Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ustawić się w pozycji "ciśnie mnie czas" na samym starcie negocjacji, no bardzo ciekawa opcja. Ciekawe czemu nie stosowana przez nikogo?

Komentarz

• tak trochę abstrahując chciałbym zobaczyć jak by wyglądał ten temat (i inne o transferach) po sezonie 94/95 a przed sezonem 95/96...
      kto pamięta wie o co mi chodzi...
      Kowal - byłeś legendą, stałeś się mendą...

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
        mnie zastanawia co mogło się wysypać. Duda odejść chciał, Leśny sprzedać chciał, tylko Thohir kupować nie za bardzo ? czy nie za takie pieniądze ? niemniej wniosek jest smutny - wykopać talent trudno, ale o dziwo, sprzedać go jeszcze trudniej. to okienko to normalnie the sky is the limit w bezradności
        Mi się od początku wydawało, że Interowi wcale na nim nie zależy, jeśli już to za jakieś drobne. Po dotychczasowych transferach Włochów i dalszych przymiarkach widać, że nie szukają piłkarzy na tą pozycję. Może Mancini wreszcie zorientował się, że Andrzej na skrzydło się nie nadaje?

Komentarz

• Co tu dużo mówić... amatorki ciąg dalszy, coś się musi spierdolić, żeby ktoś się czegoś nauczył i wyciągał te mityczne wnioski. Wiadomo, Polak mądry po szkodzie, ale są różnego rodzaju możliwości i można było się jakoś zabezpieczyć. Nie wiem, umowa przedwstępna czy coś w tym rodzaju, która obligowała by Inter do wykupienie Dudy. Uzależniać ruchy na rynku transferowym od sprzedaży Żyro, czy Ondreja, a później się mistrzowsko zablokować? Po prostu cyrk na kółkach. Jeszcze kapryśny Michaś będzie wybrzydzał, że on ewentualnie to tylko kierunek Premiership, żadna Rosja.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Jeszcze jedna ciekawa rzecz rzuciła mi się w oczy w ostatnich dniach. Nie wiem czy to przypadek, spowodowany np. urlopami, czy zamierzone działanie. Otóż w mediach zapanowała zupełna cisza w kwestii transferów. Nawet na tt nikt nic nowego nie ćwierka, a było zawsze kilku dziennikarzy, którzy żywo opisywali co się dzieje na Ł3.
            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
              Jeszcze jedna ciekawa rzecz rzuciła mi się w oczy w ostatnich dniach. Nie wiem czy to przypadek, spowodowany np. urlopami, czy zamierzone działanie. Otóż w mediach zapanowała zupełna cisza w kwestii transferów. Nawet na tt nikt nic nowego nie ćwierka, a było zawsze kilku dziennikarzy, którzy żywo opisywali co się dzieje na Ł3.
              może już się wyprztykali z nazwisk, które faktycznie były w obrocie i teraz czekają aż Żewłak wespół z Ebebenge dokończą pierwszy sezon w FM15, co by okazało się kto ma szansę stać się gwiazdą
              ------------------------------------------------
              Hey man, you know I'm really OK
              The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

Jeszcze jedna ciekawa rzecz rzuciła mi się w oczy w ostatnich dniach. Nie wiem czy to przypadek, spowodowany np. urlopami, czy zamierzone działanie. Otóż w mediach zapanowała zupełna cisza w kwestii transferów. Nawet na tt nikt nic nowego nie ćwierka, a było zawsze kilku dziennikarzy, którzy żywo opisywali co się dzieje na Ł3.
                albo wiedza o czyms czego my nie wiemy a wypada o tym nie pisac ;-) np: brak kasy
                Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Teraz na tapecie będzie konflikt Wandzela z Piniokiem
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Przecież to nie jest tajemnica, że bez sprzedaży Dudy, bądź Żyro nie ma floty na transfery. Za Orlando Sa i Dossa Juniora na czysto wpadło ok. 1 mln euro, a ta kasa rozeszła się już na Pazdana i Nikolica.

