Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
    Dawać tego murzyna z Gabonu.
    Murzyn już nie aktualny i na 100% nie zagra w Legii

Komentarz

• Szwoch to niech dobrze wyzdrowieje, nabierze sił i jeszcze zdąży u nas pograć. Może za innego trenera
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Helu77 Zobacz posta
        Murzyn już nie aktualny i na 100% nie zagra w Legii
        E, tam. Nigdy nie mów nigdy.
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Guilherme - Furman, Jodłowiec - Żyro, Masłowski, Kucharczyk - Nikolic

To nie jest marny skład? Widocznie mamy inne oczekiwania. Na już potrzeba 4 ludzi do tego składu

Komentarz

• Jakby były inne nazwiska niż Żyro i Masłowski to może być
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
              ....Nie rozumiem też czemu niektórzy mają takie "sranie" by wszyscy byli dograni przed lipcem/obozem.. Ja wole by dograli transfer taki jaki naprawdę chcą i żeby to potrwało 2 tygodnie dłużej niż żeby na szybko skupowali szrot jak Lech. ....
              Może dlatego, że jak sprzedadzą Dudę tak jak Rado w ostatniej chwili to będzie wiadomo kupa. Trzeba się uczyć na błędach. Chyba, że zadowala Cię w naszej kadrze JEDEN rozgrywający pomocnik w postaci Masłowskiego.

Komentarz

• Z Legii odeszło dwóch czołowych napastników, Radović i Sa. Przyszedł tylko Nikolić, który mam nadzieję z miejsca zacznie nam strzelać bramki, ale na dobrą sprawę przydałby się ktoś jeszcze. Arak jest jeszcze młody, Piech się leczy, a o Saganie nie chce mi się nawet pisać.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                  Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Guilherme - Furman, Jodłowiec - Żyro, Masłowski, Kucharczyk - Nikolic

To nie jest marny skład? Widocznie mamy inne oczekiwania. Na już potrzeba 4 ludzi do tego składu
                  pomocnik w obronie i dwaj hobby playerzy w pomocy. Jest co poprawiać, nawet na ligę

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                    Nasza gra wyglądała słabo po nowym roku, ale sezon przegraliśmy nie dlatego, że grał Żyro na skrzydle, Duda z Masłowskim w pomocy i Guilherme w obronie, ale dlatego, że brakowało nam napastnika, którym teoretycznie był - Orlando, ale nie grał i tyle. Akurat to tutaj był mocny deficyt i raz dwa ściągamy czołowego strzelca ligi węgierskiej. Dla mnie to był cel numer jeden a nie jak u większości z was - lewy obrońca. W obronie bardzo dobrze sobie radziła dwójka Lewczuk Rzeźniczak więc nie było takiego parcia na ściąganie kogoś tak naprawdę a przyszedł najlepszy obrońca ostatniego sezonu Ekstraklasy. Dwa moim zdaniem świetne i przemyślane ruchy.

Nie rozumiem też czemu niektórzy mają takie "sranie" by wszyscy byli dograni przed lipcem/obozem.. Ja wole by dograli transfer taki jaki naprawdę chcą i żeby to potrwało 2 tygodnie dłużej niż żeby na szybko skupowali szrot jak Lech. W składzie mamy jeszcze Dudę i trwają z tego co sam powiedział Leśny negocjacje mocne więc nikt nie może być pewny tego czy Duda przypadkiem nie zostanie z nami na kolejny sezon a wtedy po co nam rozgrywający skoro w składzie będzie Duda i Masłowski ? Parcie na skrzydłowego u was mocne również a w składzie dalej jest Żyro, Kucharczyk, Kosecki i Guilherme. Faktycznie brakuje kogoś na lewą obronę, ale jak wspomniałem, wole poczekać 2 tygodnie niż żeby kupili kogoś na szybko ku uciesze tłumu..

Jak czytam to forum od strony sportowej to wydaję mi się, że niektórzy tylko czekali na to by Legii i Bergowi podwinęła się noga by mogli wylewać teraz swoją frustracje i żale.
                    Mhm szczególnie kreatywną taktykę zastosowaliśmy w meczach ze Śląskiem i Lechią.

Chyba nie czytasz prasy Koseckiego już nie ma w Legii, kwestia gdzie odejdzie, Gui nie jest już skrzydłowym.

Frustracja jest, bo mieli wszystko, żeby odjechać tej lidze o lata, ale przez różne debilizmy zarządu, Bega i piłkarzoli dogonił nas Lech (sportowo - nie daj Boże stanie się cud i fartownie awansują do LM to dogonią/przegonią nas organizacyjnie i finansowo), a do drzwi puka Lechia.

Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                    Naprawdę jesteś zdziwiony taką wypowiedzią? Naprawdę Cię dziwi, że w trakcie negocjacji transferowych Prezes nie lamentuje, że na szybko muszą kogoś pozyskać i są podstawieni pod ścianą? Mnie kompletnie nie dziwi, tym bardziej że naprawdę nie ma powodów do pochopnego działania. Ten skład, który jest teraz, o ile zagra z pełnym zaangażowaniem, spokojnie powinien sobie poradzić na tym etapie rozgrywek.
                    Też byłeś w tej grupie, która przez cały sezon udawała, że nic się nie stało, kiedy przegrywaliśmy mecze o 1,5 pkt?

Nie jesteśmy podstawieni pod ścianą? Uważasz, że ten skład nie jest wypalony? A czy przypadkiem podczas rundy mistrzowskiej nie bredzili, że grają/zagrają z pełnym zaangażowaniem? Jak to wyglądało, przypomnisz nam? A co mówił prezes, że ilu trzeba wymienić? A czy przypadkiem Żyro nie potwierdza, że odleciał np. dzisiejszym wywiadem?

Proste pytanie, skoro aklimatyzacja w Legii trwa pół roku (kolejna złota myśl z klubu) to lepiej żeby się zgrywali już teraz czy za miesiąc?...ale wiem, wiem gramy tylko o 1,5 pkt.
                    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                      Też byłeś w tej grupie, która przez cały sezon udawała, że nic się nie stało, kiedy przegrywaliśmy mecze o 1,5 pkt? Nie jesteśmy podstawieni pod ścianą? Uważasz, że ten skład nie jest wypalony? A czy przypadkiem podczas rundy mistrzowskiej nie bredzili, że grają/zagrają z pełnym zaangażowaniem? Jak to wyglądało, przypomnisz nam? A co mówił prezes, że ilu trzeba wymienić? A czy przypadkiem Żyro nie potwierdza, że odleciał np. dzisiejszym wywiadem?

Proste pytanie, skoro aklimatyzacja w Legii trwa pół roku (kolejna złota myśl z klubu) to lepiej żeby się zgrywali już teraz czy za miesiąc?...ale wiem, wiem gramy tylko o 1,5 pkt.
                      Nie byłem, co więcej jestem zawsze wqrwiony po ich porażkach. I nigdzie nie twierdziłem, że ten skład nie wymaga wzmocnień. Twierdzę tylko, że możemy spokojnie działać i nie rzucać się na byle kogo, bo ci którzy są powinni sobie poradzić w II rundzie eliminacji LE. Przyjdą jeszcze wartościowi zawodnicy i będzie Pan zadowolony

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Trudno, żeby był przegranym obozu skoro na razie nie może uprawiać sportu.
                      Serio? Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak ironia? Piech nie jedzie na obóz, bo przeszedł zabieg, a Marcinoo odkrywczo pisze, że kolo może być przegranym obozu...
                      "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                        Przyjdą jeszcze wartościowi zawodnicy i będzie Pan zadowolony
                        Mam taką nadzieję, ale zaczynam w to wątpić.
                        Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• @Huxley - poruszyłeś ciekawy temat - aklimatyzacji, kurde jakie to jest śmieszne, chłopaki potrzebują pół roku na zaaklimatyzowanie się... no to jest parodia, jakoś na zachodzie nikt nie ma z tym problemu, zawodnicy przechodzą do takiej Barcelony czy Realu i już z miejsca muszą grać tak jak się od nich oczekuje i zazwyczaj to robią (wyjątkiem są kontuzje jak kiedyś Kaka w Realu czy teraz Vermalen w Barcelonie). Ale oczywiście gość za 800 tys. E musi się aklimatyzować pół roku, ok jeszcze bym zrozumiał gdyby przyszedł z egzotycznej ligi gdzie jest inna strefa czasowa i całkiem inny klimat, to musiał by jednak się jakoś przestawić (ale nie pół roku) a tu gość przychodzi z Bydgoszczy do Warszawy i musi się aklimatyzować. Zawsze mnie to śmieszy, jak masz umiejętności to z miejsca grasz dobrze, a jak musisz się tyle aklimatyzować to według mnie opcja jest prosta - słaba psychika, zawodnik sobie nie radzi z presją.

