Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Też jestem zdania że Slisz to niedoceniany, bo nieefektowny ale bardzo pracowity, pożyteczny piłkarz, który miał duży wpływ na zdobycie tytułu. Okrzepł, zmężniał w tym sezonie, przeciwników fajnie zaczyna rozbijać. Ma potencjał na jeszcze lepszą grę.

Komentarz

• Nie mówię, że to zły czy nieprzydatny czy nieważny dla Legii gracz. Na ten moment jest to sprawdzony, solidny piłkarz na ligę polska biorąc pod uwage Legię. Na pewno jeszcze się rozwinie. Wątpię tylko, czy za potencjał gracza o takiej charakterystyce, ktokolwiek zapłaci teraz 3 mln euro. Jeżeli nie zapłaci przynajmiej te 2,5 to też bym go nie sprzedawał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
        Też jestem zdania że Slisz to niedoceniany, bo nieefektowny ale bardzo pracowity, pożyteczny piłkarz, który miał duży wpływ na zdobycie tytułu. Okrzepł, zmężniał w tym sezonie, przeciwników fajnie zaczyna rozbijać. Ma potencjał na jeszcze lepszą grę.
        Podpisuję się pod opinią kolegi. Też uważam, że to pożyteczny zawodnik. Do tego młody, cały czas się rozwija. Ma serducho do gry, zapiernicza na całej długości boiska.
        Ograniczony technicznie ? Wiadomo, nie to co Krychowiak, czy chociażby Góralski ... Krychowiak doszedł do miejsca gdzie jest serduchem i ciężką pracą. Od PSG się odbił, ale w Rosji, wcale nie najsłabszej lidze, nazwali go Vidalem tej ligi.
        Jak na pozycję Slisza ma przyjść jakiś kot, to spoko. Lepszego zawodnika chętnie powitam. Ale nie uważam, że jest osłabieniem zespołu.
        Never Surrender

Komentarz

• A co takiego ma Góralski? Slisz to go już dawno przeskoczył.
          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Nie wiem co ma Góralski. Jest Reprezentantem. Czyli w ocenie selekcjonerów, jest dość wysoko w rankingu polskich pomocników.

Jeśli, jak twierdzisz (a swoją drogą możesz mieć rację) przeskoczył Góralskiego, tzn znaczy że mamy gracza na poziomie Reprezentacji.
            Tym bardziej doceńmy, kogo mamy. Do tego w młodym wieku ...
            Never Surrender

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

jakie to było oczywiste
              Jak Cię takie coś jara to już jeden wcześniej się pożegnał z zespołem, dzieląc się nowiną, że przechodzi do Legii. Nawet długość kontraktu podał.

obie informacje takie samo gówno warte

Komentarz

• Góralski to dobry zadaniowiec. Faul, wślizg, krycie. Bardzo dobry jeżeli chce się kogoś "wyłączyć" z grania. Problem z nim jest taki, że jest mierny piłkarsko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                  Góralski to dobry zadaniowiec. Faul, wślizg, krycie. Bardzo dobry jeżeli chce się kogoś "wyłączyć" z grania. Problem z nim jest taki, że jest mierny piłkarsko.
                  No tak, a Slisz to jednak materiał na kogoś więcej. Gościa, który będzie w stanie robić swoją czarną robotę, ale i też nie będzie pachołkiem przy posiadaniu piłki. Ma przebłyski bardzo fajnych podań, technikiem wiadomo już nie będzie, ale jest w stanie zatuszować te wady.

Co do Góralskiego to się zgadzam, chociaż przypominam sobie mecz reprezentacji, gdzie był najlepszy na placu, wykreował chyba z 3 świetne okazje, jakieś rulety mi się kojarzą.. generalnie bylem w w szoku i przecierałem oczy ze zdumienia.
                  #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• ja przypomnę, że Góralski z Augystyniakiem w jego wieku kopali się w czoło w Wisle Płock i Widzewie Łódź. Przyjdzie doświadczenie większe, to spokojnie w takiej lidze włoskiej sobie poradzi
                    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Czytam jeszcze raz swój wpis o Krychowiaku i Góralskim. Miało być ironicznie, że to niby tacy technicy. Jak widać źle ironię wyraziłem i wywołałem dyskusję o Góralskim ....
                      Powtórzę, to miała być ironia, że Slisz nie jest technikiem, a tamci to niby są ... Czyli wracamy do tematu głównego
                      Never Surrender

Komentarz

• Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta

Krychowiak doszedł do miejsca gdzie jest serduchem i ciężką pracą. Od PSG się odbił, ale w Rosji, wcale nie najsłabszej lidze, nazwali go Vidalem tej ligi.
                        Może ze względu na zamiłowanie do fikuśnych ciuchów i zwłaszcza wymyślne fryzury mieli na myśli pana Vidal Sassoon?
                        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Według tt ( bartkovy) Lech coraz bardziej zabiega o Wszolka. Dodatkowo ponoć sam Wszolek nadal nie podjął decyzji i klub chce zerwać negocjacje i skupić się na Veso.

Jeśli Paweł naprawdę zastanawia się nad oferta z Poznania to może się pakować
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• On ogólnie ma jakiś problem z podejmowaniem decyzji.
                            https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...lismy-na-niego

Mąci, płacze w mediach, niech wypie*dala.

Komentarz

• A jeśli mąci klub swoimi gimboinsiderami, robiąc fundamenty pod brak podpisu?

Komentarz

• Najpierw była mowa o tym, że Wszołek miał podjąć ostateczną decyzję do poniedziałku, a później było że dali mu czas do czwartku. Jest niedziela i cisza w temacie, więc może są już blisko porozumienia, bo jakby faktycznie były duże różnice to już byśmy o tym usłyszeli.

Komentarz

Pracuję...
                                X