Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    Piękna sraka będzie po 1 meczu pucharowym Na tą chwile nie mamy podstaw ,aby spokojnie myśleć o meczach w lipcu. ***** nawet pewnie sami nie wiedza kto dziś jedzie na zgrupowanie.
    Żyro i Sagan siedzą w pierwszym rzędzie w autokarze

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
      W czerwcu 2016 będą odszczekiwać.
      niektórzy to już 3 tygodnie temu mieli odszczekiwać krytykę Berga i piłkarzy

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
        A jeśli się okaże, że nikt nie jest takim sabotażystą, aby go kupić, to co wtedy?
        Nie wydaję mi się, żeby taka sytuacja miała miejsce, bo jakieś zainteresowanie nim jest. Zawsze to mniejsze ryzyko, niż kupno piłkarza za gruby hajs, który nic nie gra.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
          Piękna sraka będzie po 1 meczu pucharowym
          jeszcze Superpuchar 10ego w pyrlandii

Komentarz

• Spójrzcie sobie na kadrę Lecha i naszą i zastanówcie sie kogo na miejscu Lecha widzielibyście z naszych w ich pierwszej jedenastce?

To Wam pomoże odpowiedzieć na pytanie czy obawy są uzasadnione czy nie.

PS. Wiem, Marunia na pewno by się załapał bo on MUSI grać
            ...ta ziemia do Polski należy
            choć Polska daleko jest stąd,
            bo wolność krzyżami się mierzy
            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
              Spójrzcie sobie na kadrę Lecha i naszą i zastanówcie sie kogo na miejscu Lecha widzielibyście z naszych w ich pierwszej jedenastce?

Kuciaka, może Rzeźnika z Jodłowcem, i ew. Kucharczyk do rotacji

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                Nie wydaję mi się, żeby taka sytuacja miała miejsce, bo jakieś zainteresowanie nim jest. Zawsze to mniejsze ryzyko, niż kupno piłkarza za gruby hajs, który nic nie gra.
                A ja coraz bardziej przestaję wierzyć w to zainteresowanie, bo po prostu wydaje się nierealne, że ktoś kto go widział w akcji, zechce za niego wyłożyć więcej, niż tracimy na jego pensji. Ja go po prostu nie chcę już dłużej widzieć w mojej Legii. Kurde, on nawet w końcówce meczu w Gdańsku nie potrafił z 3 metrów trafić w bramkę. Gdyby trafił, być może mielibyśmy Mistrzostwo.

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                  Spójrzcie sobie na kadrę Lecha i naszą i zastanówcie sie kogo na miejscu Lecha widzielibyście z naszych w ich pierwszej jedenastce?

Morcie ja rozumiem niezadowolenie z ostatnich miesięcy w wykonaniu Legii ale wychwalanie Lecha zwg na transfery i ich zawodników to już lekka przesada Pozwolę sobie zapytać...Czy jakbyśmy jednak zdobyli ten pkt więcej to też byś tak pisał?
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W temacie o Bergu z kolei większość twierdziła, że miał piekielnie silny skład, dużo lepszy od Lecha. W transferach i tym o piłkarzach Legii, można z kolei wyciągnąć wniosek, że cud że się utrzymaliśmy.
                    A ja sobie spokojnie czekam i Lechowi żadnego z tych typków nie zazdroszczę.
                    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Morcie ja rozumiem niezadowolenie z ostatnich miesięcy w wykonaniu Legii ale wychwalanie Lecha zwg na transfery i ich zawodników to już lekka przesada Pozwolę sobie zapytać...Czy jakbyśmy jednak zdobyli ten pkt więcej to też byś tak pisał?
                      Za Morta. Akurat ten punkt więcej nic by nie zmienił, bo te transfery maja być tak jakoś na przyszły sezon, nie? Doceniam Lecha za politykę transferową i za nic więcej.

Komentarz

• Ale bajzel na forumce w temacie .... ciekawe czy w klubie podobny bajzel w sprawie transferów.
                        troszkę moich przemyśleń:
                        - BL, mniej mówić więcej działać. Bo kto to już w Legii miał nie grać. Wpis o najdroższym transferze do polskiej ligii, super kocury z Flu., zmiana totalna i przemeblowanie drużyny ze skokiem jakościowym i kilometry bzdetów wylewanych w wywiadach, na twiterkach.
                        - Dominik Ebebenge, czy to jest klub by się uczyć?
                        Umowy z Flu o wypożyczeniu zawodnika bez zagwarantowania sobie pierwokupu i kwoty ewentualnego transferu definitywnego to jakiś skandal. Co to za współpraca? Ogrywać III sort z Brazylii w zamian za co? Za to że nasz skauting możne pobyczyć się w Brazylii na plaży. W końcu jakiś "kocur" z Flu wypali to obejrzymy sobie jak Flu kasuje kilka baniek za niego a my zostaniemy z niczym.
                        - na plus to transfer Nikolicia, niestety reszty nie widać
                        - zaczyna się obóz i ja liczę, że dwa nazwiska się tam pojawią. Pewnie bardziej perspektywiczne niż jakościowe
                        NIL ZONE
                        Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
                        Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Komentarz

• Ale Legia ma w umowie z Flu o wypożyczeniu zawodnika zagwarantowane prawo pierwokupu i ustaloną kwotę ewentualnego transferu definitywnego.
                          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Problem jest złożony. Żyro powinien się spakować i razem z Koseckim i Dudą jechać jak najdalej. Jemu się nie chce, Kosecki jest skreślony a Duda jak odejdzie to lepiej dla niego i dla Nas.
                            Mnie przeraża jeszcze to, że z całym szacunkiem ale IV nadal jest w Legii. Może jestem dziwny, ale te jego straty w środku pola to już nie jest przypadek a jego "wkład" w każdy mecz Za stary by go opchnąć...szkoda
                            Czas na zgrupowanie, z nowym napastnikiem i zawodnikiem wypożyczonym...który pewnie skończy w rezerwach.
                            http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

A gdzie ja ich wychwalam? Co ma jedno z drugim wspolnego?
                              Tak jak Runi uwazam,ze lepsi są Kuciak, Rzezniczak, Jodlowiec oraz Kuchy plus porownywalni Broz/Bereszynski no i zakładam,ze nowy w ataku sie sprawdzi.

Gdyby wiec Prezes zrealizował obietnice 6-7 transferów byłbym spokojny, przy 5 raczej tez a 4 miałbym w miare optymistyczne nastawienie. Jest jeden transfer plus pozostawienie w składzie sabotażystów pokroju Żiru i Berga na ławie
                              ...ta ziemia do Polski należy
                              choć Polska daleko jest stąd,
                              bo wolność krzyżami się mierzy
                              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Czy jakbyśmy jednak zdobyli ten pkt więcej to też byś tak pisał?
                                A jakby tu stało przedszkole?
                                Nie zdobyli i tyle, zresztą nawet mistrzostwo nie powodowałby zmiany pierdolnika kadrowego w klubie.

Mort jedna prośba, nie pisz tak prześmiewczo o Saganie, to nie jego wina, że klubem rządzą ignoranci.
                                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                                X