Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    A jeśli mąci klub swoimi gimboinsiderami, robiąc fundamenty pod brak podpisu?
    Pod czym mąci?
    Nie pasuje mu kasa to niech zrywa negocjacje i spierdala do tych Włoch, Niemiec, Turcji czy gdzie go tam tak bardzo chcą.

Komentarz

• Dawać tu tego Ryana Gaulda i Caktasa Mijo. Gorsi od Kapustki nie będą.

Komentarz

• Pan Kapustka umiejętności ma, ale mentalnie to poziom dzieciaka. Nie dostał lizaka czyli powołania to się obraził i przestał dobrze grać.
        Gdyby chłop miał ambicje to by zołzie udowodnij, że ten się pomylił, nie powołując go. A tak mimo, iż na euro pojedzie 25 grajków to z pewnością bez niego.
        Już się szykuje powołanie dla Nico z Romy.

Ostatnio edytowany przez bondxxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Pisza, ze ten Emreli na ostatniej prostej. Od czasow sprowadzenia Niko wyglada zdecydowanie obiecujaco, jesli chodzi o transfer napastnika.

Komentarz

• Zobaczymy jak będzie wyglądał u nas, ale przypomina mi trochę Prijovica. Też wysoki, dobra technika i panowanie nad piłką, potrafi grać zespołowo. I z gęby trochę podobny.

Komentarz

• Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
              Pan Kapustka umiejętności ma, ale mentalnie to poziom dzieciaka.
              No coś takiego.Kto by się spodziewał...

Komentarz

• Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
                Zobaczymy jak będzie wyglądał u nas, ale przypomina mi trochę Prijovica. Też wysoki, dobra technika i panowanie nad piłką, potrafi grać zespołowo. I z gęby trochę podobny.
                Liczby ma. Aczkolwiek jak patrze w tabele to w tej ich lidze liczy sie tylko Karabach i Neftczi, reszta troche statystuje.

Komentarz

• Na Eleven 3 leci właśnie mecz Ryan Gould kontra Porto.
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Długo sobie nie pograł. W przerwie zmieniony...
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Co z tym azerskim kotem?
                      Legia to życie

Komentarz

• A co ma być?
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Parę dni temu było info, że już dogadany, została jakaś kosmetyka.
                          Coś nie słychać potwierdzenia transferu...
                          Legia to życie

Komentarz

• A mamy okienko otwarte?
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez WP
                              Włosi zachwyceni graczem Legii Warszawa. Już wcześniej mógł tam trafić.
                              "Ekstratalent", "najdroższy transfer w historii Ekstraklasy" - włoscy dziennikarze są zachwyceni Bartoszem Sliszem. Poświęcili mu spory artykuł i zaznaczyli, że był już na celowniku jednego z włoskich klubów.
                              Klik

Ploty, że Włosi obserwują Slisza

Komentarz

• Dobrze, że nie czytają forum bo by mogli pomyśleć, że Slisz się nadaje co najwyżej do Serie D.
                                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X