Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Andrzej10, opuść to forum bo nikt nie chce czytać tych twoich gównianych teorii...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
      A ja myślę że Gui pójdzie do środka jeśli przyjdzie ten LO i z nim będą na jesieni próbować grać jako rozgrywającym, a jeśli wariant nie wypali to w zimie będą kogoś próbować ściągnąć. No chyba że jakaś super okazja się przytrafi, ale tak to wątpię aby kogoś kupowali jeszcze nie po to setki tys euro wydawali na asa z Zawiszy, aby nie dać mu szansy na jesieni i jak nie wypali to Gui pogra za niego. A w zimie zacznie się szukanie kogoś poważnego. Może Radovica Chińczycy puszczą wcześniej, z nimi różnie bywa po awansie może będą chcieli kogoś lepszego i Radovicovi podziękują zapłacą cały kontrakt i powiedzą idź człowieku z Bogiem gdzie chcesz . A Masłowski może pójdzie w ramach rozliczenia za jakiś inny talent ekstraklasy Ja ogólnie wierzę w Sagana, wierzę w Żyro, we wszystkich wierzę, ale jak widzę wyraz twarzy Masłowskiego to w niego nie wierzę, no nic na to nie poradzę . Ja jak się na niego patrzę to jedyne co we mnie wzbudza to odruchy miłosierdzia, bo wygląda na takiego jakiegoś biednego człowieka, jakby był przestraszony. Szkoda mi go po prostu, bo chyba sam ma świadomość że to nie jego bajka. Ale wątpię aby go klub skreślił przed końcem jesieni, za dużo zapłacili aby teraz kupować kolejnego rozgrywacza. Może Zawisza awansuje i się wymienimy na jakiś kolejny talent z Zawiszy , może jakiś interes z Jagą, dadzą Mackiewicza, a my im Masłowskiego, może Probierz weźmie go obroty.
      większych rozterek na pierwszą wakacyjną sobotę nie masz ?

Dla mnie możesz i wierzyć w latającego potwora spaghetti, kogo tu obchodzi twoje wyznanie wiary ?
      Ostatnio edytowany przez Ursynów1916; [ARG:4 UNDEFINED].
      Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
      Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
      To jest Służewiec To są Nasze Termopile
      Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
      Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
      Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
      W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
      A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
        Pomijając , że piszesz jak obłąkany to jaki wcześniej Zawisza talent wypuścił ?
        Zerknij sobie na temat, więc nie wiem o co wam chodzi ? Mam pisać analizy i referaty na temat specyfiki i typu zawodnika na daną pozycję z podaniem przykładów ?
        Patrz Robak kupili go Chińczycy i okazało się że go nie chcą, zapłacili mu chyba cały kontrakt i grał w Pogoni, co takiego napisałem dziwnego. Dlaczego nie miałby być po sezonie za słaby dla klubu z chin Radović gdyby awansowali w I lidze chińskiej grając goście z kontaktami takimi że to co zarabia Radovic to nic specjalnego. Może dziwne jest dla ciebie to że Gui zagrać mógłby na środku, albo dziwne dla ciebie jest to że za Masłowskiego zapłacono dużo kasy i klub na pewno 5 razy się zastanowi zanim z niego zrezygnuje i zacznie szukać kolejnego rozgrywającego. A może dziwne dla ciebie i jakiegoś pan "b.", jest możliwe to że gdyby na jesieni Masłowski jednak się nie sprawdził to kluby nie rozważał opcji wymiany za jakiegoś innego zawodnika obiecującego czy to z Zawiszy czy to z Jagiellonii ? Temat jest dość luźny , więc tak go traktuję, a ty jak nie masz nic do napisania po za przepieprzaniem się z kolegą "b." to może idź na spacer. Nie wiem w czym masz ty i twój kolega "b." problem. Pozdrawiam serdecznie człowieku.

Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
        większych rozterek na pierwszą wakacyjną sobotę nie masz ?

Dla mnie możesz i wierzyć w latającego potwora spaghetti, kogo tu obchodzi twoje wyznanie wiary ?
        To samo mogę napisać o twoich wypocinach, pozdrawiam
        Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Swoją drogą scenariusz ze Chinczycy wypuszczą wcześniej Radovica nie jest wcale taki nierealny. W Chinach obowiązują limity na obcokrajowców (max: 3) Jeśli Rado będzie długokontuzjowany to moga z nim rozwiązać kontrakt żeby nie blokował miejsca dla graczy zagranicznych :P
          Janusz z Południowej

Komentarz

• Andrzeju, nie denerwuj się.
            Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
              Mhm szczególnie kreatywną taktykę zastosowaliśmy w meczach ze Śląskiem i Lechią.