Jeśli nikt nie odejdzie za kasę to spodziewam się, że skończy się na skrzydłowym last minute.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                      Jeśli nikt nie odejdzie za kasę to spodziewam się, że skończy się na skrzydłowym last minute.
                      Ojamaa w sierpniu wraca!

Razem z Masłowskim i Żyro stworzy ofensywny trójząb na miarę jubileuszu.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Odnośnie wypowiedzi skierowanych w moją stronę na poprzednich stronach. Oczywiście, że nie jestem zadowolony jako kibic z tego co obecnie dzieje się w klubie i jak wygląda ten początek przygotowań do sezonu. Oczywiście, że nie jestem zadowolony z tego jak wypowiada się i działa Leśny bo nie wiem jakbym czuł się na miejscu Michała, któremu Leśny wprost powiedział, żeby wypierdalał a Michaś z uśmiechem na ustach zostaje w klubie. Nie rozumiem jak można trąbić na prawo i lewo o tym, że Żyro i Duda wylatują z klubu, po prostu mają zostać z niego wyjebani a pieniądze za te supertalenty mają zostać przeznaczone na wzmocnienia klubu. Teraz się okazuję, że na Michała nie ma chętny a Inter ma inne priorytety transferowe niż Duda z gównoligi i nie będzie im się spieszyło z transferem do rezerw. Tak więc gratulacje za te ruchy, ale... ale to dalej początek Lipca, może jakimś cudem wszystko ruszy jak nie w tym to w przyszłym tygodniu i wpadnie na raz 2-3 transfery i wszystko będzie wyglądać wtedy zupełnie inaczej.

Legia potrzebuje przynajmniej 2 a najlepiej 3 wzmocnień, wszystko to jest naprawdę w zasięgu i możliwe jeśli dojdzie w końcu do transferu Dudy.
                        Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
                          Czekają aż Żewłak wespół z Ebebenge dokończą pierwszy sezon w FM15, co by okazało się kto ma szansę stać się gwiazdą
                          You made my day
                          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                          Wiedźmin

Komentarz

Szczególnie Mioduski odnosił w biznesie spore sukcesy więc chyba ma pojęcie jak powinno wyglądać dobrze działające przedsiębiorstwo...
                            I jak dla mnie Legia pod względem biznesowym, marketingowym poszła zdecydowanie do przodu. Niestety biznes piłkarski jest troszkę inny i wychodzi tu brak doświadczenia, tym bardziej, że otoczyli się wieloma amatorami typu Ostrowska czy Bungabunga. Robienie dobrego PR wychodzi im naprawdę dobrze, szczególnie gdy zmusił ich do tego popyt na Legię i jak okazało się, że nie ma nagle 30 tysięcy fanatyków w związku z czym trzeba jakoś owinąć ten produkt w sreberko ze złota aby przyciągnąć na stadion wielu pasjonatów futbolu. A dla wielu ludzi fanatycznie związanych z tym klubem bez różnicy co będzie owinięte w tym sreberku , czy kawior czy kawał zgniłego jabłka to i tak każdy na meczu się pojawi. Co najwyżej możemy sobie podyskutować. Za to ważne by przysłowiowy Janusz usłyszał jak tu wszystko pięknie i kolorowo i to im się udaje bardzo dobrze.

Komentarz

• Świetnie im się to udaje tylko w żaden sposób nie przekłada się to na frekwencję. Żeby ściągnąć januszy to trzeba zrobić kilka głośnych transferów i zaoferować skuteczną, ładną i ofensywną grę.
                              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• No tak. Dlatego napisałem , że wychodzi im brak doświadczenia w biznesie piłkarskim. Nie mniej jednak rozgłos w mediach mają bardzo dobry. Transfery za miliony i to nie jeden, dodatkowe fundusze na transfery, nowa kolekcja strojów itd.

Komentarz

Pracuję...
                                X