Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    On jest po jakiejś kontuzji.

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta

Nie wiem nazwisko znane przez Bayern i u21 natomiast zupełnie obcy piłkarsko Do tego z rezerw bBayernu to cholera wie jakie ma oczekiwania $$$ ?
    Ja widziałem tego kolesia w jednym meczu, bodaj w Pucharze Niemiec. Wszedł chyba w 50 minucie a w 70-tej dostał wędkę. Nieprzypadkowo.
    https://www.flashscore.pl/r/?t=4&id=WztYLeJb
    Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• pchorseba
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta

A on nie bardziej 10? Wtedy miałoby sens odpuszczenie Praszelika i ściągnięcie w jego miejsce Zylli.
    Nie wiem nazwisko znane przez Bayern i u21 natomiast zupełnie obcy piłkarsko Do tego z rezerw bBayernu to cholera wie jakie ma oczekiwania $$$ ?

Zostaw komentarz:

• Gabro
    odpowiedział(a)
    Dawidziuk twierdzi, że nie ma tematu Zylli w Legii.

Zostaw komentarz:

• r9robins
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Kuciak jako bramkarz na rok ok, ale jak mamy ściągać kogoś w takim wieku to lepiej żeby to był Artur - lepiej pukładane w głowie, z kontaktami. Po karierze może zostać w klubie.
    Artur, to najprędzej na Żyletę albo do Akademii a nie na bramkę
    40 lat na karku + od mniej więcej 2 lat praktycznie nie gra.
    Ostatnio edytowany przez r9robins; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Gabro
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Marcel Zylla jest już wolny. Ktoś coś ? Jeszcze sezon junior ... choć gra chyba jako defensywny pomocnik wiec w Legii miał by piekielnie trudno
    A on nie bardziej 10? Wtedy miałoby sens odpuszczenie Praszelika i ściągnięcie w jego miejsce Zylli.

Zostaw komentarz:

• mski
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Kuciak jako bramkarz na rok ok, ale jak mamy ściągać kogoś w takim wieku to lepiej żeby to był Artur - lepiej pukładane w głowie, z kontaktami. Po karierze może zostać w klubie.

Filipa mamy na lewym, to Karbo na prawą i luka po kontuzji Veso załatana pieknie.
    Wspaniale wręcz. Jeden z nich wypada i znowu lipa.

Zostaw komentarz:

• pchorseba
    odpowiedział(a)
    Marcel Zylla jest już wolny. Ktoś coś ? Jeszcze sezon junior ... choć gra chyba jako defensywny pomocnik wiec w Legii miał by piekielnie trudno

Zostaw komentarz:

• Hazardzista
    odpowiedział(a)

Filipa mamy na lewym, to Karbo na prawą i luka po kontuzji Veso załatana pieknie.

Zostaw komentarz:

• gothblack
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    W tym momencie 1 pkt do bezpiecznej pozycji mają
    6 kolejek.
    99,9% sporo.

Sarze marzy się LA.
    Artur nie bądź pantofel
    Zobacz jaki mają terminarz. Ale fakt z tym 99,9% trochę popłynąłem

Zostaw komentarz:

• Legionista21
    odpowiedział(a)
    Mam plotke od znajomego pilkarza, kolegi Kapustki. Podobno sie zrobilo troche smiesznie, bo mamy maly plot twist. Tak jak Legia wczesniej o niego zabiegala, tak podobno teraz cos sie w klubie z Warszawy zmienilo i teraz to Kapustka chce, a Legia juz nie bardzo.

Chyba zrobili jakis lepszy wywiad w tej sprawie.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Co innego w przypadku powrotu na Łazienkowską Dusana Kuciaka, z którym trwają negocjacje.
    Sam nie wiem czy chcieć finalizacji czy nie chcieć, to się nazywa ambiwalencja, to coś podobnego jak twoja znienawidzona teściowa spada w przepaść w twoim nowiuśkim merolu klasy S

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    W tym tygodniu pojawił się news o tym, że do Legii może wrócić Artur Boruc, ale według informacji Piotra Kamienieckiego z TVP Sport, ten temat jest nierealny przede wszystkim ze względu na obecne wysokie zarobki bramkarza. Ponadto sam klub z Warszawy nie prowadził i nie prowadzi z byłym reprezentantem Polski żadnych rozmów.

Co innego w przypadku powrotu na Łazienkowską Dusana Kuciaka, z którym trwają negocjacje.

Zostaw komentarz:

• LOL3K
    odpowiedział(a)
    W tym momencie 1 pkt do bezpiecznej pozycji mają
    6 kolejek.
    99,9% sporo.

Sarze marzy się LA.
    Artur nie bądź pantofel

Zostaw komentarz:

• gothblack
    odpowiedział(a)
    Bornemouth czy jak im tam spada na 99,9%, więc z Arturem nie przedłużą. Jakaś szansa może się wytworzyć. No kurde ciekawie się robi...

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X