza.
          Ja tam nie wątpię, że koleś umie grać w piłkę ale coś mu chyba u nas nie pasuje i to mu włącza jakąś blokadę. Wystarczy trochę pośledzić różne sytuacje pozaboiskowe, czy to na zgrupowaniu czy w innych sytuacjach. Zawsze z boku, zawsze sam, opuszczona głowa. No ewidentnie sraczka. Co może mu pomóc to nie wiem. Może psycholog, może trener a może nic już niego nie będzie.

Komentarz

• Niech przestanie czytać forum
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Niech przestanie czytać forum
              A czyta?

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                A czyta?
                Na to wygląda Się załamał chłopak.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                  Przecież on nawet wczoraj jak było 3:0 bał się piłki dotknąć.
                  Skupiajmy się na pozytywach: raz odebrał piłkę wślizgiem

Komentarz

• Jak się nie przełamał po tym farfoclu z Podbeskidziem, to się już ogarnie. 22 spotkania, jedna bramka, zero asyst, w każdym meczu tak jakby go nie było. Ja się tam na niego nie uwziąłem, ale fakty są okrutne. Żyro przy jego całej ujowości, miał chociaż lepszy okres i przede wszystkim coś na tym boisku robił. Tutaj nie ma ani walki, ani chęci pokazania się... nie mówiąc już o liczbach istotnych na pozycji ofensywnego pomocnika.

Zesrał się koncertowo, Legia go przerosła. Opowiadania o jakieś aklimatyzacji, to zwykły pic na wodę. Szkoda chłopaka, ale co zrobić... tylko Pinokio zaciera ręce.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                      Jak się nie przełamał po tym farfoclu z Podbeskidziem, to się już ogarnie. 22 spotkania, jedna bramka, zero asyst, w każdym meczu tak jakby go nie było. Ja się tam na niego nie uwziąłem, ale fakty są okrutne. Żyro przy jego całej ujowości, miał chociaż lepszy okres i przede wszystkim coś na tym boisku robił. Tutaj nie ma ani walki, ani chęci pokazania się... nie mówiąc już o liczbach istotnych na pozycji ofensywnego pomocnika.

Zesrał się koncertowo, Legia go przerosła. Opowiadania o jakieś aklimatyzacji, to zwykły pic na wodę. Szkoda chłopaka, ale co zrobić... tylko Pinokio zaciera ręce.
                      I niech to będą dla naszego skautingu drogie ( bo aż za 800 tyś euro ) korepetycje z polskiego rynku transferowego.
                      Z naszej ligi wypaliły nam ostatnio tylko transfery graczy defensywnych. Broź, Jodła, Brzytwa, Pazdan (już widać, że będzie dobry ).

Ściąganie z naszej ligi graczy ofensywnych jest bardzo ryzykowne. Takim Masłowskim, Mystkowskim i innym dużo łatwiej gra się w Zawiszach i Jagach bo:
                      -na ich drużyny nie ma takiej spiny
                      -mają więcej miejsca na boisku
                      -mogą grać z kontry
                      - nie mają tak dużej presji

W Legii graczom ofensywnym gra się dużo trudniej.
                      Można oczywiście próbować ale nie za takie pieniądze.

Co do Masła to nadzieja tylko w Lechii

Komentarz

• Najlepszy przykład aklimatyzacji to nasze "nowości z ataku": Niko i Prijo.
                        Weszli, strzelili, weszli, strzelili. Pięknie Aż człowiek nie może się doczekać kolejnego meczu i tej ofensywnej mocy.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Ciekawe czy prezes sprobuje wyrwac jeszcze kogos z Jagi teraz gdy odpadli juz LE

Komentarz

• Oby nikogo.

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                              Może psycholog, może trener a może nic już niego nie będzie.
                              rozmowa z Artystą

Naprawdę nie jestem w stanie ogarnąć jak to możliwe żeby być taką piz*ą żeby być tak obsranym - jego życie nie wisi na włosku żeby miał się bać jak saper przy minie, jobów na swój temat nasłuchał się już w Bydgoszczy więc zjebany mecz czy zagranie i joby w nowym klubie to nic nowego. Magia i potęga i Żylety go deprymuje ? Nie, bo na wyjazdach tak samo chujowo gra (włącznie z tymi gdzie nas nie ma przez zakazy). Warszawa go przytłacza ? Nie, wczoraj grał w jakiejś dziurze zabitej dechami i też chujowo. Któryś z kolegów nie pasuje ? raczej nie, przecież ciągła rotacja daje okazję do grania z różnymi osobami. W szatni źle ? nie, o ile przecieki były prawdziwe to jechali z Sa a nie z Masłowskim. Boi się ? całe życie to robi, może niech se sete pierdolnie przed meczem (a jak nie pije to czas najwyższy zacząć).

Komentarz

• Na zarobki też nie ma co narzekać. Strzelam, że mniej niż 40 tysięcy miesięcznie nie kasuje. Teraz jest Nikolić i Prijović, nie ma takiego ciśnienia na zastąpienie Radovića, jak wtedy zimą jak przychodził. W zasadzie, to nie można go nawet zjechać, bo nie ma o co... Żyro może przewrócić się o własne nogi, Kucharczyk spierdzielić setkę, a Furman stracić piłkę... Masłowski natomiast nie robi nic, bo go po prostu na tym boisku nie ma.

Nie wiem, może niech mu zrobią terapię wstrząsową jak głaskanie i ptasie mleczko na niego nie działa. Kucharczyk był na początku pracy Łysego do odstrzału, grał Ojamaa, a jego chcieli się pozbyć. Zacisnął zęby, walczył, udowodnił, że mimo swoich braków potrafi być pożyteczny na boisku. Tutaj ja takiego ciśnienia nie widzę, wszędzie opowiastki o Masełku, który jest wygranym okresu przygotowawczego, jego postępie, że będzie błyszczeć... pierwsze mecze i znowu kicha.

Może Legia II to nie najgłupszy pomysł. Będzie miał okazje popykać na poziomie, na którym do niedawna egzystował.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X