Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Meczyki.pl @Meczykipl

Media: Cristiano Ronaldo rozważa sensacyjny transfer. Portugalczyk chce odejść z Juventusu

Aż boję się kliknąć, czy to nie Legia za tym stoi xD
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Raczej szukają kolejnego Vadisa, Luki jednak nie daje takiej jakości.

Problem jeszcze w tym:
      "Latem będzie wolnym zawodnikiem i prawdopodobnie dlatego Legia zwróciła na niego uwagę jako łakomy kąsek możliwy do przechwycenia. Problem? Nie tylko mistrz Polski widzi, jaki progres zrobił 25-latek. Prasa na Wyspach spekuluje o zainteresowaniu Swansea i Brighton."
      Wiadomix, że finansowo raczej nie startujemy w rywalizacji do w/w, pytanie czysto hipotetyczne, czy owy zawodnik zadowolił by się rywalizacją w dolnych rejonach tabeli PL, czy wybrał by grę o najwyższe cele z Legią...

Komentarz

• Łatwiej byłoby wkleić z transfermarkt listę zawodników, którym się kończy kontrakt i napisać - ktoś z nich wzmocni Legię.
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Napisałem Ci człowieku prościej żebyś mógł porównać. Możesz policzyć sumę bramek w każdym roku kalendarzowym.
          Nie moja wina, że od pół roku nie powąchał murawy, bo jego zmysł taktyczny jest na poziomie pierwszego lepszego chłopaka z orlika na Mokotowie.

A jaki sens ma takie wypisywanie? Pokazywanie, że strzelił 2 bramki w całym sezonie 2020/21. Jeszcze do tego zupełnie przypadkowo, przypisałeś sezon 2020 na Białorusi do 19/20.. Taki ***** kreatywny.
          Fakty są takie, że grał prawie do końca roku na Białorusi, tam strzelił tą swoją okazałą liczbę bramek i przeszedł do Legii w styczniu. Czy jest jednostrzałowcem okaże się jak rozegra tu mierny sezon. Na razie wszedł na 12 min.
          Zwyczajnie po prostu nie przeinaczaj faktów, nie manipuluj nimi, pod własne tezy.
          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

A jaki sens ma takie wypisywanie? Pokazywanie, że strzelił 2 bramki w całym sezonie 2020/21. Jeszcze do tego zupełnie przypadkowo, przypisałeś sezon 2020 na Białorusi do 19/20.. Taki ***** kreatywny.
            Fakty są takie, że grał prawie do końca roku na Białorusi, tam strzelił tą swoją okazałą liczbę bramek i przeszedł do Legii w styczniu. Czy jest jednostrzałowcem okaże się jak rozegra tu mierny sezon. Na razie wszedł na 12 min.
            Zwyczajnie po prostu nie przeinaczaj faktów, nie manipuluj nimi, pod własne tezy.
            Polecam wpisać Transfmarket.com i wyszukanie Jasura. Najwyraźniej oni też przeinaczają fakty

Taki ma sens , że jest to roczny/sezonowy/półtoraroczny wystrzał - a resztę przypisuj sobie jak chcesz.

Komentarz

• Jeden plus jest taki, że nazwiska które są na tapecie wyglądają jak na nasze możliwości naprawdę fajnie. Tylko dziwi mnie fakt, że to wszystko do mediów tak łatwo przechodzi...czyżby po to, żeby Gwila, Wszołek i Vesovic zobaczyli, że nie są tutaj panami sytuacji ?
              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Rywalizacja ze Swansea i Brighton
                Chyba ten natłok plotek pokazuje ile jest w tym prawdy. Żeby tylko nie było tak, że wielkie nazwiska, a potem przyjdzie ten obrońca ze Śląska i potem znowu ktoś z szybkiej łapanki.

