Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A ja to odebrałem jako ciekawostkę (mogącą ew. coś mówić o przyszłym nabytku), a nie czepianie się
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• @Antares
      widzę, że nie jestem jedynym, którego zacząłeś wkvurwiać swoimi pojebanymi wypocinami bezrobotnego frustrata
      "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• Jakbym się czepiał to bym przecież napisał, że koleś pomimo takiego wzrostu nie potrafi grać głową i nie poradził sobie w takich klubach jak: Yeovil Town, Northampton, Sion, Lusanne czy Tromsoe A tak to tylko napisałem, że to jego 10 klub, czyli chłopak wszechstronny, dużo kultur poznał czy też wiele stylów gry i rzeczywiście wygląda jak Zlatan.

Ale ogólnie jest super, robimy drogie wzmocnienia, odjeżdżamy lidze na lata świetlne i celujemy w finał w Bazyleii, a do pierwszych meczów nie przykładamy żadnej wagi, bo są o półtora punktu i prawdziwa gra zacznie się w maju przyszłego roku. I nie mogę się już doczekać tego rozmontowywania obron precyzyjnymi dzidami do przodu.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Chyba już obydwie strony "konfliktu" zaczynają przesadzać i za mocno się okopywać na swoich pozycjach, zapominając, że pomiędzy jest super/ok a chujowo/słabo jest jeszcze sporo miejsca....

A nazywanie osobę z forum, kibica tej samej drużyny, może i o innym zdaniu, ale mającego tak samo zapewne dobro Legii w sercu, "bezrobotnym frustratem" jest wyjątkowo żenujące. Delikatnie rzecz ujmując. :/
          Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię
          w moim sercu Legia i na dobre i na złe

Komentarz

• Zamieszczone przez smiechu Zobacz posta
            @Antares
            widzę, że nie jestem jedynym, którego zacząłeś wkvurwiać swoimi pojebanymi wypocinami bezrobotnego frustrata
            Czyli każdy z piszących tutaj w godzinach 8-16 jest bezrobotnym frustratem? Tak ci się zajebiście powodzi w tym kraju, że robisz dziwne podjazdy?

Komentarz

• pomyliłeś się, ja nie twierdzę, że jest super, po prostu uważam, że typa można ocenić najwcześniej w grudniu, zaś kolega siedzi tylko i płacze, to źle, tamto niedobre. przypomina to właśnie zachowanie takiego bezrobotnego frustrata, który tylko narzeka i narzeka, stąd też moje "żenujące" porównanie...

Komentarz

• Tak się składa, że mam tak zajebistą robotę, że siedząc w niej mogę tutaj wylewać swoje frustracje jak ty to nazywasz. Kiedyś też byłem taki naiwny, że broniłem każdego transferu do Legii. I myślałem, że w końcu w tym klubie zaczyna zmierzać w dobrym kierunku. I po latach biegania tutaj Manów, Ojam, Żyrów i Koseckich miałem nadzieje, że w końcu ściągną jakiegoś porządnego skrzydłowego, który umie zagrać jeden na jeden, pójść do linii, dośrodkować i dorzucić do tego jakieś bramki (jak chociażby nierówny Lovenracic). Szczególnie przy tej mizerii ofensywnej jaką mamy od pół roku. I może Ksionz to pożyteczny zawodnik, ale on na takiego skrzydłowego się zdecydowanie nie zapowiada. Jako prawy obrońca i owszem, ale budżet na transfery jest ograniczony i są dużo pilniejsze pozycje do wzmocnień. Szczególnie jeśli rzeczywiście chcą grać dwoma napastnikami to do takiego systemu potrzeba dobrych skrzydłowych.
                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                  Jestem przekonany, że w trakcie sezonu byłeś jednym z tych, którzy pisali, że to tylko nic nie znaczące mecze o półtora punktu...
                  To jak jesteś przekonany to może się założymy o coś? Nie chcąc zbytnio uszczuplać Twojego budżetu domowego powiem Ci w tajemnicy, że jestem mega wqrwiony po każdej porażce Legii...

a tu coś w temacie...
                  Marcin Szymczyk ‏@MarcinSzymczyk1 4 min.4 minuty temu Warszawa, Mazowieckie

Ksiondz był na Ł3, zwiedził stadion, rozmawiał z władzami klubu, były negocjacje z menedżerem, ale nie było testów medycznych na razie
                  "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Ja tam nie zamierzam krytykować, ani upajać się ewentualnym przyjściem tych dwóch zawodników. Oczywiście mam nadzieję, że obaj zrobią różnicę (o ile oczywiście do nas finalnie trafią). Ciekaw tylko jestem jak się wprowadzą do zespołu bez przepracowanego okresu przygotowawczego.