Chyba nie czytasz prasy Koseckiego już nie ma w Legii, kwestia gdzie odejdzie, Gui nie jest już skrzydłowym.

Frustracja jest, bo mieli wszystko, żeby odjechać tej lidze o lata, ale przez różne debilizmy zarządu, Bega i piłkarzoli dogonił nas Lech (sportowo - nie daj Boże stanie się cud i fartownie awansują do LM to dogonią/przegonią nas organizacyjnie i finansowo), a do drzwi puka Lechia.

Też byłeś w tej grupie, która przez cały sezon udawała, że nic się nie stało, kiedy przegrywaliśmy mecze o 1,5 pkt?

Nie jesteśmy podstawieni pod ścianą? Uważasz, że ten skład nie jest wypalony? A czy przypadkiem podczas rundy mistrzowskiej nie bredzili, że grają/zagrają z pełnym zaangażowaniem? Jak to wyglądało, przypomnisz nam? A co mówił prezes, że ilu trzeba wymienić? A czy przypadkiem Żyro nie potwierdza, że odleciał np. dzisiejszym wywiadem?

Proste pytanie, skoro aklimatyzacja w Legii trwa pół roku (kolejna złota myśl z klubu) to lepiej żeby się zgrywali już teraz czy za miesiąc?...ale wiem, wiem gramy tylko o 1,5 pkt.
              Guilherme jak najbardziej dalej jest skrzydłowym. Fajnie, że oceniasz kreatywność drużyny po dwóch spotkaniach, to bardzo dojrzałe i rozsądne. Dopóki Kosecki oficjalnie nie zostanie przyklepany, dalej jest zawodnikiem Legii. Legia miała i ma dalej wszystko by odjechać lidze na lata i zresztą jak najbardziej to robi. Śmieszy mnie, że 2 punkty dzieliły Legię od jednego z najlepszych sezonów w historii do.. sezonu debilizmów Berga i piłkarzoli Może nie chodziło tu o ambicje i zaangażowanie a po prostu o ludzie siły, którym brakowało Legionistom. Jaki smród zostawili po sobie w szatni Orlando i Dossa nie wiemy. Berg to nie Skorża, że Ljuboja mógł trenować kiedy chciał, pić kiedy chciał i robić co chciał. Tacy piłkarze mają dawać przykład młodym a widocznie Orlando go nie dawał. Legia zapłaciła za to sporą cene - brak eliminacji do LM. Zostawili dużo serca w meczach eliminacyjnych i grupowych do LM/LE i osiągnęliśmy tam jak na nasze warunki świetne wyniki, wygraliśmy Puchar Polski i 2 punkty a nie 10 dzieliły nas od mistrzostwa Polski. Przegraliśmy je w meczu z Lechem i podtrzymuje swoje zdanie, że mecze o 1,5 nie były nic warte, decydował mecz z Lechem w fazie mistrzowskiej i tyle. Lech nawet jak awansuje do LM to nie przegoni nas w niczym.
              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

Zerknij sobie na temat, więc nie wiem o co wam chodzi ? Mam pisać analizy i referaty na temat specyfiki i typu zawodnika na daną pozycję z podaniem przykładów ?
                Patrz Robak kupili go Chińczycy i okazało się że go nie chcą, zapłacili mu chyba cały kontrakt i grał w Pogoni, co takiego napisałem dziwnego. Dlaczego nie miałby być po sezonie za słaby dla klubu z chin Radović gdyby awansowali w I lidze chińskiej grając goście z kontaktami takimi że to co zarabia Radovic to nic specjalnego. Może dziwne jest dla ciebie to że Gui zagrać mógłby na środku, albo dziwne dla ciebie jest to że za Masłowskiego zapłacono dużo kasy i klub na pewno 5 razy się zastanowi zanim z niego zrezygnuje i zacznie szukać kolejnego rozgrywającego. A może dziwne dla ciebie i jakiegoś pan "b.", jest możliwe to że gdyby na jesieni Masłowski jednak się nie sprawdził to kluby nie rozważał opcji wymiany za jakiegoś innego zawodnika obiecującego czy to z Zawiszy czy to z Jagiellonii ? Temat jest dość luźny , więc tak go traktuję, a ty jak nie masz nic do napisania po za przepieprzaniem się z kolegą "b." to może idź na spacer. Nie wiem w czym masz ty i twój kolega "b." problem. Pozdrawiam serdecznie człowieku.

ale o czym Ty w ogóle piszesz, ja rozumiem analizować, rozkładać na czynniki pierwsze, spekulować. Ale to wszystko trzeba robić na podstawie faktów -> konkretnych przesłanek. A Twoja wypowiedź sprowadza się do może, może, może, może
                Może Leśniodorski wygra w totka, może wtedy kupi Messiego, który może się nie sprawdzi, może Widzew kupi miejsce w ekstraklasie i może wymienimy się na Messiego z jakimś talentem z RTS, bo ja ogólnie wierzę w szkółkę Widzewa.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Za referaty się nie bierz lepiej.

