Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Być może myli mnie pamięć, ale Sadlok przez większość kariery to grał chyba na stoperze..

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
      Być może myli mnie pamięć, ale Sadlok przez większość kariery to grał chyba na stoperze..
      ponoć na tyle gibki, że i na lewej stronie da radę.
      ------------------------------------------------
      Hey man, you know I'm really OK
      The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
        Nie 10, a 7. Pierwsza sprawa.
        Druga na jakiej podstawie jest lepszy? Może w tym , że zagrał w Ekstraklasie prawie 150 meczów strzelił całe 3 bramki i walnął 5 asyst.
        Dla porównania żebyś nie musiał szukać zbyt wiele Brzyski 220 meczów 13 bramek 42 asysty.
        zgadza się, tyle że Brzyski zanim przeszedł do czarnuchów, napier.dalał cały czas na lewej pomocy, stąd też lepsze liczby. W Legii gdyby nie był etatowym wykonawcą stałych fragmentów, to by notował 1-2 asysty i 0-1 gola na sezon. Daj Sadlokowi wykonywać rożne i wolne to gorszy nie będzie, a strzał z wolnego z okolic 30m to ma o niebo lepszy. Do tego jest przede wszystkim lepszy w bronieniu i może ja jestem staroświecki, ale właśnie tego od obrońcy wymagam, bo po to do chvuja jest obrońca! a jak doda coś extra w ofensywie to tylko na plus. Brzyskiego już największe łajzy w lidze objeżdżali jak harcerza, nie mówiąć o grze w powietrzu (patrz bramka w Gdańsku) bo to jest tylko żart, obrońca co główkę z Kosecką by przegrał...
        "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• Na rynku za pieniądze, którymi po sprzedaży Dudy powinna dysponować Legia, dostępnych jest wielu ciekawych skrzydłowych. Poniżej ściągawka dla duetu Żewłakow - Ebebenge:

1) Mohamed Elyounoussi (Molde FK, Norweg, rocznik 1994) - wartość rynkowa 1,5 mln Euro

Ostatnie sezony (występy w lidze/bramki/asysty):
          2015: 15/8/0
          2014: 30/13/4

Profil na transfermarkt:
          http://www.transfermarkt.pl/mohamed-...spieler/186644

Filmik z umiejętnościami:
          https://www.youtube.com/watch?v=QfpKryhg6Rk

2) Pione Sisto (FC Midtjylland, Duńczyk, rocznik 1995) - wartość rynkowa 2,0 mln Euro

2014/15: 22/8/4
          2013/14: 27/6/3

Profil na transfermarkt:
          http://www.transfermarkt.pl/pione-si...spieler/252641

https://www.youtube.com/watch?v=W3a3eJ7-XHM

3) Davor Kukec (Banik Ostrawa, Chorwat, rocznik 1986) - wartość rynkowa 0,4 mln Euro

2014/15: 28/3/4
          2013/14: 23/5/5

Profil na transfermarkt:
          http://www.transfermarkt.pl/davor-ku.../spieler/34440

https://www.youtube.com/watch?v=zCvAHYJCQ1o

4) Uffe Bech (FC Nordsjaelland, Duńczyk, rocznik 1993) - wartość rynkowa 1,25 mln Euro

2014/15: 27/10/2
          2013/14: 11/2/1

Profil na transfermarkt:
          http://www.transfermarkt.pl/uffe-bec.../spieler/94939

https://www.youtube.com/watch?v=dzq7nzquOg4

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
            ponoć na tyle gibki, że i na lewej stronie da radę.
            Mam na myśli to, że grając na środku obrony trudno o super statystyki w ofensywie.
            Moim zdaniem transfer nie najgorszy. Potencjał na lewej stronie jakiśtam imo jeszcze ma, a lepiej żeby ktoś taki tu grał niż Gui.

Komentarz

• To napisz do nich list "Dear Friends" i przekaż listę tych zawodników

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• Zamieszczone przez smiechu Zobacz posta
                zgadza się, tyle że Brzyski zanim przeszedł do czarnuchów, napier.dalał cały czas na lewej pomocy, stąd też lepsze liczby. W Legii gdyby nie był etatowym wykonawcą stałych fragmentów, to by notował 1-2 asysty i 0-1 gola na sezon. Daj Sadlokowi wykonywać rożne i wolne to gorszy nie będzie, a strzał z wolnego z okolic 30m to ma o niebo lepszy. Do tego jest przede wszystkim lepszy w bronieniu i może ja jestem staroświecki, ale właśnie tego od obrońcy wymagam, bo po to do chvuja jest obrońca! a jak doda coś extra w ofensywie to tylko na plus. Brzyskiego już największe łajzy w lidze objeżdżali jak harcerza, nie mówiąć o grze w powietrzu (patrz bramka w Gdańsku) bo to jest tylko żart, obrońca co główkę z Kosecką by przegrał...
                Roberto Carlos wygrywał każdy pojedynek powietrzny.

Co się dziwić, że Brzyski nie nadążał, skoro 12 strat w meczu miał Vrdolajak, a resztę robili skrzydłowi i po tym szły kontry. Ciekawe ile mielibyśmy punktów, gdyby nie asysty Brzyskiego.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• 10/11 – PFK Oleksandria. 31 meczów, 3 gole, 5 asyst. Awans do Vyshcha Liha.