Komentarz

• Michniewicz będzie miał co dementować na konferencji prasowej.
                  „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                    Rywalizacja ze Swansea i Brighton
                    Chyba ten natłok plotek pokazuje ile jest w tym prawdy. Żeby tylko nie było tak, że wielkie nazwiska, a potem przyjdzie ten obrońca ze Śląska i potem znowu ktoś z szybkiej łapanki.
                    Akurat tego grajka brałbym z pocałowaniem w rękę, gość nakrywa człapaka Kapustkę czapkom.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                      Cyrk się zrobił z tymi plotkami. Albo to jakaś masowa dezinformacja pismaków albo nie wiem co. To zupełnie nie w naszym stylu.
                      Ale co ma Legia do tego, ze dziennikarze pisza jakies pierdoly? Prawda jest taka, ze poki co, od czasu kiedy pozbylismy sie z klubu Zewlakowa i inne spady po Lesnodorskim to na zewnatrz wyplywa bardzo malo, bardzo pozno. Nic nie wskazuje na to, zeby mialo sie to teraz zmienic.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                        Jeden plus jest taki, że nazwiska które są na tapecie wyglądają jak na nasze możliwości naprawdę fajnie. Tylko dziwi mnie fakt, że to wszystko do mediów tak łatwo przechodzi...czyżby po to, żeby Gwila, Wszołek i Vesovic zobaczyli, że nie są tutaj panami sytuacji ?
                        A skad wiesz, ze to nad jakimi transferami pracuja wychodzi do mediow? Idac tym tokiem rozumowania, to dlaczego Salamon nie gra w Legii, skoro pol roku temu media pisaly o tym transferze?

Komentarz

• Zastanawiające, że te wszystkie plotki wypływają z jednej redakcji. I albo meczyki.pl okażą się królem polowania albo pośmiewiskiem. Dla mnie to jakiejś fejki bo nie chce mi się wierzyć, że byśmy sprowadzili takich gości. A faktycznie skończy się na jakimś Poprawie ze Śląska.

No chyba, że ten szkocki skaut robi nam taką robotę... No i Lewy pożyczył hajs pudlowi.
                          ​​​​​
                          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• I jeszcze Piszczek do tego. Bajki z mchu i paproci.
                            Bazinga!
                            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              Zastanawiające, że te wszystkie plotki wypływają z jednej redakcji. I albo meczyki.pl okażą się królem polowania albo pośmiewiskiem. Dla mnie to jakiejś fejki bo nie chce mi się wierzyć, że byśmy sprowadzili takich gości. A faktycznie skończy się na jakimś Poprawie ze Śląska.

No chyba, że ten szkocki skaut robi nam taką robotę... No i Lewy pożyczył hajs pudlowi.
                              ​​​​​
                              Trochę racji w tym masz, nazwiska o których się spekuluje koty, także to nie w stylu Miodka aby ich ściągać. Oby się udało!
                              Dawać Gualda- to jest prawdziwy następca Vadisa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Polecam wpisać Transfmarket.com i wyszukanie Jasura. Najwyraźniej oni też przeinaczają fakty

Taki ma sens , że jest to roczny/sezonowy/półtoraroczny wystrzał - a resztę przypisuj sobie jak chcesz.
                                Nie. Oni po prostu mają przyjęty zachodni format i ciężko byłoby się rozdrabniać się jeszcze bardziej, uwzględniając system wiosna-jesień, szczególnie dla graczy, którzy zmienili drużyny i grali w obydwu. Przypisują więc 2020 do sezonu niżej w drugim systemie (chociaż patrząc na to, że mistrz 2020 gra w pucharach z mistrzami 20/21 to większy sens ma drugą stronę, ale to detal)

To jest jednak maszyna, komputer, strona internetowa. A Ty wydaje mi się, że jesteś człowiekiem i to (do tej pory za takiego Cię miałem) całkiem logicznie myślącym.
                                Wypisywanie więc faktów tak jak Ty to zrobiłeś zwyczajnie wprowadza w błąd i pasuje pod lansowaną przez Was tezę. Naprawdę tego nie dostrzegasz? Ktoś kto nie zna bliżej kariery Uzbeka, sądzi, że gośc sezonu temu nastrzelał, a w tym już bryndza.. No nie do końca tak jest. Nie wiem czy robisz to świadomie, nie posądzam, ale po prostu rzetelnie przedstawiaj dane. Masz swój rozum.

Już w ogóle wypisywanie takich rzeczy o gościu 23 letnim, który wypłynął rok temu, że jest "jednostrzałowcem", jednosezonowym wystrzałem.. Po co tak piszesz?
                                Zwyczajnie jest to pozbawione logiki. Możesz nie wierzyć w typa i uwazać, że "gość będzie jednosezonowcem, nie powtórzy już nigdy osiągnięcia z Białorusi", ale nie, że już jest, podczas gdy nie rozegrał w praktyce żadnego sezonu po ostatnim udanym (ciekawa teoria o wiedzy taktycznej, jakieś źródło? bardziej myślałem, że brak gier na wiosnę w Legii jest związana z: brakiem treningu z drużyną przez 2 mies, przyplątanymi małymi urazami, ramadanem, dużą konkurencją w postaci liderów Kapustki, Luqiego i Pekharta, niechęcią Michniewicza do zmian)
                                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Pracuję...
                                X