Zadałem wyraźne pytanie jaki wcześniej (tzn w ostatnich kilku latach ) talent wypuścił klub z Bydgoszczy i nie odpowiedziałeś , tylko tłumaczysz na około odbijając od sedna.

Zgadza się , że to luźny temat , ale mimo to swoimi wypowiedziami należy trzymać choć umiarkowany językowo fason.

Komentarz

• ja Andrzeju nie mam z niczym problemu,ale

a) masz max 14 lat
                    b) piszesz posty naćpany
                    c) twoje IQ jest na poziomie Gwinei równikowej
                    d) piszesz te wypociny z nudów i kręcisz sobie bekę

jeśli żaden z pkt a,b,c,d nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, to udaj się w tempie ekspresowym do psychiatry

pozdro

Komentarz

• Panowie.... Jak Was denerwują czyjeś wpisy to jest na forumce taka opcja jak "ignoruj" czy "czarna lista" i problem z bańki. Nie rozmywajmy tematów. Andrzej pisze specyficznie, ale wcale nie tak często od czapy.
                      "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                        Andrzej pisze specyficznie, ale wcale nie tak często od czapy.
                        Taaa... specyficznie pisze w każdym temacie. Od NBA, gdzie został wyśmiany, poprzez Ekstraklasę i działy związane z Legią. Dobrze, że się do Polityki nie pcha, bo wyłapałby bana w trybie ekspresowym.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                          ja Andrzeju nie mam z niczym problemu,ale

a) masz max 14 lat
                          b) piszesz posty naćpany
                          c) twoje IQ jest na poziomie Gwinei równikowej
                          d) piszesz te wypociny z nudów i kręcisz sobie bekę

jeśli żaden z pkt a,b,c,d nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, to udaj się w tempie ekspresowym do psychiatry

pozdro
                          Obstawiam d, tak rozbudowanych postów nie napisałby naćpany 14 latek z Gwinei.
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez chmielo Zobacz posta
                            taaa... Specyficznie pisze w każdym temacie. Od nba, gdzie został wyśmiany, poprzez ekstraklasę i działy związane z legią. Dobrze, że się do polityki nie pcha, bo wyłapałby bana w trybie ekspresowym.
                            nie podpowiadaj mu !
                            SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                              Panowie.... Jak Was denerwują czyjeś wpisy to jest na forumce taka opcja jak "ignoruj" czy "czarna lista" i problem z bańki. Nie rozmywajmy tematów. Andrzej pisze specyficznie, ale wcale nie tak często od czapy.
                              No wlasnie tym bardziej ze wypowiada die sensowniej niz wiekszosc go atakujacych.
                              Moin, moin was geht?

Komentarz

A ja myślę że Gui pójdzie do środka jeśli przyjdzie ten LO i z nim będą na jesieni próbować grać jako rozgrywającym, a jeśli wariant nie wypali to w zimie będą kogoś próbować ściągnąć. No chyba że jakaś super okazja się przytrafi, ale tak to wątpię aby kogoś kupowali jeszcze nie po to setki tys euro wydawali na asa z Zawiszy, aby nie dać mu szansy na jesieni i jak nie wypali to Gui pogra za niego. A w zimie zacznie się szukanie kogoś poważnego. Może Radovica Chińczycy puszczą wcześniej, z nimi różnie bywa po awansie może będą chcieli kogoś lepszego i Radovicovi podziękują zapłacą cały kontrakt i powiedzą idź człowieku z Bogiem gdzie chcesz . A Masłowski może pójdzie w ramach rozliczenia za jakiś inny talent ekstraklasy Ja ogólnie wierzę w Sagana, wierzę w Żyro, we wszystkich wierzę, ale jak widzę wyraz twarzy Masłowskiego to w niego nie wierzę, no nic na to nie poradzę . Ja jak się na niego patrzę to jedyne co we mnie wzbudza to odruchy miłosierdzia, bo wygląda na takiego jakiegoś biednego człowieka, jakby był przestraszony. Szkoda mi go po prostu, bo chyba sam ma świadomość że to nie jego bajka. Ale wątpię aby go klub skreślił przed końcem jesieni, za dużo zapłacili aby teraz kupować kolejnego rozgrywacza. Może Zawisza awansuje i się wymienimy na jakiś kolejny talent z Zawiszy , może jakiś interes z Jagą, dadzą Mackiewicza, a my im Masłowskiego, może Probierz weźmie go obroty.

romek k nie ćpaj
                                q[-_-]p

Komentarz

Pracuję...
                                X