Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Legia potrzebuje przynajmniej 2 a najlepiej 3 wzmocnień, wszystko to jest naprawdę w zasięgu i możliwe jeśli dojdzie w końcu do transferu Dudy.
    Równie dobrze można powiedzieć, że Legia potrzebuje 11 wzmocnień, aby pierwszy skład grał o poziom wyżej.

Natomiast tak serio to Legia ma dwa słabe ogniwa w tej chwili, czyli starzejący się Brzyski, który nie ma konkurenta oraz prawe skrzydło, gdzie od kilku lat mamy ogromną rotację. Te dwie pozycje są kluczowe i na cito potrzebują wzmocnienia.

Kadra po dwóch transferach do pierwszego składu (Pazdan i Nikolic) prezentuje się następująco:

Kuciak
    (Malarz)

Broź............ Rzeźniczak Pazdan Brzyski
    (Bereszyński) (Lewczuk) (_____) (_____)

(Guilherme) Furman Jodłowiec Kucharczyk
    (Żyro) (Vrdoljak) (Kalinowski) (Ryczkowski)

Duda
    (Masłowski)

Nikolic
    (Saganowski)

W obwodzie pozostają m.in. Bartczak, Arak, Wieteska oraz Dyego, ale najlepiej byłoby, aby większość z nich poszła na wypożyczenia na poziomie ekstraklasy.

Nie licząc pozostałych młodych to kadra liczy obecnie 20 zawodników (włącznie z Dudą), więc zachowujemy status quo z poprzedniego roku kiedy to na zgłoszonych 28 zawodników do fazy grupowej LE dokooptowano właśnie 8 młodych, czyli tyle samo ilu może być w tym roku.
    http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...i-europy/hjffr
    Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dziennikarze kręcą się jak g w przeręblu jeśli chodzi o informacje o transferach (czyli nie lepiej sobie radzą niż zmartwieni o postęp tematu kibice). Upały chyba wszystkim zaszkodziły, w zeszłym tygodniu wszystko miało być klepnięte a dzisiaj...
      http://www.przegladsportowy.pl/pilka...448,1,721.html

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
        Jeszcze jedna ciekawa rzecz rzuciła mi się w oczy w ostatnich dniach.

Nie wiem czy to przypadek, spowodowany np. urlopami, czy zamierzone działanie. Otóż w mediach zapanowała zupełna cisza w kwestii transferów. Nawet na tt nikt nic nowego nie ćwierka, a było zawsze kilku dziennikarzy, którzy żywo opisywali co się dzieje na Ł3.
        no mi też - newsów brak, plotek brak, a w tym temacie dziesięć stron

Komentarz

• Jak myślicie, jest temat powrotu Rogera na Ł3 ?
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
            Jak myślicie, jest temat powrotu Rogera na Ł3 ?
            Nie. W zeszłym tygu podpisał roczny kontrakt z Arisem Limassol
            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Roger od dłuższego czasu co okienko wspomina , że chętnie by wrócił albo po prostu dziennikarzyny wyciągają mu to z kontekstu.

Komentarz

• Nie dla Legii.

Mário Silva ‏@mariosilvapt 5 min5 minut temu

Tiago Pinto is about to prefer a proposal from Sheffield Wednesday instead of #Legia. http://www.maisfutebol.iol.pt/transf..._medium=social ‌
                http://www.maisfutebol.iol.pt/transf..._medium=social
                Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                  Równie dobrze można powiedzieć, że Legia potrzebuje 11 wzmocnień, aby pierwszy skład grał o poziom wyżej.

Natomiast tak serio to Legia ma dwa słabe ogniwa w tej chwili, czyli starzejący się Brzyski, który nie ma konkurenta oraz prawe skrzydło, gdzie od kilku lat mamy ogromną rotację. Te dwie pozycje są kluczowe i na cito potrzebują wzmocnienia.

Kadra po dwóch transferach do pierwszego składu (Pazdan i Nikolic) prezentuje się następująco:

Kuciak
                  (Malarz)

Broź............ Rzeźniczak Pazdan Brzyski
                  (Bereszyński) (Lewczuk) (_____) (_____)

(Guilherme) Furman Jodłowiec Kucharczyk
                  (Żyro) (Vrdoljak) (Kalinowski) (Ryczkowski)

Duda
                  (Masłowski)

Nikolic
                  (Saganowski)

W obwodzie pozostają m.in. Bartczak, Arak, Wieteska oraz Dyego, ale najlepiej byłoby, aby większość z nich poszła na wypożyczenia na poziomie ekstraklasy.

