Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jedziemy wszyscy po Żewłaku i Ebebenge, a tymczasem wszyscy zapomnieli już, że od zimy w skautingu jest gość co łowił talenty dla Lecha. Pytanie co zrobił przez ok. pół roku dla Legii ?

Od przyjścia Wandzela non stop jakieś wpadki.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• a to już pytanie do Żewłaka, który jest/był jego przełożonym Za dobraną ekipę i jej rezultaty odpowiada przełożony

Komentarz

• Czyli, że jak? Że Wamdzel jest poznańskim koniem trojańskim?
        "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
          Sadloka oceniasz po 4 meczach w Wiśle, a Brzyskiego krytykujesz po jednym spotkaniu w Gdańsku?

Jeszcze przed chwilą uznawano go za najlepszego lewego obrońcę w kraju i po jednym sezonie okazuje się, że nie potrafi bronić... trochę pokrętne myślenie. Ten cały Douglas z Lecha jest tragiczny w obronie, ale daje dużo przy stałych fragmentach i ma dobrze ułożoną nogę. Takie czasy, że bardziej ceni się grajków dających coś więcej w grze ofensywnej.

Wytłumacz mi czemu gra głową w tym sektorze boiska jest taka ważna. Rozumiem, środkowy obrońca, który musi czyścić, albo walczyć z napastnikiem rywali, ale boczny obrońca przy linii bocznej?
          masz rację, Ty masz inne spojrzenie i ja inne, ja już stary jestem więc preferuję starą szkołę bocznych obrońców, którzy mniej dają w ofensywie może, ale za to są kozakami w obronie, nie do przejścia. Ty mi dajesz przykłady małych jak Carlos, ja wolę takich jak Ivanović, Kolarov, Mathieu, czy Danilo. A wcześniej np. Maldini - prawdziwe skały. Wielu kozaków na stoperze zaczynało jako boczni np. wg mnie najlepszy obrońca świata Ramos czy nasi z Legii Rzeźniczak, Lewczuk. Jeżeli wg Ciebie boczny obrońca nie musi asekurować stoperów (nie mówię o rożnych jak polecą pod bramkę rywala) to Twoje pojęcie o piłce i grze w obronie diametralnie różni się od mojego (jeżeli uważasz, że boczny obrońca to tylko linia boczna). A gra głową to służy po to żeby taki obrońca wygrał głowę z zamykającym zawodnikiem przy dośrodkowaniach, takich w meczu jest przynajmniej kilka, a najlepszy szkoleniowy przykład miałeś w Gdańsku. Dla mnie obrońca może być mniejszy, nie jestem uprzedzony ale musi umieć grać w obronie i dobrze grać głową. Brzyski taki nie jest.
          "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• Ok. To napisz jak według Ciebie powinien wyglądać prawdziwy skrzydłowy i czy nasi zawodnicy, grający na tych pozycjach, mieszczą się w wybranych przez Ciebie kryteriach. Bo ciężko o piłkarza w polskiej lidze, który będzie stanowił książkowy przykład grajka na konkretnej pozycji, tak jak ciężko o dwóch bocznych obrońców w składzie o podobnej charakterystyce. Jeden będzie lepiej bronił (Broź) kosztem gry z przodu, drugi będzie więcej dawał w ofensywie i w konsekwencji zostawiał wolne miejsce.

Poza tym to nie Brzyski jest tutaj problemem tylko fakt, że piłkarz 33 letni nie ma od ponad roku rywala o miejsce w składzie.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Cos nie ma informacji o podpisaniu kontraktu. Jutro sie okaze, ze Legia byla karta przetargowa i gosc trafi gdzie indziej.
              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• przepraszam za wrzut ale..przeczytalem wlasnie wywiad z saganem z przeg.sport...mowi mniej wiecej...bylem w kryzysie pod koniec sezonu a berg zdjal ze mnie odpowiedzialnosc za strzelanie bramek sygnalizujac ze wazniejsze zadania mam w ...defensywie.Cala sprawa w kontekscie odsuwania jedynego napastnika ose a stawiania na sile na saganowskiego...a.zwariowal sagan.berg.czy obaj?

Komentarz

• http://www.ozgurbolu.com/haber.asp?Kimlik=12078 Zlatan ze Szwajcarii ma kosztowac 530 tysięcy euro.

Komentarz

• Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
                    http://www.ozgurbolu.com/haber.asp?Kimlik=12078 Zlatan ze Szwajcarii ma kosztowac 530 tysięcy euro.
                    Wydaje mi się, że byłby to dobry transfer. Silny, wysoki napadzior. Nawet stylem gry przypomina Zlatana Ale i to nie pomoże jak nie będziemy mieć skrzydłowych i zawodnika typu jakim był Rado.

Btw: Wiadomo co z tym Księdzem? Podpisuje czy ogląda plebanie jeszcze?
                    Ostatnio edytowany przez Puszer; [ARG:4 UNDEFINED].

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sheen Zobacz posta
                      Zbiera na tacę

Po co kolejny napastnik skoro i tak będzie grał Sagan ?
                      Ostatnio edytowany przez OskarLegionista; [ARG:4 UNDEFINED].
                      "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
                      PamiętaMY !

Komentarz

• Zamieszczone przez Sheen Zobacz posta
                        Stwierdził, że w Dniepropietrowsku mają lepszą zakrystię.

Komentarz

• Szwajcar 530, Ksiądz milion, Pazdan 700? Jak na ponad dwa miliony euro to dupy zdecydowanie nie urywają.
                          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                            Stwierdził, że w Dniepropietrowsku mają lepszą zakrystię.
                            Dalibyscie juz spokoj z tymi nazwiskowymi sucharami...

Komentarz

• Serio śmieszą was jeszcze te po 100 razy powtórzone suchary o defensywnym napastniku albo wyłączności Sagana na miejsce na boisku? Ja rozumiem, że część lubi obejrzeć "Kevina sam w domu" rok w rok i się przy tym śmieją, ale przy czytaniu forum to się nie sprawdza. Stąd mały apel, jak chcecie napisać coś zabawnego to wysilcie się na odrobinę kreatywności, a nie kopiujecie z poprzedniej strony.

e:Widzę, że nie tylko mnie to kuję w oczy.
                              "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki to cie do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                                Szwajcar 530, Ksiądz milion, Pazdan 700? Jak na ponad dwa miliony euro to dupy zdecydowanie nie urywają.
                                O Dżizas. Jakis oszołom napisał, że Ksiądz jest warty milion i już poleciało, a Ty to tak bezkrytycznie kopiujesz. Wierzysz, że Legia płaci tyle za 28-letniego zawodnika, na którym w przyszłości raczej nie zarobi?
                                "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

Pracuję...
                                X