Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• @ a-d-a-m
    a nie za dużo tych obcokrajowców w Legii ?
    Sadlok nie jest zły, jakiś poziom gwarantuje.

ps. Wisła chyba chce walczyć o utrzymanie w tym roku.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Podejrzewam, że dwóch Jeden go oglądał, drugi zaopiniował
      ... trzeci strugał, czwarty heblował, a piąty wyciągał im drzazgi.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        ... trzeci strugał, czwarty heblował, a piąty wyciągał im drzazgi.
        Wychowałem się na Wojtku Szali, Przetrwałem Piotra Bronowickiego, to i Sadloka przecierpię, ale ***** ile lat można trwać w tej biedzie...
        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Ok, starałem się bronić zarządu ale to rzeczywiście zaczyna być kabaret. Sadlok mógłby przyjść do klubu za Brzyskiego a niezależnie od niego należałoby sprowadzić solidnego lewego obrońcę. Druga rzecz, która mnie martwi to, że Prezes już mówi o lipcu i transferach oraz fakt wspomniał, że wybrani zawodnicy nam odmawiają. Niewątpliwie można się szykować na teksty w stylu "przez to, że nie mamy MP nie jesteśmy w stanie zainteresować wybranych zawodników". Jak dla mnie zaczyna to słabo wyglądać ale mam nadzieję te słowa odszczekać.

Komentarz

• Zamieszczone przez SeIn Zobacz posta
            Ok, starałem się bronić zarządu ale to rzeczywiście zaczyna być kabaret. Sadlok mógłby przyjść do klubu za Brzyskiego a niezależnie od niego należałoby sprowadzić solidnego lewego obrońcę. Druga rzecz, która mnie martwi to, że Prezes już mówi o lipcu i transferach oraz fakt wspomniał, że wybrani zawodnicy nam odmawiają. Niewątpliwie można się szykować na teksty w stylu "przez to, że nie mamy MP nie jesteśmy w stanie zainteresować wybranych zawodników". Jak dla mnie zaczyna to słabo wyglądać ale mam nadzieję te słowa odszczekać.
            99 peoc zawodników szczerze ******** czy mamy MP czy nie, liczy się kasa misiu
            „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
              Wychowałem się na Wojtku Szali, Przetrwałem Piotra Bronowickiego, to i Sadloka przecierpię, ale ***** ile lat można trwać w tej biedzie...
              Szala był twardzielem a Bronowicki powstrzymał Ronaldo
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wczoraj miał być Augustyn, dziś jest Sadlok, jest skok jakościowy, idzie ku dobremu
                To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Szala był twardzielem a Bronowicki powstrzymał Ronaldo
                  nie, to jego brat

Komentarz

nie, to jego brat
                    Aaa racja
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

Bronowickich było dwóch.

Niezapomniany Skuter.
                      Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

nie, to jego brat
                        Pamiętna dla mnie jego wypowiedź,"piłka moze przejść, przeciwnik nigdy".
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jednym z kandydatów do gry w Legii jest obrońca Wisły Kraków Maciej Sadlok. Przedstawiciele wicemistrza Polski kontaktowali się już z piłkarzem w tej sprawie. - Mogę potwierdzić, że Legia się ze mną kontaktowała w sprawie transferu, ale wszystko się wyjaśni w najbliższych dniach. O szczegółach nie mogę na razie nic więcej powiedzieć - potwierdza w rozmowie z legia.sport.pl obrońca Wisły.
                          http://www.legia.sport.pl/legia/1,13...l#BoxSportLink

Komentarz

• Cofam wszystko co mówiłem złego o braku transferów. Oficjalnie przepraszam.
                            Zacznę chyba prosić żeby jednak ich nie robili

Komentarz

• Na lewą obronę potrzebny jest gość którzy przyspawa Brzyskiego do ławki, nie który będzie z nim rywalizował. Jeśli nawet myśleli o Sadloku, trzeba było negocjować z nim zimą kiedy miał kontrakt do końca czerwca, nie latem jak w marcu przedłużył z Wisłą do 06.2018 i znów trzeba skorzystać z funduszu ala Masłowski i przepłacać. Jeśli info się sprawdzi mamy kabaret. Szukają lewego obrońcy od półtora roku i może skończyć się na Sadloku.
                              Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Swoją drogą to w Krakowie większa wyprzedaż niż u nas
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X