Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale facet o czym Ty piszesz.
    Chciałeś porównania na papierze Azera i Uzbeka.

Na dzień dzisiejszy :
    1. Azer ma "dłuższą" formę strzelecką w pogrupowaniu na miesiące, rundy, sezony, lata kalendarzowe.
    2. Azer ma pół setki meczów w Europie, przy marginalnej ilości Jasura.
    3. Azer nastukał dwadzieścia meczów na poziomie międzynarodowej na szczeblu europejskim. Uzbek ma kilka na szczeblu azjatyckim.
    A uparłeś się jakiś liczb które skopiowałem z transfmarket, i że niby coś tam robię pod jakąś tezę. Tu nie trzeba robić żadnych "kłamstewek" , bo obojętnie jaką przyjmiesz "szczegółowość" to i tak Azer ma dużą lepszą "serię".

Na papierze to piłkarze z dwóch różnych światów. Co oczywiście nie oznacza, że Azer jest na pewno lepszy.

PS. Oczywiście, że miał urazy, Ramadan itd. Miał(ma) też ogromny problem z założeniami taktycznymi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
      Ale facet o czym Ty piszesz.
      Chciałeś porównania na papierze Azera i Uzbeka.

Na dzień dzisiejszy :
      1. Azer ma "dłuższą" formę strzelecką w pogrupowaniu na miesiące, rundy, sezony, lata kalendarzowe.
      2. Azer ma pół setki meczów w Europie, przy marginalnej ilości Jasura.
      3. Azer nastukał dwadzieścia meczów na poziomie międzynarodowej na szczeblu europejskim. Uzbek ma kilka na szczeblu azjatyckim.
      A uparłeś się jakiś liczb które skopiowałem z transfmarket, i że niby coś tam robię pod jakąś tezę. Tu nie trzeba robić żadnych "kłamstewek" , bo obojętnie jaką przyjmiesz "szczegółowość" to i tak Azer ma dużą lepszą "serię".

Na papierze to piłkarze z dwóch różnych światów. Co oczywiście nie oznacza, że Azer jest na pewno lepszy.

PS. Oczywiście, że miał urazy, Ramadan itd. Miał(ma) też ogromny problem z założeniami taktycznymi.
      Chciałem porównania na papierze ich dwóch?
      Gdzie tak pisałem?
      Pytałem tylko dlaczego jeden "szrot", a drugi "sztos".
      Mam dostęp do statystyk TM, widzę, że Azer znacznie wcześniej wszedł poważnie w seniorską piłkę i już któryś sezon strzela tam ładnie. Tu nie ma co ich porównywać.
      Nie rozumiem po prostu nazywania młodego chłopaka po świetnym sezonie "szrotem" i "jednostrzałowcem". On conajwyżej jest po prostu "niezweryfikowany". Tak samo zresztą jak Azer niezweryfikowany poza granicami Azerbejdżanu (i w europejskich pucharach, chyba, że weryfikacja to tylko występy, a braki goli i to, że grzał tam ławę to już nieważne?) Jasur przynajmniej wiemy, że potrafił się zaadaptować sporto w nowym kraju i rozegrał dotychczas sezon życia. Nie patrzyłeś pod tym kątem, co?
      Jestem pewien, że gdybym nie spytał na tle Emreliego, tylko o samego Uzbeka to usłyszałbym, że szrot, bo m.in: z egzotycznego kraju. A już na tle "sztosu" z Azerbejdżaniu ciężko tak mówić i trzeba się złapać tylko tego, że młody gość strzelał w jednym sezonie.

Szczerze to chyba nie ma sensu i zwyczajnie nie chcę mi się dalej dyskutować o tym. Myślę, że każdy jest w stanie dostrzec pokrętność i bezsensowność Waszego rozumowania.
      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Zastanawiające, że te wszystkie plotki wypływają z jednej redakcji. I albo meczyki.pl okażą się królem polowania albo pośmiewiskiem. Dla mnie to jakiejś fejki bo nie chce mi się wierzyć, że byśmy sprowadzili takich gości. A faktycznie skończy się na jakimś Poprawie ze Śląska.

No chyba, że ten szkocki skaut robi nam taką robotę... No i Lewy pożyczył hajs pudlowi.
        ​​​​​
        I jeszcze Piszczek do tego. Bajki z mchu i paproci.
        Zaczyna się zazębiać

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Tokeny sprzedane. Teraz czas na informacje "X nie dla Legii".
          Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta
            Tokeny sprzedane. Teraz czas na informacje "X nie dla Legii".
            200 000 z 5 000 000, które będą wyemitowane. Legia ma taką społeczność i renomę, że plotki Tomka 'lepkie rąsie' nie są jej potrzebne do sprzedania aktywów.

Komentarz

• Przeciwnik z tego meczu to jacyś amatorzy chyba ale rzuca się w oczy szybkość i dynamika.

https://twitter.com/dawidczemko_/sta...860218882?s=20
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Lista która krąży po necie jest imponująca, ze 2-3 zawodników sprowadzić to wtedy będzie można chwalić, póki co radziłbym zachować daleko idący spokój.

Komentarz

• Dla mnie to w większości wewnętrzne rozgrywki Legii wyrzucone na zewnątrz nie bez powodów. Natomiast to nie są bajki wymyślane w redakcjach przez dziennikarzy, to info które spływa z różnych poważnych źródeł W części jest sporo życzeniowości (Piszczek, Caktas), ale część to poważne ruchy (Emreli, Hanna). Jaki będzie tego efekt?

Komentarz

• Ja tam czekam na info " Messi wybierze szokujący kierunek ???, Ronaldo poważnie się zastanawia. Dyrektor sportowy Legii w grze!"

Komentarz

• Przecieki to nie tylko pyton, ale i Qbas, Dawidziuk, Borek. Szeroko

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                        Ja tam czekam na info " Messi wybierze szokujący kierunek ???, Ronaldo poważnie się zastanawia. Dyrektor sportowy Legii w grze!"
                        " Dziś rano Erling Haaland był widziany podczas gdy wychodził z Enel-Sportu."

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                          Dla mnie to w większości wewnętrzne rozgrywki Legii wyrzucone na zewnątrz nie bez powodów. Natomiast to nie są bajki wymyślane w redakcjach przez dziennikarzy, to info które spływa z różnych poważnych źródeł W części jest sporo życzeniowości (Piszczek, Caktas), ale część to poważne ruchy (Emreli, Hanna). Jaki będzie tego efekt?
                          Dokładnie. Słyszałem że pyton jest na cenzurowanym w klubie i chca go trochę ośmieszyć
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Dokładnie. Słyszałem że pyton jest na cenzurowanym w klubie i chca go trochę ośmieszyć
                            Jeśli tak to Emerli nie dla Legii, bo w tego newsa Włodarczyk sporo "zainwestował"
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                              Jeśli tak to Emerli nie dla Legii, bo w tego newsa Włodarczyk sporo "zainwestował"
                              Ewentualny brak podpisania Emerliego nie będzie przecież porażką dziennikarza informującego o tym co się dzieje, tylko negocjacji pionu transferowego + ostatecznej decyzji zawodnika. Jego transfer na pewno jest obecnie w toku.

Weźmy temat Piszczka: to że trener go chce to jasne i sprawdzone, ale nie oznacza to, że chce go prezes/dyrektor. Podobnie może być przy kilku innych nazwiskach.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta

Bardziej chodzi np o Piszczka.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X