11/12 – PFK Oleksandria. 25 meczów, 1 gol, 3 asysty. 14 miejsce w Vyshcha Liha.

12/13 – Karpaty Lwów. 28 meczów, 3 gole, 6 asyst. 13 miejsce w Vyshcha Liha.

13/14 – Metalist Charków. 26 meczów, 5 asyst. 3 miejsce w Vyshcha Liha.

14/15 (jesień) – Karpaty Lwów. 14 meczów, 3 asysty. 14 miejsce w Vyshcha Liha.

14/15 (wiosna) – Dnipro Dnipropietrowsk. 12 meczów, gol, dwie asysty. 3 miejsce w Vyshcha Liha.
                  Dziękuję dobranoc.
                  "a lamusy dupa cicho"
                  #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                    Roberto Carlos wygrywał każdy pojedynek powietrzny.

Co się dziwić, że Brzyski nie nadążał, skoro 12 strat w meczu miał Vrdolajak, a resztę robili skrzydłowi i po tym szły kontry. Ciekawe ile mielibyśmy punktów, gdyby nie asysty Brzyskiego.
                    ale porównanie walnąłeś Messi też gra często na środku ataku i nawet gola z bańki w finale LM strzelił, ale to geniusz, normalnie napastnik ma inną budowę, podobnie jest z obrońcami, poza tym RC to był praktycznie skrzydłowy w rządzącym w lidze Realu. A jakby nie Brzyski walił stałe fragmenty, to robiłby to ktoś inny i możesz mi nie wierzyć, ale też by z tego gole padały, tak jak padały zanim Brzyski tu trafił, tak jak i będą padać jak Brzyski stąd odejdzie (daj Boże jak najszybciej)

Komentarz

• http://ekstraklasa.tv/bramki/wisla-l...-gwiazdy/v7p9b
                      http://ekstraklasa.tv/bramki/gornik-...stilicia/y4mjn
                      http://ekstraklasa.tv/bramki/wisla-l...-sadloka/2935e

Nie jest to taki kołek do końca, jak widać trochę ciągu na bramkę przeciwnika posiada.

Komentarz

• No na pewno przydałby się skrzydłowy, który jednak strzela trochę więcej niż jedną bramkę na sezon. Szczegolnie, że u Berga to podobno nie napastnicy są od strzelania goli. Milion euro za niego? I do tych którym wiek nie przeszkadza to ciekawe co za rok będą pisać jak nie będzie kogo sprzedać i nie będzie za co nowych kupić, a kadrę bedzie trzeba w końcu odmlodzić. A bez kasy z Dudy widać, że różowo nie jest pomimo, że porzadna sumka wpadla za Rado Bielika i Sa.
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez smiechu Zobacz posta
                          ale porównanie walnąłeś Messi też gra często na środku ataku i nawet gola z bańki w finale LM strzelił, ale to geniusz, normalnie napastnik ma inną budowę, podobnie jest z obrońcami, poza tym RC to był praktycznie skrzydłowy w rządzącym w lidze Realu. A jakby nie Brzyski walił stałe fragmenty, to robiłby to ktoś inny i możesz mi nie wierzyć, ale też by z tego gole padały, tak jak padały zanim Brzyski tu trafił, tak jak i będą padać jak Brzyski stąd odejdzie (daj Boże jak najszybciej)
                          No to Ty oczekujesz od mierzącego 170 cm zawodnika, że będzie skutecznie skakał do główek. Akurat Brzyski ma inne walory i niewątpliwie jednym z nich jest dobrze ułożona noga, oraz inklinacja do gry ofensywnej. Pooglądaj sobie w jaki sposób traciliśmy bramki w zeszłym sezonie i jak to wyglądało na lewej stronie.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Oglądałem ze 4 mecze Wisły w tym sezonie i mi tam sie podobal a co do Brzyskiego to odtworzcie sobie bramkę na Lechii i wszystko będzie jasne. Ja wiem że najlepszy byłby Jordi Alba ale zejdźcie na ziemie może.
                            Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                              No to Ty oczekujesz od mierzącego 170 cm zawodnika, że będzie skutecznie skakał do główek. Akurat Brzyski ma inne walory i niewątpliwie jednym z nich jest dobrze ułożona noga, oraz inklinacja do gry ofensywnej. Pooglądaj sobie w jaki sposób traciliśmy bramki w zeszłym sezonie i jak to wyglądało na lewej stronie.
                              oczekuję, że taki gość nie będzie grał na obronie, bo nie potrafi bronić i tyle, niech walczy z Kucharczykiem o lewe skrzydło, tak jak grał w Ruchu. Tam jego wzrost i dobrze ułożona lewa noga bardziej się przyda. W obronie ma grać obrońca, a nie kvrwa jakaś baletnica podskakująca na każdy zwód przeciwnika, a gra głową to dramat i tyle.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
                                Oglądałem ze 4 mecze Wisły w tym sezonie i mi tam sie podobal a co do Brzyskiego to odtworzcie sobie bramkę na Lechii i wszystko będzie jasne. Ja wiem że najlepszy byłby Jordi Alba ale zejdźcie na ziemie może.
                                Ocenianie zawodnika po jednym meczu
                                Widzisz szkoda, że Maciusia nie oglądasz więcej jednak i jego popisów. Szczególnie z czasów u Wojciechowskiego.

Komentarz

Pracuję...
                                X