Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez glazek Zobacz posta
    SuperExpress. Wywiad z Miroslavem Covilo.
    Lubie takich chlopkow roztropkow, ciekawe czy w 2 lidze tez bedzie mial takie priorytety hehe (nie zebym go jakos bardzo chcial w L)
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zwolińskiego z Pogoni powinni spróbować wyciągnąć. Ma chłopak smykałkę do zdobywania goli.

Komentarz

• Ja chętnie Wilczka na ławie u Nas bym zobaczył.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mistarz Zobacz posta
          Ja chętnie Wilczka na ławie u Nas bym zobaczył.
          Wystarczy, że Piech wróci. Przestańmy sprowadzać średniaków bo to do niczego nie prowadzi...
          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
          Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
            Wystarczy, że Piech wróci. Przestańmy sprowadzać średniaków bo to do niczego nie prowadzi...
            >> "Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy" <<

Mimo wszystko wolałbym go niż Piecha.

Komentarz

• Ciekawe czy nasz sztab ma plan by ściągnąć R. Majewskiego do nas. Leśny lubi zakupy za darmo, więc może Wisełka go nie zgarnie do siebie.

Komentarz

• ...
                PRZEGLĄD PRASY. Mistrzowie Polski mają zamiar złożyć ofertę piłkarzowi Dnipro Dniepropietrowsk Andrijowi Blizniczence - poinformował "Fakt".

21-letni Blizniczenko jest skrzydłowym. W obecnym sezonie rozegrał siedem meczów we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich dwa gole, zaliczył dwie asysty.

Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2016 roku. Dlatego za zawodnika trzeba będzie zapłacić - ok. 150 tys. euro.

Jak informuje "Fakt", Legia planuje złożyć drużynie z Dniepropietrowska ofertę za Blizniczenkę. By opłacić koszty transferu, mistrzowie Polski zamierzają skorzystać z utworzonego niedawno funduszu inwestycyjnego.
                "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Typ ma kosztowac wg.faktu 150tys ojro i niby Legia musi korzystac z funduszu aby go kupic ? Fakt ma fantazje
                  (L)egionowo

Komentarz

• Ivo do Chin, jestem na tak

Komentarz

• Zamieszczone przez Kar(L)ik Zobacz posta
                      Typ ma kosztowac wg.faktu 150tys ojro i niby Legia musi korzystac z funduszu aby go kupic ? Fakt ma fantazje
                      FAKT nie ma fantazji, tylko ma przeciek , lub dobrego nosa
                      W/g mnie fundusz inwestycyjny utworzony w Skarbcu (konieczny przy takich funduszach ), ma za zadanie zarabiać kasę i będzie inwestował w zawodników młodych, kupionych za małe pieniądze z perspektywa dobrej odsprzedaży ( oczywiście po odpowiednim wypromowaniu na Ł3 ) Tak jak pisałem, fundusz ma charakter zamknięty.... przypuszczam, że niepubliczny i skierowany jest tylko do wybranej grupy inwestorów, co pozwala na większą swobodę inwestowania. Myślę, że z tej kasy spektakularnych transferów typu Artur Boruc nie będzie, bo ryzyko zwrotu inwestycji jest zbyt duże.
                      Kto utworzył taki fundusz chyba nie jest wielką tajemnicą ze względu na charakter i możliwość optymalizacji podatkowej. Ważne, aby działania podejmowane przez ten fundusz wpływały na pozyskiwanie wartościowych zawodników.

Komentarz

• Zamieszczone przez MGroup Zobacz posta
                        Ivo do Chin, jestem na tak
                        Albo ZEA. Jeżeli Legia dostanie koło miliona euro za niego to nie powinni się zastanawiać. Było nie było szykuje się prawdziwa rewolucja w składzie w najbliższych miesiącach.

Komentarz

• Może Covilo jest już dogadany? W innym przypadku to kogo mamy na środku prócz Jodłowca?

Komentarz

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
                            Może Covilo jest już dogadany? W innym przypadku to kogo mamy na środku prócz Jodłowca?
                            Jest Furman i Łukasik pewnie wróci.
                            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Z tym Łukasikiem to robisz sobie jaja?

Komentarz

• Furmana za chwilę nie będzie, a Łukasika nie po to Legia sprzedała za ok. 800 tys. ojro, żeby teraz wracał

Komentarz

Pracuję...
                                X