Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• enerbahçe potwierdziło, że nie przedłuży wygasającego za trzy dni kontraktu z Emre Belözoğlu.

34-letni pomocnik grał w Fenerbahçe od 2013 roku. Był także piłkarzem tego klubu w latach 2008-2012. W swojej karierze występował również w Galatasarayu, Interze Mediolan, Newcastle oraz Atlético Madryt.

W minionym sezonie zdobył sześc bramek w 26 meczach ligi tureckiej. W kadrze narodowej strzelił dziewięć goli w 94 spotkaniach.
    Zamiast ściągać ogórków mogliby na jeden sezon ściągnąć Pana Turka , zrobiłby różnicę , wygrał ligę , pomógł w Europie i koszta by się zwróciły

* tekst napisany z przymrużeniem oka :cii:

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
      No wlasnie tym bardziej ze wypowiada die sensowniej niz wiekszosc go atakujacych.
      Nie
      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Andrzej to nasz onetowiec zatrudniony przez modów by podbić klikalność forum a w temacie: oglądając wczoraj sparing i widząc naszą nieudolność w rozegraniu akcji- może (używając nomenklatury Endrju) warto by Klicha przytulić?

Komentarz

• Tu nie chodzi tylko o 10, wydaje mi sie że głównym problem to tak naprawdę środek , potrzeba zawodnika który byłby graczem 50/50 dobrze w obronie , ale i który minie zawodnika, teraz jedynie Jodła czasem próbuje , ale to za mało, oglądając grę to zawodnicy boją sie podawać do środka bo ani Jodła ani tym bardziej iv nie odwrócą sie z pomocnikiem drużyny przeciwnej na plecach, a furman to nie ten typ zawodnika. Pomijam kwestie naszego piłkarza ,, ninja" bo niestety nie te umiejętności ( choć błagam w myślach zeby mnie zaskoczył ). Mam tylko nadzieje że ten sposób gry ( długie piłki na bok ) zmieni sie gdy dojdzie kilku zawodników który pociągną grę.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
            Guilherme jak najbardziej dalej jest skrzydłowym. Fajnie, że oceniasz kreatywność drużyny po dwóch spotkaniach, to bardzo dojrzałe i rozsądne. Dopóki Kosecki oficjalnie nie zostanie przyklepany, dalej jest zawodnikiem Legii. Legia miała i ma dalej wszystko by odjechać lidze na lata i zresztą jak najbardziej to robi. Śmieszy mnie, że 2 punkty dzieliły Legię od jednego z najlepszych sezonów w historii do.. sezonu debilizmów Berga i piłkarzoli Może nie chodziło tu o ambicje i zaangażowanie a po prostu o ludzie siły, którym brakowało Legionistom. Jaki smród zostawili po sobie w szatni Orlando i Dossa nie wiemy. Berg to nie Skorża, że Ljuboja mógł trenować kiedy chciał, pić kiedy chciał i robić co chciał. Tacy piłkarze mają dawać przykład młodym a widocznie Orlando go nie dawał. Legia zapłaciła za to sporą cene - brak eliminacji do LM. Zostawili dużo serca w meczach eliminacyjnych i grupowych do LM/LE i osiągnęliśmy tam jak na nasze warunki świetne wyniki, wygraliśmy Puchar Polski i 2 punkty a nie 10 dzieliły nas od mistrzostwa Polski. Przegraliśmy je w meczu z Lechem i podtrzymuje swoje zdanie, że mecze o 1,5 nie były nic warte, decydował mecz z Lechem w fazie mistrzowskiej i tyle.
            Cieszę się, że tobie podobał się styl Legii w rundzie mistrzowskiej ...długa laga i jakoś to będzie, bądź piłka do Żyry- kontra i gol, lub wrzutka Brzyskiego w pole karne, a Sagan jest przed 16-tką...cóż co kto lubi.

Nie ten sezon nie byłby najlepszy, po pierwsze przez regres drużyny - styl, mentalność, taktyka itd. Plus porażka organizacyjna w LM, skoro uważasz to za "prawie" najlepszy sezon...cóż co kto lubi.

A może Orlando dawał przykład, ale np. powiedział co sądzi o Bergu w rozmowie w cztery oczy (takie pierdu dywagacje możemy sobie snuć do usranej śmierci, bo nikt oprócz zainteresowanych nie wiem co tam zaszło).