Komentarz

• Tu raczej chodzi o coś innego. Zresztą Legia na to choruje odkąd pamiętam czyli przynajmniej od pierwszej połowy lat 80-tych... Do Legii najczęściej trafiają kolesie, którzy byli gwiazdami w swoich klubach, ludźmi na których opierała się cała gra, a tu z dnia na dzień stają się jednymi z wielu. Nie wszyscy potrafią się do tego przystosować i nauczyć nowych wymagań na boisku. Niektórzy, szczególnie z tych małych klubów, nie radzą sobie z presją, zainteresowaniem mediów, i dlatego zaczynają grać zachowawczo...
                            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez Prusak Zobacz posta
                              Nie zagram w Legii nawet za milion euro tygodniowo
                              Szkoda tego Prusaka. Myślałem, że zajmie miejsce Dossy Juniora albo Orlando Sa, albo obu naraz. Dobrze by wypadł też na skrzydle, pewnie w sezonie miałby dwucyfrówki w asystach i golach (w Ameryce mówią na to double-double, można by to uproscić i mówić "zaliczyć Prusaka" czyli mieć dwucyforówki na głównych statsach. Wyobraźcie sobie mecz Utah Jazz vs Oklahoma City Thunder albo nawet vs Seattle SuperSonics i komentarz na CNN NBA -What a performance by Trevor Booker! He has just completed second Prusak this season! Amazing! He's a Prusak-man!!). No i byłby też remedium na słabą grę Kuciaka, a w wolnych chwilach jeszcze by sprowadził sponsora tytularnego do stadionu. Może i NSom jakiś klawy pomysł na oprawę by podrzucił. Nie mówiąc już o rozwiązaniu problemów komunikacyjnych na Puławskiej i Modlińskiej.

No, ale nic. Trudno. Cios potężny dla całej naszej legijnej i warszawskiej społeczności, ale już nie z takich kłopotów wychodziliśmy. Damy radę.

Nie łamcie się chłopy, świat nie kończy się na Sergiuszu (?) - Sergiuszu? bo nie pamiętam, a Sergiusz to mi się tylko z tym komentatorem od BVB kojarzy, więc może mylę imię. Błażej? Błażej Prusak? ).

Trzeba śnić nadzieje, że jeśli za 2-3 lata uda się awansować do tej wymarzonej Ligi Mistrzów to Legia jeszcze raz spróbuje podejścia pod Błażeja. Wiem, że za 1 mln euro (po dzisiejszym kursie 1 EUR/1PLN = 4,1764, fixing NBP za (PAP), tj. 4.176.400,00 zł tygodniowo czyli 16.705.600,00 miesięcznie, kurs wymiany może ulec zmianie, bo jest płynny, chyba, że w ciągu tych 2-3 lat Polska wejdzie do korytarza ERM2 czyli usztywni sobie kurs do EUR jako przedsionek wejścia do EMU, czyli unii monetarnej zwanej potocznie strefą euro) nie damy rady uprosić Błażeja, ale może jakieś inne bonusy i zachęty? Możliwość przejazdu mostem Śląsko-Dąbrowskim po bus-pasie (nawet w piątki po 16:00)? Stałe miejsce honorowe w Szarlocie (nawet w soboty po 18:00)? Chóralne śpiewy? Proponuje takie:

Słuchaj Sergiusz jak cię błaga lud, Sergiusz, Sergiusz krok do Warszawy zrób!!!

Mioduskiego Dariusza, błagamy o Błażeja-Sergiusza!!
                              Leśnodorski Bogusławie - zrób na Legii miejsce sławie!!

Ani Kici ani Kaka, nie urośli do Prusaka!!

Cała nadzieja, w nogach i rękach Błażeja!!! (tu można jeszcze racę odpalić).

Generalnie to tym wywiadem dziś mi spier*dolili weekend, a może nawet i poniedziałkowe przedpołudnie. Miałem jechać z Damą na festiwal wina, ale teraz to nie ma sensu. Bo jak to sobie wyobrażacie - że co? Że będę sobie spijał wino chilijskie (w zeszłym roku mieli kapitalny szczep, w tym roku będzie podobnie co już przetestował Artur Widal, na Kopa de America) jak gdyby nigdy nic, jak w głowie i tak mi będzie chodziło, że kolejne 2-3 lata Legia będzie musiała funkcjonować bez Sergiusza Prusaka na pokładzie? Heloł?!

To wiecie co? To ja też komuś spierd*olę weekend i powiem tak, bez kozery - niniejszym oświadczam, że tak długo jak w Juventusie Turyn będzie grał Arutr Widal (zniszczył auto ostatnio po degustacji wina w Chile w trakcie Kopa de America) tak długo ja tam nie zagram. Nawet za 1.000.000 chilijskich peso tygodniowo. I żadne Bońki, żadne Ravaneli niech nawet nie próbują dzwonić. Jerzy Kopa też niech da sobie na wstrzymanie - nie i już! Postanowione, zaplute!!

No, chyba, że do duetu sprowadziliby mi tego Błażeja-Sergiusza, co w całej karierze (bo przecież nie "przygodzie z piłkąâ") w Polskiej Ekstraklasie zagrał już w 31 meczach (+1 w Pucharze Polski). W co jednak nie wierzę. Nie wierzę, żeby udało im się go namówić do przenosin z Łęcznej (na północ od Lublina, w stronę Bielska Podlaskiego, na światłach w prawo) do Turynu. Nie Błażeja.
                              Ostatnio edytowany przez Niko; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• B(L)1916 ‏@BL_1916 35 min.35 minut temu

Kto to jest Sergiusz Prusak?
                                6 podanych dalej 116 ulubionych
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X