Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    co za amatorka
    Ale z czyjej strony, bo ja tu widzę raczej amatorkę ze strony makaronów?

e: I mam nadzieję, że teraz postawili Interowi jakiś czas na zakończenie negocjacji na wyłączność. Inaczej będą tak wali w *uja jeszcze miesiąc i brali nas na przetrzymanie.
    Ostatnio edytowany przez a-d-a-m; [ARG:4 UNDEFINED].
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• A co z tym mitycznym funduszem transferowym? Wszystko poszło zimie na Malarza i Masłowskiego?

Komentarz

• Ten transfer nie dojdzie do skutku bo makaroniarze mają nierówno pod sufitem. Najpierw jakieś jaja odstawiali z Imbulą, który ostatecznie trafił do Porto, a teraz trwa bodajże jakiś cyrk z Salahem, także wątpię w ten transfer. Szkoda chłopaka bo nie bierze udziału w sparingach, więc nawet nie jest w rytmie meczowym, potem będzie mu ciężko wejść tak z marszu, zniszczą go takim sposobem...Nie ma hajsu za Dudę, nie ma transferów, proste. Skład na stulecie klubu cud, miód, malina z Saganem biegającym z przodu jak w smole, z ninją Masłowskim, który jest transferową porażką i z Żiru na skrzydle, którego Heniek będzie upychał na chama bo przecież muszą go sprzedać Zapowiada się ciekawy sezon

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• Inter kupuje jak szalony na credo, a my tej kasy potrzebujmy i chcemy większą część do ręki, a nie kilka rat w ciągu najbliższego roku. Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
            A myślisz że Włosi nie czytają wypowiedzi Bogusia? Doszli do wniosku że to nam bardziej zależy i grają na czas, czas którego my nie mamy i makarony o tym wiedzą.
            Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

Każdy średnio rozeznany we włoskiej piłce wie, że tamtejsze kluby preferują model transferowy z bonusami, oraz płatności w ratach w celu bilansowania budżetu. Zrobienie Interowi wyłączności jest szczytem debilizmu.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

jednych i drugich. Targowanie się o procent z awansu Interu do LM tez jest słabe. Chyba ,że chodzi o fakt iż Duda by przykutasił decydującą bramkę o awansie to tak - bo innego rozwiązania to ja nie widzę. Czemu mam komuś płacić za awans sportowy mojej drużyny jeśli teoretycznie taki Duda by nie miał an to wpływu fizycznie np kontuzja. Dawać już ten piątek 20:15 będzie zabawa będzie się działo i czuje ,że nam na forum po meczu będzie mało i mało
                Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                  A co z tym mitycznym funduszem transferowym? Wszystko poszło zimie na Malarza i Masłowskiego?
                  To jest tylko 6 mln zł i z założenia są to pieniądze przeznaczone na młodych zawodników z dużym potencjałem (tak jak Duda).

Komentarz

e: I mam nadzieję, że teraz postawili Interowi jakiś czas na zakończenie negocjacji na wyłączność. Inaczej będą tak wali w *uja jeszcze miesiąc i brali nas na przetrzymanie.
                    Raczej wyrachowanie w negocjacjach tym bardziej, że Duda z ojcem krzyczą "Tylko Inter", a BL dla odmiany "Tylko Inter". Nie ma co im się dziwić, skoro widząc jak druga strona jest nagrzana na transfer, próbują jak najlepsze warunki dla siebie ugrać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                      To jest tylko 6 mln zł i z założenia są to pieniądze przeznaczone na młodych zawodników z dużym potencjałem (tak jak Duda).
                      to gdzie ci młodzi mężczyźni? Z Wisły jakiegoś młodziaka juz Lech podprowadził ,a u nas sa jakieś wieści w tych rocznikach ?
                      Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Nie znamy szczegółów ustaleń i bonusów jakie chce Legia, ale jeżeli w piątek umawiamy się na coś, a w sobotę wywracamy wszystko do góry kołami to dla mnie jest to niepoważne. I tu stroną walącą w *uja są Makaroniarze. Przy transferach jakie robią i przy ich budżecie robić z gęby cholewę o to w jakim terminie przeleje się milion euro jest śmieszne. Mam nadzieję, że zaczęliśmy rozmowy z Wolfsburgiem i Monaco. Bez presji ze strony innych klubów będą sobie dalej robili jaja.
                        "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

I tu stroną walącą w *uja są Makaroniarze. Przy transferach jakie robią i przy ich budżecie robić z gęby cholewę o to w jakim terminie przeleje się milion euro jest śmieszne. Mam nadzieję, że zaczęliśmy rozmowy z Wolfsburgiem i Monaco. Bez presji ze strony innych klubów będą sobie dalej robili jaja.
                          Jak najbardziej. Ale to my im pozwoliliśmy na to swoim nastawieniem "Tylko Inter".

Komentarz

• Przykre jak sobie nasi działacze spętali ręce. Nawet jeśli mamy super grajków już upatrzonych jako transfer do klubu, nic z nich może nie wyjść jeśli nie opchniemy Dudy... Od przybytku widać głowa może rozboleć. A peryptie transferowe można sobie poczytać tutaj: (jak ktoś zna język, ew. chce mu się wrzucić to w translate http://www.futbalsfz.sk/zahranicie/z...du-klubov.html

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                              Jak najbardziej. Ale to my im pozwoliliśmy na to swoim nastawieniem "Tylko Inter".
                              Hmm, a ja tak sobie myślę, że to tylko Inter był zainteresowany...
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Może tak, może nie. Ale jakby nie bredzili na prawo i lewo o Interze, a nawet przyblefowali w negocjacjach, że są inni, makaronom dałoby więcej do myślenia.

Komentarz

Pracuję...
                                X