Szkoda, że tego serca nie zostawili w meczach ligowych...gdybyśmy wygrali z Piastem to bylibyśmy mistrzem i mecz z Lechem mogli zagrać na śpiąco.

Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
            Lech nawet jak awansuje do LM to nie przegoni nas w niczym.
            Co bierzesz? Też to chcę...
            Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• http://wideo.przegladsportowy.pl/wid...39,1,1060.html

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                Cieszę się, że tobie podobał się styl Legii w rundzie mistrzowskiej ...długa laga i jakoś to będzie, bądź piłka do Żyry- kontra i gol, lub wrzutka Brzyskiego w pole karne, a Sagan jest przed 16-tką...cóż co kto lubi.

Nie ten sezon nie byłby najlepszy, po pierwsze przez regres drużyny - styl, mentalność, taktyka itd. Plus porażka organizacyjna w LM, skoro uważasz to za "prawie" najlepszy sezon...cóż co kto lubi.

A może Orlando dawał przykład, ale np. powiedział co sądzi o Bergu w rozmowie w cztery oczy (takie pierdu dywagacje możemy sobie snuć do usranej śmierci, bo nikt oprócz zainteresowanych nie wiem co tam zaszło).

Szkoda, że tego serca nie zostawili w meczach ligowych...gdybyśmy wygrali z Piastem to bylibyśmy mistrzem i mecz z Lechem mogli zagrać na śpiąco.

Co bierzesz? Też to chcę...
                Nigdzie nie napisałem, że podobał mi się styl Legii w rundzie mistrzowskiej. Nigdzie nie napisałem, że byłby to najlepszy sezon Legii w historii a byłby jednym z najlepszych. Puchar Polski, wyjście z fazy grupowej LE i ewentualne mistrzostwo Polski to na dzień dzisiejszy trofea zapewniające notkę w historii klubu jako jeden z najlepszych sezonów. Kogo obchodzi styl ? W tej grze liczy się by strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika. O organizacji niczego nie napisałem, ale jak Kowalczyka swego czasu pijanego zgarniali spod bloku na mecze to organizacyjnie wtedy było wszystko w porządku ? Czy sobie selekcjonujesz fakty pod swoje tezy ? O Orlando między wierszami mówił Jakub Rzeźniczak i Bogusław Leśnodorski. Przykład Orlando młodym dał też w ostatnim meczu przy Łazienkowskiej.

Lechowi ewentualny awans do LM nic wielkiego nie przyniesie, nie wybudują za te pieniądze ani wielkiej akademii piłkarskiej super talentów ani nie nasprowadzają super gwiazd. Na razie naściągali szrotu na szybko a niektórym na forum oczy się zaświeciły, że Legia tak szybko nie działa.
                Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Moim zdaniem ruch z Pazdanem bardzo dobry. Jeden z lepszych obrońców w lidze za rozsądną cenę. Wolę takiego niż jakiś wynalazek który może odpali a może nie. Nikolic też powinien się sprawdzić, a ten Brazylijczyk to jedna wielka niewiadoma. Może być jak Roger, a może być jak Manu.
                  -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                  -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Ondrej Duda zapowiada na łamach włoskich mediów swój rychły transfer do Interu Mediolan. - Kluby cały czas negocjują, ale do końca przyszłego tygodnia zostanę zawodnikiem Interu - mówi serwisowi fcfcinternews.it pomocnik Legii.
                    http://sport.wp.pl/kat,32284,title,D...wiadomosc.html

Komentarz

• Żyro kontuzjowany. Transfer poszedł...
                      Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Piotr Kamieniecki ‏@PKamieniecki 19 min.19 minut temu
                        Kontuzja Michała Żyry na treningu. Jak poważna? Będzie pewnie wiadomo wieczorem lub jutro.
                        Nie pozbędziemy się go nigdy

Komentarz

• Ponoć skręcenie kostki.
                          To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Od wtorku może być wielu piłkarzy do wyciągnięcia z ligi greckiej. Są tam jacyś ciekawi gracze w naszym zasięgu?

Komentarz

• Duda napisał na swoim profilu na FB (o ile to oficjalne konto prowadzone przez samego piłkarza), że nie rozmawiał z żadnym włoskim dziennikarzem.

Komentarz

• Jeszcze i ten zostanie. Żyro już dawno miał zmienić pracodawcę, Duda podobnie. Wszystko się mocno przyciąga, a w konsekwencji zostaną obaj..

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Pracuję...
                                X