Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Krótko....Pazdan, jestem na tak!
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
      We wcześniej wspomnianym przeze mnie kontekście to nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Skoro forum skrytykowało pomysł sprowadzenia 25-letniego, ogranego w Ekstraklasie, całkiem przyzwoitego zawodnika, to na powyższym nie powinna zostać sucha nitka. Bo umówmy się, ten Czapliński juniorem już nie jest...
      Pierwsze primo – ile miałby kosztować Sadlok (który niedawno przedłużył kontrakt z ekstraklasową Wisłą), a ile Czapliński z faktycznej IV ligi?
      Drugie primo – Sadlok miałby być sprowadzany jako alternatywa dla Brzyskiego czyli zawodnik do I składu albo I zmiennik (i jego sprowadzenie wyczerpałoby pewnie na jakiś czas odwieczny temat „szukamy lewego obrońcy”), a Czapliński byłby pewnie na razie którymś tam w kolei pomocnikiem i jego sprowadzenie raczej nie doprowadziłoby do myślenia „No dobra, to temat wzmocnień w pomocy i ataku mamy już z głowy”.
      Trzecie primo – wiemy jak Sadlok gra, co potrafi i jest duża szansa/niebezpieczeństwo, ze na tym poziomie zostanie. Czapliński – teoretycznie jest możliwość rozwoju (wiek, nie pokazał jeszcze swoich możliwości w wyższej klasie rozgrywek). {OK, wiem, że to trochę naciągane}
      Czwarte primo - biorąc pod uwagę pierwsze, drugie i trzecie powyżej Sadlok miałby być zawodnikiem do gry „na już”, a Czapliński niezbyt kosztownym testem p.t. „A nóż widelec odpali”.

Nie żebym o piłkarzu Czaplińskim kiedykolwiek słyszał i był orędownikiem jego sprowadzenia – ale właśnie dlatego nie mam podstaw do krytykowania tego transferu, a właściwe „transferku”. Co innego Sadlok
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Tym bardziej, że były już przykłady zawodników z niższych lig, którzy wypalili! Patrz Sobota czy też Olkowski.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Były dziesiatki "piłkarzy" którzy nie wypalili

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
            Koseckiemu chvj w dupę i zero szacunku za całowanie herbu ŁKSu i za to nigdy nie powinien grać w koszulce z eLką i pajacowanie że nigdy tego nei zrobił!! Jakby ten cham wyszedł z szatni to rurki by mu się skurczyły i schowałby się za sztabem Legii i nawet by nie pisnął. Taki z niego bohater.

andrzeju powieś nad łóżkiem z szacunku do tego gówna:
            http://d.webgenerator24.pl/k/r//7y/h...w/kosa.600.jpg

andrzej jebiesz na kilometr romkiem k
            też preferujesz homoseksualną modę rodem z parady równości?
            Ostatnio edytowany przez LOL3K; [ARG:4 UNDEFINED].
            q[-_-]p

Komentarz

• Nie kupimy, to się nie przekonamy. Ale to na wyszukiwaniu takich ewentualnych "potencjałów" polega m.in. działalność skautów, a nie na "wyszukiwaniu" Sadloka.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Nie żebym o piłkarzu Czaplińskim kiedykolwiek słyszał i był orędownikiem jego sprowadzenia – ale właśnie dlatego nie mam podstaw do krytykowania tego transferu, a właściwe „transferku”. Co innego Sadlok
                A ja odwrotnie. Jeśli nie pasuje nam naprawdę przyzwoity ligowiec (w miejsce naprawdę rzadkiego Brzyskiego), ale pasować ma jakiś 22-letni ogór z czwartej klasy rozgrywkowej ("bo może jeszcze odpali"), to choćby go brali za czapkę gruszek uważam, że takim transferem byśmy się tylko w obecnej sytuacji ośmieszyli (co innego gdyby chłopak miał 17-18 lat). I to jest moje primo ultimo

Komentarz

• Nie każdy uważa Sadloka za "naprawdę przyzwoitego ligowca", a na pewno takiego, który by rozwiązał problem legijnej lewej obrony.

Dobra, szkoda naszych klawiatur - jeden transfer nieaktualny, drugi wirtualny

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    Absolutnie się z tym nie mogę zgodzić.
                    Mistrzostwo 2 lata temu-główna zasługa Kosecki
                    Mistrzostwo rok temu-główna zasługa Żyro. Zobacz sobie w poniższym linku na bramki i asysty od 25 kolejki, gdy wrócił po kontuzji:
                    http://www.transfermarkt.de/michal-z...s/?saison=2013

W kwalifikacjach LM w tym sezonie miał 4 mecze 3 bramki 3 asysty.
                    Od dłuższego czasu gra gówno, ale nie można mu absolutnie umniejszać zasług.
                    Nie chcę dyskutować. Jestem zaślepiony nienawiścią więc mogę być nieobiektywny

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      co to kurva za moda dla powodzian z podwiniętymi nogawkami pod kolana

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Dobra, szkoda naszych klawiatur - jeden transfer nieaktualny, drugi wirtualny
                        No w sumie tak. Choć Ty przecież lubisz sobie jebnąć posta, a ja siedzę na chorobowym, więc też

Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
                        Się czepiasz. W praniu mu się zbiegły. Gra chłopaczyna w jakiejś dupie, zarobki pewnie marne, to i wydatek na nowe spodnie nie przychodzi taką lekką ręką.
                        Ostatnio edytowany przez Kucharz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

gorzej stary, to są ściągacze. jeszcze ten ***** pampuch między kolanami, koncertowo.

Komentarz

• ten Czapliński to ma dość harmonijny przebieg kariery

http://katowickisport.pl/pilka-nozna...6,1,12459.html

Uwagę zwraca zwłaszcza 22-letni Czapliński - kto wie, czy nie jeden z największych nieoszlifowanych diamentów na Opolszczyźnie.
                            http://katowickisport.pl/pilka-nozna...9,1,12459.html

Czołowy III-ligowiec ściągnął go zimą z Małejpanwi Ozimek, co okazało się strzałem w 10€. Czapliński eksplodował, należał do absolutnie wiodących zawodników śląsko-opolskiej stawki, a w całym sezonie uzbierał 15 trafień.
                            piłkarz ma wpisaną w kontrakcie kwotę odstępnego w wysokości 50 tys. zł
                            Jeżeli ktos porównuje jego transfer za 50 tysięcy złotych i zapewne równie wysoką pensją do transferu Sadloka za 500 tysięcy euro i z odpowiednią gażą to -
                            ...ta ziemia do Polski należy
                            choć Polska daleko jest stąd,
                            bo wolność krzyżami się mierzy
                            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Niner Zobacz posta
                              gorzej stary, to są ściągacze. jeszcze ten ***** pampuch między kolanami, koncertowo.
                              Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
                              Się czepiasz. W praniu mu się zbiegły. Gra chłopaczyna w jakiejś dupie, zarobki pewnie marne, to i wydatek na nowe spodnie nie przychodzi taką lekką ręką.
                              wygląda jak skoczek narciarski z tym krokiem zawsze mi się wydawało nawet patrząc na bawełnę którą mam w garderobie że ściągacze są na kostkach nie na połowie łydki ale ta młodzież ciągle mnie zadziwia dobra koniec o modzie pseudo kopaczy

dawać jakieś transfery bo to kurva już się robi serio mało śmieszne że rozpisujemy się o III II ligowcach

Komentarz

dawać jakieś transfery bo to kurva już się robi serio mało śmieszne że rozpisujemy się o III II ligowcach
                                Albo chociaż kolejną plotkę
                                To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

Pracuję...
                                X