Nie licząc pozostałych młodych to kadra liczy obecnie 20 zawodników (włącznie z Dudą), więc zachowujemy status quo z poprzedniego roku kiedy to na zgłoszonych 28 zawodników do fazy grupowej LE dokooptowano właśnie 8 młodych, czyli tyle samo ilu może być w tym roku.
                  http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...i-europy/hjffr
                  No, ale nie traktujmy Masłowskiego, Żyro i Dyego jako piłkarzy... Także trzech wypada już z tej wyliczanki.

Komentarz

• Coś tak czułem, że Tiago Pinto mając kartę w ręku i będąc quasi reprezentantem Portugalii szuka lepszego finansowo kierunku. U nas dostatnie maksymalnie ze 300 jurków brutto, a na Wyspach sypną mu tyle samo ale funciaków tygodniowo.

Zamieszczone przez Tonder Zobacz posta
                    No, ale nie traktujmy Masłowskiego, Żyro i Dyego jako piłkarzy... Także trzech wypada już z tej wyliczanki.
                    Pierwszemu daj rundę na wykazanie się, drugi owszem drewno, a trzeciego na oczy nie widziałeś tak samo jak i ja, więc po co oceniać?

Komentarz

• Mioduski pokaż charakter z transferami !!!!
                      Ostatnio edytowany przez Gregor79; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Mieszkam w Polsce
                      Mieszkam w Polsce
                      Mieszkam tu, tu, tu, tu

Komentarz

Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że komu jak komu, ale Arakowi należy dać szansę już na początku ligi, żeby pokazał, czy/jak mu zależy, bo może okaże się rewelacją sezonu. Wedle tego co obserwuję, to dla mnie w przeciwieństwie do przeciętniaków rzędu Mikity, materiał na bardzo solidnego snajpera. No, ale czas pokaże. Powinien być jako 2-3 napastnik, z naciskiem na 2, a Sagan wchodzić na 10 minut, bo nie ma siły biegać więcej, a jak nie to już szkolić młodych w Akademii. Wiek nie gra roli jak dla mnie, tylko forma sportowa i kondycyjna, natomiast on zwyczajnie nie ma już siły + miał problemy z sercem jakiś czas temu, co na pewno dobrze nie wpłynie. Wieteska niech będzie jako 4 czy 5 środkowy obrońca. Co do tego Dyego, to branie go z Brazylii, po to, żeby wypożyczać do innego klubu z Ekstraklasy, mija się z celem, bo i szkoda zachodu, lepiej niech się Polacy ogrywają. Chyba, że go wypożyczą do Zagłębia Sosnowiec np. i grałby solidnie na drugim poziomie rozgrywkowym. Cóż, w klubie panuje niezły burdel, chyba nikt nie ogarnia tego chaosu, aż sobie powspominałem co niektóre teksty typu " Leśny king " albo jeszcze lepszy " In Leśny we trust " Be afraid of God
                        Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Wszystko zależy od hierarchii młodych zawodników.

Patrząc po sparingach to sądzę, że najwyżej z nich stoi Ryczkowski i on powinien dostawać od Berga najwięcej szans (może nawet kilkanaście meczów w nadchodzącym sezonie), gdyż za rywali ma takich tuzów jak wcześniej wspominany Żyro. Wydaje mi się, że Arakowi będzie zdecydowanie trudniej o plac przy taktyce z 1 napastnikiem w sytuacji kiedy Nikolic będzie strzelał. Ogony, bądź kilka meczów PP to zdecydowanie za mało dla zawodnika, który skończył już 20 lat, a zagrał dopiero jeden sezon w I lidze, a piłki ekstraklasowej de facto jeszcze nie liznął. Powinien grać teraz jak najwięcej, zbierać cenne minuty co przełoży się na jego strzelecką pewność w kolejnych sezonach.

Trzeci w kolejności jest chyba Kalinowski, który prawdopodobnie zostanie jako zapchajdziura dostając kilka szans w meczach PP, bądź przy jakiejś rotacji w meczu ekstraklasy.

Pierwszą piątkę zamykają Wieteska i Bartczak, dla których wypożyczenie do klubu ekstraklasy to konieczność, gdyż inaczej podzielą losy kilku poprzednich zmarnowanych roczników.

Dyego zostanie raczej jako zawodnik do dopchania kadry, chyba że będzie to drugi Gui.

Komentarz

• Niech sobie Arka P. wypożyczą, a Arak powinien być zmiennikiem Niko. Spokojnie dałby radę i ma od kogo się uczyć.
                            Żeby nie było, nic do Piecha nie mam, jak dla mnie nie dostał (i pewnie nie dostanie) prawdziwej szansy pokazania się.

Komentarz

• Piech to leczy kontuzję, więc nikt go nie będzie chciał wypożyczyć skoro sezon rusza lada moment.

Komentarz

Piech to leczy kontuzję, więc nikt go nie będzie chciał wypożyczyć skoro sezon rusza lada moment.
                                To fakt, zatem rezerwy czekają.

Komentarz

Pracuję...
                                X