Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Masz problem to odezwij sie na priv. Jak bedziesz kiedys w Warszawie to chetnie o tym z tobą podyskutuję. Poki co strugasz wielkiego bohatera na forum, plułeś sie już do kilku osob, aż Cie Mort dwukronie zapraszał na pogadankę do źródełka. W zyciu jeszcze nie czytałem jakiegos twojego merytorycznego wpisu. Wszystkie w *uj zabawne.

To tyle jezeli chodzi o moje rozmywanie. Sorry dla reszty za zaśmiecanie tematu.
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• raz jak nie wiesz co znaczy "frajer" to nie rzucaj tym określeniem

a dwa jak jestes mocny zza klawiatury to się ustaw z Adamem i powtórz mu to samo w oczy

tyle z mojej strony

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz
        Niektórzy "żyją tylko Legia" i potrafią skopiować na forum info z twittera 5s po tym jak się ukazał. Do tego frajer pilnuje niby porządku a sam rozmywa co drugi temat.
        Nie rozmywa bardziej od Ciebie i co ci przeszkadza to że "Niektórzy żyją tylko Legia". Niektórzy żyją tylko tym, aby do kogoś lub do czegoś się przysrać.
        Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
        Trochę nie rozumiem tych kwot wydawanych na piłkarzy przez Leśnego...najpierw napalił się na Masłowskiego (wracającego po dłuuugiej kontuzji) i wydał na niego sporo kasy (około 700-800 tys. euro), teraz wydał na Pazdana około 700 tys. euro...Obu tych przypadków nie rozumiem, Masłowski po długiej kontuzji, już nie młody talent, tak naprawdę jeszcze nic nie osiągnął, a Pazdan miał jeszcze rok kontraktu z Jagą (chyba, że źle coś wyczytałem i się mylę). Ale jeśli rzeczywiście miał tylko rok kontraktu i Jaga wyciągnęła od Legii 700 tys euro, to Leśny został po prostu wycyckany jak dziecko. Zaraz ktoś napisze, że inni się nim interesowali i by go zgarnęli...Trudno. Nie płaci się tak dużej kasy za zawodnika, któremu kończy się kontrakt.

Za 800 tys euro to powinni przyjść, ale obaj, a jak nie, to było ich odpuścić i tyle. A potem zdziwienie, że brakuje kasy na inne wzmocnienia.
        Ja chciałbym prawdę mówiąc dożyć czasów gdy będziemy wydawać na zawodników po kilka milionów. A póki co my bierzemy udział w loterii. I takie strzały jak Masłowski będą nam się trafiać, oby jak najrzadziej. Inna sprawa że mimo iż sam nie wierze w Masłowskiego, to bardzo chcę się mylić i zobaczyć Masłowskiego który dzieli i rządzi na boisku. Te mityczne pół roku minęło, więc poczekajmy, na pierwsze mecze. Oby było z nim jak z Brzyskim, Broziem i Jodłowcem.
        Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wedlug transfermarktu.de, Lukasz Szukala jest bez klubu.
          http://www.transfermarkt.pl/lukasz-s.../spieler/19081

Komentarz

• Japierdolę, pogryźta się.

Co do tematu, to skoro scouting leży, a pojawiają się coraz dziwniejsze, forumkowe propozycje, to i ja dam swoją.

Maor Melikson.

Komentarz

• Sport
              Tymczasem wciąż nie wiadomo, czy rundę jesienną sosnowiczanie rozpoczną z Jakubem Arakiem, najlepszym strzelcem zespołu w poprzednim sezonie. Zawodnik do rozgrywek przygotowuje się obecnie z Legią. - W Warszawie zostanie jeszcze przez tydzień - informuje sternik Zagłębia, Marcin Jaroszewski. - Decyzja o jego najbliższej przyszłości zapadnie po weekendzie. Rozmawiałem z prezesem Bogusławem Leśnodorskim na ten temat i sądzę, że prawdopodobieństwo powrotu Kuby do nas jest całkiem duże.

