Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wszystko spoko, ale gdzie konkurent dla Mladenovića? I coby nie mówić to przy 3 środkowych obrońcach już mamy wakat, także po przyjściu tego Hanny to i tak potrzebujemy rywalizacji, żeby nie skończyć z Hołownią albo Lewczukiem.

Na ligę taka prowizorka pewnie jakoś przejdzie, ale nie wyobrażam sobie, że kopiący się w czoło Wieteska będzie miał pewny plac, bo w kadrze brakuje obrońców. I nie mam tu na myśli przesuwania tam Juranovića albo robienia stopera z Slisza, który w juniorach zagrał tam 3 mecze...
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Ale też nie ma co wszystkiego podporządkowywać pod młodzieżowca. W pucharach i tak nam nie potrzebny, a ligę w najgorszym wypadku będzie się łatać Misztą, Skibickiem, Kisielem etc.

Komentarz

• Zamieszczone przez trx. Zobacz posta

To prawda, ale jak zostaje Boruc to raczej CM będzie wolał grać nim w lidze jako jedynka. A Skibicki i Kisiel to raczej nie są gracze na pierwszy skład (z ławki jak najbardziej). Z tego co słychać to Czesiowi bardzo ten Bogusz pasuje stylem gry i najpewniej grałby nim w lidze tak jak Sliszem do tej pory.
        Ja nie mówię, że nie przydałby się porządny młodzieżowiec, ale gdyby była alternatywa (z uwgai na ograniczenia budżetowe) kozak do pierwszego składu albo mnieszy kozak, ale młodzieżowy, to wybrałbym to pierwsze.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
          No właśnie, nawet jeśli klub jest w stanie sprowadzić lepszego- Caktasa, musi sięgnąć po kolesia który będzie młodzieżowcem. Bogusz ma potencjał, ale zanim dojdzie do formy minie z pół roku. Najlepsza opcja to 2, jak to się stanie był bym zaskoczony. Biorąc pod uwagę, że największe kontrakty w klubie to 400- 450 tys. euro rocznie. Więc Caktas był by kolejnym kolesiem na gwiazdorskim kontrakcie. Mega obciążenie dla budżetu. Podobno Mioduski wyciągnął portfel bo ufa Michniewiczowi, ale czy, aż tak.
          to znaczy do jakiej formy ma dochodzić Bogusz półroku? Młody chłopak, może nie gra za wiele, ale coś tam wchodzi, normalnie trenuje, pojedzie na obozy to nie rozumiem dlaczego miałby być gotowy dopiero za pół roku?
          Chyba, że masz na myśli ogranie i gra na poziomie Legii. Z tym może być różnie. Może być od początku, a może być nigdy.
          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Ja nie mówię, że nie przydałby się porządny młodzieżowiec, ale gdyby była alternatywa (z uwgai na ograniczenia budżetowe) kozak do pierwszego składu albo mnieszy kozak, ale młodzieżowy, to wybrałbym to pierwsze.
            Czesiek raczej napalony na Bogusza. Tutaj nie mam złudzeń, jeżeli będzie "albo, albo" to Chorwata nie zobaczymy. Pytanie czy ten Bogusz wypali bo konkurencja jest pewnie spora.
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Jeżeli Bogusz miałby być wypożyczony bez realnej szansy wykupu, to już w ogóle nie wiem nad czym się zastanawiać.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jako młodzieżowiec będzie mógł grać w dalszym ciągu Rosołek. Też uważam, że ci których mamy wystarczą na ligę.