Na końcu pytanie... czy na prawdę trzeba było czekać ponad miesiąc żeby sprowadzić grajka z II ligi tureckiej, albo Ukraińca, który ma solidną markę u siebie w kraju?
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                      Ja tam nie zamierzam krytykować, ani upajać się ewentualnym przyjściem tych dwóch zawodników. Oczywiście mam nadzieję, że obaj zrobią różnicę (o ile oczywiście do nas finalnie trafią). Ciekaw tylko jestem jak się wprowadzą do zespołu bez przepracowanego okresu przygotowawczego.

Na końcu pytanie... czy na prawdę trzeba było czekać ponad miesiąc żeby sprowadzić grajka z II ligi tureckiej, albo Ukraińca, który ma solidną markę u siebie w kraju?
                      A ja dodam kolejne...czy któryś z nich to ta bomba co miała być i zrezygnowali ze starszego Hiszpana? A jak nie to kto to taki?
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Biorąc pod uwagę, że prowadził negocjacje z Dnipro myślę, że tak...
                        "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          A ja dodam kolejne...czy któryś z nich to ta bomba co miała być i zrezygnowali ze starszego Hiszpana? A jak nie to kto to taki?
                          O to mi właśnie chodzi.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                            Tak się składa, że mam tak zajebistą robotę, że siedząc w niej mogę tutaj wylewać swoje frustracje jak ty to nazywasz. Kiedyś też byłem taki naiwny, że broniłem każdego transferu do Legii. I myślałem, że w końcu w tym klubie zaczyna zmierzać w dobrym kierunku. I po latach biegania tutaj Manów, Ojam, Żyrów i Koseckich miałem nadzieje, że w końcu ściągną jakiegoś porządnego skrzydłowego, który umie zagrać jeden na jeden, pójść do linii, dośrodkować i dorzucić do tego jakieś bramki (jak chociażby nierówny Lovenracic). Szczególnie przy tej mizerii ofensywnej jaką mamy od pół roku. I może Ksionz to pożyteczny zawodnik, ale on na takiego skrzydłowego się zdecydowanie nie zapowiada. Jako prawy obrońca i owszem, ale budżet na transfery jest ograniczony i są dużo pilniejsze pozycje do wzmocnień. Szczególnie jeśli rzeczywiście chcą grać dwoma napastnikami to do takiego systemu potrzeba dobrych skrzydłowych.
                            tylko jest różnica kogoś pojechać bo się w Legii nie sprawdził, a jechać zanim się w klubie pojawił. na podstawie czego? ceny, którą gdzieś tam usłyszałeś i nie wiadomo, czy jest prawdą oraz papierkowym statystykom? o to właśnie mam do Ciebie pretensje, że nic nie wiesz o zawodniku (podejrzewam, że go w akcji nigdy nie widziałeś, tak jak i ja)
                            Poczytaj na spokojnie jeszcze raz swoich postów. A to za stary, a to za drogi, a to za dużo klubów już zwiedził, a to ma mało asyst i goli, a to źle gra głową (skąd ta wiedza)... głowa stary boli jak się to czyta, wiecznie na nie. Jak już ktoś napisał, weź może podaj Twój profil zawodnika jakiego byś w L widział, poprzyj nazwiskami i pomyśl jaka jest jego cena i czy byłaby szansa nakłonić go do gry u nas. Chętnie poczytam taką lekturę i wymienimy poglądy.

Edit:
                            Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            i ja chętnie poznam odpowiedź na to pytanie
                            Ostatnio edytowany przez smiechu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ja tam nie zamierzam krytykować, ani upajać się ewentualnym przyjściem tych dwóch zawodników. Oczywiście mam nadzieję, że obaj zrobią różnicę (o ile oczywiście do nas finalnie trafią). Ciekaw tylko jestem jak się wprowadzą do zespołu bez przepracowanego okresu przygotowawczego.

Może nie. Ale może liczyli, że w tym czasie Duda odejdzie i będzie więcej kasy na lepszych piłkarzy. A, że Duda nie odszedł to rozpoczęli realizację planu na który nas stać bez sprzedaży Dudy.

Komentarz

O to mi właśnie chodzi.
                                Jeśli nie widzicie różnicy między 32-letnim Hiszpanem, który praktycznie nie wychylił się poza I i II ligę hiszpańską (epizod nad Teneryfie), a obecnie pojawiającymi się nazwiskami to ja nie mam pytań.

Komentarz

Pracuję...
                                X