Wciąż decydujący głos w tej sprawie należy do trenera wicemistrzów Polski, Henninga Berga. Trzeba jednak koniecznie dodać, że Araka chcą mieć u siebie inne kluby ekstraklasy. Na chwilę obecną poważnie interesują się nim Piast Gliwice, Górnik Łęczna i Cracovia. Piłkarz wyrobił sobie jednak bardzo silna markę w Sosnowcu. Jeśli nie zostanie przy Łazienkowskiej, raczej nie będzie brał pod uwagę innych opcji niż Zagłębie.
              Z wypowiedzi HB dla legia.com wynika jednak, że ani on, ani Kopa nie zostaną w Legii na rundę jesienną.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                Z wypowiedzi HB dla legia.com wynika jednak, że ani on, ani Kopa nie zostaną w Legii na rundę jesienną.
                Jeśli sprowadzą jeszcze jednego napastnika to zapewne nie zostanie, jeśli nie to zostanie, ale za dużo minut to raczej go nie pooglądamy.
                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                  Jeśli sprowadzą jeszcze jednego napastnika to zapewne nie zostanie, jeśli nie to zostanie, ale za dużo minut to raczej go nie pooglądamy.
                  Jest jeszcze Piech, który ma zostać z nami przynajmniej pół roku, z tym że do gry wróci za jakieś półtora miesiąca i Adaś Ryczkowski, który na skrzydle traci przynajmniej połowę swoich walorów więc może dostanie w końcu szansę gdzieś w ataku... Ale i tak nie mogę pojąć tego toku rozumowania. Nie lepiej stawiać w końcówkach, przez te 15-20 minut, na Araka niż na Sagana? Nawet z ekonomicznego punktu widzenia?

Komentarz

Nie lepiej stawiać w końcówkach, przez te 15-20 minut, na Araka niż na Sagana? Nawet z ekonomicznego punktu widzenia?
                    Pewnie, że lepiej. I każdy pewnie się z tym zgodzi. Problem jest tylko jeden, upór tego łysego gamonia i permanentne stawianie na dziadka Marka...
                    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                    Wiedźmin

Komentarz

• Wystarczyło to przeczytać i już ciśnienie w górę. Jest zdolny, młody chłopak, trzeba go rozwijać, ogrywać, przyzwyczajać do pierwszej drużyny, dawać szansę w pucharach, niech zdobywa cenne doświadczenie, to nie, lepiej ogrywać Sagana.

W tym sezonie coś czuję będzie jeszcze większe rozczarowanie niż w zeszłym.
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Na stulecie jak bedzie klapa, to kibice dlugo tego nie zapomna Panowie B&L. Bierzcie sie do roboty ku**a, bo zaraz liga, a sklad gorszy, niz na wiosne gdzie styl druzyny byl najgorszy od kilku dobrych lat.
                        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Jest jeszcze Piech, który ma zostać z nami przynajmniej pół roku, z tym że do gry wróci za jakieś półtora miesiąca i Adaś Ryczkowski, który na skrzydle traci przynajmniej połowę swoich walorów więc może dostanie w końcu szansę gdzieś w ataku... Ale i tak nie mogę pojąć tego toku rozumowania. Nie lepiej stawiać w końcówkach, przez te 15-20 minut, na Araka niż na Sagana? Nawet z ekonomicznego punktu widzenia?
                          W Legii napastnik jest od tego, żeby grał na skrzydle...
                          Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                            Na stulecie jak bedzie klapa, to kibice dlugo tego nie zapomna Panowie B&L. Bierzcie sie do roboty ku**a, bo zaraz liga, a sklad gorszy, niz na wiosne gdzie styl drużyny byl najgorszy od kilku dobrych lat.
                            jest czas co się pan denerwujesz Ze składu pozbyliśmy się dywersantów i obiboków którzy i tak grzali ławe. Okno dopiero co szeroko otwarte wiec trzeba czekać na powiew świeżości. Juz w piątek proszę przygotować się na grzmoty
                            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                              jest czas co się pan denerwujesz Ze składu pozbyliśmy się dywersantów i obiboków którzy i tak grzali ławe. Okno dopiero co szeroko otwarte wiec trzeba czekać na powiew świeżości. Juz w piątek proszę przygotować się na grzmoty
                              W zasadzie to transfery potrzebne są dopiero zima, bo teraz to spokojnie sobie po 1,5 pkt pozbieramy, nie ma co płacić piłkarzom za takie granie. Na zimowe okienko jest już lista zawodników i spokojnie 3-4 dołączy już w czasie pierwszego obozu.
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                                W zasadzie to transfery potrzebne są dopiero zima, bo teraz to spokojnie sobie po 1,5 pkt pozbieramy, nie ma co płacić piłkarzom za takie granie. Na zimowe okienko jest już lista zawodników i spokojnie 3-4 dołączy już w czasie pierwszego obozu.
                                Z aklimatyzacją i wdrożeniem w taktykę będą akurat gotowi na sezon 2016/2017.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X