Komentarz

• BuckarooBanzai@Buckarobanza

Info nie moje, od ludzi z Zorii: Abu Hana poleciał niedawno do Warszawy, podpisał wstępny kontrakt z Legią. Nic nikomu w klubie nie powiedział, więc w Zorii się na niego obrazili i dlatego nie grał w ostatnich meczach. Za tydzień finał pucharu Ukrainy.
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                    Jako młodzieżowiec będzie mógł grać w dalszym ciągu Rosołek. Też uważam, że ci których mamy wystarczą na ligę.
                    Jasne. Ale nie zmienia faktu, że każdy z "nowych" młodzieżowców będzie osłabieniem drużyny, a nie jak wcześniej zawodnik na poziomie bądź wyróżniającym się ( Majecki/Karbownik/Slisz)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                      BuckarooBanzai@Buckarobanza

Info nie moje, od ludzi z Zorii: Abu Hana poleciał niedawno do Warszawy, podpisał wstępny kontrakt z Legią. Nic nikomu w klubie nie powiedział, więc w Zorii się na niego obrazili i dlatego nie grał w ostatnich meczach. Za tydzień finał pucharu Ukrainy.
                      no i znowu powtarza się z tym wstępnym kontraktem.. na początku myślałem, że to po prostu odpisanie "OK" na maila z warunkami, ale wygląda, że przyjechał tu i podpisał jakiś kwit.. tylko do czego on obliguje? może coś jak list intencyjny u pracodawcy nowego?
                      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Apropos młodzieżowca i dziury w obronie - kwestia Mosóra już została zamknięta? Chłopak już odszedł? Czy kontuzja przedłuża się, jak Vesovicowi?
                        Tak przypominam, bo wydaje mi się, że mało kto spodziewał się, że Karbownik zostanie z miejsca jednym z najlepszych lewych obrońców w lidze.
                        Ani też w Legii zdaje się nikt się nie spodziewał, że Walukiewicz to będzie porządny obrońca i inwestowano w Wieteskę.
                        Z tymi młodzieżowcami to tak jest, że dopóki nie zagrają kilku spotkań, to tak naprawdę nie wiemy, czego się po nich spodziewać. I na ten moment nie mamy nikogo na zastępstwo dla Slisza w kategorii "etatowy młodzieżowiec", albo może mamy tylko o tym nie wiemy?
                        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

to znaczy do jakiej formy ma dochodzić Bogusz półroku? Młody chłopak, może nie gra za wiele, ale coś tam wchodzi, normalnie trenuje, pojedzie na obozy to nie rozumiem dlaczego miałby być gotowy dopiero za pół roku?
                          Chyba, że masz na myśli ogranie i gra na poziomie Legii. Z tym może być różnie. Może być od początku, a może być nigdy.
                          Tak, miałem na myśli ogranie. Wiem że młodszy i nie ma co porównywać 1 do 1. Ale Kapustka, potrzebował czasu żeby się ograć i złapać rytm meczowy. A byli w podobnej sytuacji, Anglia tylko drużyny "u" i wypożyczenia do słabych lig, gdzie i tak nie grali. Rozumiem też wszystkie aspekty związane z tym dlaczego przychodzi, typu "żeby był kozak to by go tu nie było". To jest ciekawe wypożyczenie, ale nie wzmocni 1 drużyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                            Trener na konferencji teraz zdementował plotki o rozmowach z Piszczkiem. Nie ma tematu.
                            No skąd... nie zdementował plotek o rozmowach, tylko stwierdził, że "rozmawiał, ale Piszczek nie przyjdzie i szkoda bo by się przydał. nie ma tematu".
                            To jednak zasadnicza różnica.

Komentarz

• Gdyby faktycznie udało się ściągnąć tą Hankę, to na papierze jest to transfer na poziomie najlepszych transferów Legii w ostatnich latach. Oczywiście na papierze, życie to zweryfikuje.
                              Ludzie zaznajomieni z Ukraińską piłką dziwią się, że idzie do Legii.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Czy Bogusz będzie realnym wzmocnieniem?, mam tu duże wątpliwość, chłopak w 19 meczach w drugiej lidze hiszpańskiej strzelił jednego gola i miał jedną asystę. Pewnie do rywalizacji z Mielcem czy Lechem starczy, ale na Europe to chyba jednak za mało. Dla mnie wymarzony gość na środek to Ryan Gauld, szkoda że pewnie obejdziemy się smakiem, bo to byłoby wzmocnienie na miarę Vadisa.

Komentarz

Pracuję...
                                X