Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gabro
    odpowiedział(a)
    Boruc zawsze będzie tu mile widziany.

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    Boruc to mrzonka. To samo Kuciak. On podpisał we wrześniu nowy kontrakt z Lechią. Steinbors podobno od przyszłego sezonu w Białymstoku. Dziwne, że jeszcze nie padło tu nazwisko Plach.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    A co Podolskiego łączy z Górnikiem i Zabrzem poza tym, że powiedział, że kibicuje? Boruca jednak z Legią "trochę" więcej.

Co nie zmienia faktu, że wg mnie na ten transfer jest już za późno.

Zostaw komentarz:

• klochxx
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    Historia jak Podolski w Gorniku zapewne. Chociaż Boruc wydaje się minimalnie bardziej prawdopodobny.
    Zdecyduj się czy historia jak Podolski w Górniku czy jednak bardziej prawdopodobna.

Zostaw komentarz:

• (L)dorado
    odpowiedział(a)
    Historia jak Podolski w Gorniku zapewne. Chociaż Boruc wydaje się minimalnie bardziej prawdopodobny.

Zostaw komentarz:

• Numer
    odpowiedział(a)
    Dobra panie Boruc, teraz albo nigdy.

Zostaw komentarz:

• ŁUKASZ.
    odpowiedział(a)
    Dziś po necie lata temat powrotu Boruca

Zostaw komentarz:

• Peacemaker
    odpowiedział(a)
    Po tym co pieprzył Kuciak jego nazwisko powinno być spalone na Ł3. Jak go tak Legia skrzywdziła to niech będzie konsekwentny. Przecież jest do wyjecia Steinbors za dobre pieniądze który jest moim zdaniem lepszy i grał w pucharach. A jeśli to nie wypali to brać Szumskiego to nasz chłop.

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Legia.net teraz wrzuciła, ze temat wrócił.

https://m.legia.net/news/mozliwy-pow...-kuciaka/77726

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Bramkarz dobry ale oby farmazon.

Zostaw komentarz:

• Bonhart
    odpowiedział(a)
    Ten Kuciak to jakis powazny temat czy farmazon? Jakos sie za nim nie stesknilem...

Zostaw komentarz:

• ŁUKASZ.
    odpowiedział(a)
    Chyba nie było:
    https://transfery.info/aktualnosci/z...nAfXvDnNFt6hpc

Transfery.info powołując się na kazachski serwis Vesti.kz. piszą o rzekomym zainteresowaniu Remym przez Astanę.

Zostaw komentarz:

• bondxxx
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    e
    też tego słuchałem, jak się zesrał przed walką o skład w Legii to ja sobie go nie wyobrażam jak będzie o walczył w dowolnej, najwyższej klasie rozgrywkowej w Europie ...
    Każdy utalentowany gracz, który jest pewny swoich umiejętności, prezentuje dobra formę od dłuższego czasu, powinien wyjechać. W tej
    lidze to najwyżej kontuzji się nabawi lub na kilka lat przepadnie w przeciętności tej ligi.
    Nie wiem czy piłkarz Śląska jest aż tak dobry czy po prostu złapał kilka niezłych miesięcy. Niech wyjeżdża do Włoch i powiększa kolonie polskich graczy.
    Ostatnio edytowany przez bondxxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Jest trochę starszy, bardziej doświadczony moze nie.
    Ta jego bramka nie uznana z dziś to jakiś kosmos. Zresztą ta pierwsza zdobyta tez niczego sobie .

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Zwoliński zaraz zgaśnie. W Pogoni też złapał formę na chwilę, a potem dramat.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X